IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    Търсиш оправдания, май
    За теб ще се жертвам. Ето на: КАФЕ С гОУЕМА БИСКВИдКА!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Аз, като човек, редовно пътуващ у градскио транспорт в София, мога да кажа, че мъжката половина на човечеството е доста, хм. нечистоплътна. Искрено се удивявам как е възможно един мъж да не поддържа лична хигиена в 21 век! Има и жени, но при тях е доста рядко срещано (и слава Богу). Та така, размислих се какво ще е лятото и ми се прищя да си сипя едно. Наздраве!
      Грую, изнежили сме си носовете и сме забравили как мирошем фактически. Отдалечаваме се от природното, да не кажа животинското. А навремето по миризмата са се разпознавали. На вилата гледам да съм по близо до естеството и се радвам на почесване дали да взема душ като може да не взема. Да следваме Русо. От време-навреме. Още повече щото се доказа, че прекалено често отмиване на натрупванията по кожата й действат както психотормоза на Кака над мозъчето на Чичи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Аз, като човек, редовно пътуващ у градскио транспорт в София, мога да кажа, че мъжката половина на човечеството е доста, хм. нечистоплътна. Искрено се удивявам как е възможно един мъж да не поддържа лична хигиена в 21 век! Има и жени, но при тях е доста рядко срещано (и слава Богу). Та така, размислих се какво ще е лятото и ми се прищя да си сипя едно. Наздраве!
        Наздраве! Аз за това съм се отказала от общественият транспорт. Да си спестя подобно общество

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          На смарт съм. Не мога да копирам. Дори трудно пиша.
          Търсиш оправдания, май

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Не мога да си изкривя душа, дето повечето представители на кухорогите ми поддържат високи нивата на адреналина. За разлика от другите, не толку инатливи зодии.
            Наздраве, Lelq!
            Наздраве, tnm!

            Коментар


            • Аз, като човек, редовно пътуващ у градскио транспорт в София, мога да кажа, че мъжката половина на човечеството е доста, хм. нечистоплътна. Искрено се удивявам как е възможно един мъж да не поддържа лична хигиена в 21 век! Има и жени, но при тях е доста рядко срещано (и слава Богу). Та така, размислих се какво ще е лятото и ми се прищя да си сипя едно. Наздраве!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Не мога да си изкривя душа, дето повечето представители на кухорогите ми поддържат високи нивата на адреналина. За разлика от другите, не толку инатливи зодии.
                Наздраве, Lelq!
                Радвам се! Исъм самодоволен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Кой рижав, бре!? Как може при мойта висока интелигентност и спокоен нрав, да са не досетиш дето съм баш брюнетка!?
                  Наздраве!
                  Забравих, че си блунетка. Дипблунетка. Наздраве за мастилено синьото!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Еее, верно , че има нечистоплътни , но не е нужно да мирише на клошар, за да кажеш за някой, че е мъж . Дай кафе и може да размисля за кухорогите
                    На смарт съм. Не мога да копирам. Дори трудно пиша.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      За разлика от tnm, не харесвам кухороги!
                      Фиксирах месо, за ядене.
                      Не мога да си изкривя душа, дето повечето представители на кухорогите ми поддържат високи нивата на адреналина. За разлика от другите, не толку инатливи зодии.
                      Наздраве, Lelq!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Издухало те еее. Гледаш у чуждата паничка, а да сипеш дюлевка в чуждата чашка не се сещаш. Не се дръж за мократа Кака, че ще ти се хлъзгат ръцете. Хвани я за косата, оранжевата, да ти служи за буй в бурното море..
                        Кой рижав, бре!? Как може при мойта висока интелигентност и спокоен нрав, да са не досетиш дето съм баш брюнетка!?
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Аа, за това гледаш да ги консумираш овкусени. Не мога ги разбера тези жени, се си падат по напарфюмирани контета. Че то не мирише на мъж. наздраве за чистата ракия без овкусители и ароматизатори!
                          Еее, верно , че има нечистоплътни , но не е нужно да мирише на клошар, за да кажеш за някой, че е мъж . Дай кафе и може да размисля за кухорогите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            За разлика от tnm, не харесвам кухороги!
                            Фиксирах месо, за ядене.
                            Аа, за това гледаш да ги консумираш овкусени. Не мога ги разбера тези жени, се си падат по напарфюмирани контета. Че то не мирише на мъж. наздраве за чистата ракия без овкусители и ароматизатори!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Добро утро !
                              Как сте в Кръчмата....?
                              Чета и нещо на пенсионерски клуб ми заприличвате....
                              Кога една мокра до кости дама в 'ладно, влажно, мрачно и рахатлийско време, пред камината мисли само за ядене и пиене, начи нещо се е объркало....

                              Тарантул мечтае за печен вол и явно това се отразява на 'ората...( аз го знам къв вредител е тоя "убосник )

                              Наздраве !
                              Издухало те еее. Гледаш у чуждата паничка, а да сипеш дюлевка в чуждата чашка не се сещаш. Не се дръж за мократа Кака, че ще ти се хлъзгат ръцете. Хвани я за косата, оранжевата, да ти служи за буй в бурното море..

                              Коментар


                              • Добро утро.

                                Кафе с кекс.
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X