IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Ти, па ... 4i40 умен и знае, че у Природата яркия цвят е ведущ знак за наличие на опасност. Не моем го прилъга.
    Наздраве!
    Той е претръпнал на усойници, що на неговата възраст и вниманието на некоя кобричка си е вече ласкателство и студенокръвна топлина. Наздраве за малките утехи!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение



      Наздраве, съкровище!
      Малиииии ..... разтуптя и сгря старото сърце, съкровище ....
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        От баща ми съм го чувал този израз, то вярно, че коренът му е от там
        Наздраве с жълта тиквешка ракия - хем добра, хем евтина за нашия стандарт
        Мани, маниии. Преди време на едно обучение /семинар, де му вика 4i40/ бяха ни събрали една силна групичка представители на Австроунгарската и Османската империи ... и Римската, че на знам къде да позиционирам испанците и италианците.
        Македонецът и сърбинът, поради липсата на рязка езикова бариера, още на първата вечеринка разбраха, че им е противопоказно да се "навъртат около полата ми" ... Най-вече братчеда македонец. В последващите напивания ми стоеше по диагонал, в най-отдалечената точка на масата.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          А, не можело? Я отскочи до махлата. Имам един съсед, де като се напече на морето като мен става църен. И жена му го праща да се изруисява. Па на мен не ми пука. Но ти може да се рижееш кога си решила да кръшнеш с Чиче в коритото под месечината, шо рижавите били най-склонни на прескачане у съседа, а кога се орижиш значело, че тражиш нещо чуждо. Чиче да почерпи дет го уредих.
          Ти, па ... 4i40 умен и знае, че у Природата яркия цвят е ведущ знак за наличие на опасност. Не моем го прилъга.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Това няква компилация е вероятно!?
            Наздраве!

            П.П. На такивата като мен, братчедите македонци не викат "мургава", а "черномура".
            От баща ми съм го чувал този израз, то вярно, че коренът му е от там
            Наздраве с жълта тиквешка ракия - хем добра, хем евтина за нашия стандарт
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              И аз за нея, бре! Не мое да съм мургава, па руса. Гарваново черна, че чак синя - черномура, демек.
              А, не можело? Я отскочи до махлата. Имам един съсед, де като се напече на морето като мен става църен. И жена му го праща да се изруисява. Па на мен не ми пука. Но ти може да се рижееш кога си решила да кръшнеш с Чиче в коритото под месечината, шо рижавите били най-склонни на прескачане у съседа, а кога се орижиш значело, че тражиш нещо чуждо. Чиче да почерпи дет го уредих.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Сипете ......


                Наздраве, съкровище!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Не се прави на църна арапка. За косата говора, синята. Наздраве за боядисването!
                  И аз за нея, бре! Не мое да съм мургава, па руса. Гарваново черна, че чак синя - черномура, демек.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Това няква компилация е вероятно!?
                    Наздраве!

                    П.П. На такивата като мен, братчедите македонци не викат "мургава", а "черномура".
                    Не се прави на църна арапка. За косата говора, синята. Наздраве за боядисването!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Добро утро !
                      Не се чеши, къпи се...
                      Начии, хванали сте една тема, да му се отще на човек и яденето, и пиенето, и ...
                      Хора всякакви, но миризливци не понасям....драйфа ми се ....бягам като от пушката на Тянка...

                      Най ми кеф на вилата, като стопля водата на огнището и към 10-11 ч се пличкам дю пред лицето на луната......Горката, не може да се удържи и направо ѝ се иска да слезе от небето....
                      Викам ѝ - засрами се маа ( от любима.), я си сложи едно облаче, че ме е срам ....

                      Нназдраве !
                      Ма, ти там не ходиш на природа, а да викаш по сръбския оператор духа на дедо Дон Хуана. Явно още не си се примирил задето не вдигаш бодро... камъните. Това е тя кризата на петдесетте.

                      Коментар


                      • Click image for larger version

Name:	images (4).jpg
Views:	3
Size:	7.8 КБ
ID:	3314003
                        Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Сипете ......
                        Наздраве, Бен

                        Коментар


                        • Сипете ......
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            Добро утро !
                            Не се чеши, къпи се...
                            Начии, хванали сте една тема, да му се отще на човек и яденето, и пиенето, и ...
                            Хора всякакви, но миризливци не понасям....драйфа ми се ....бягам като от пушката на Тянка...

                            Най ми кеф на вилата, като стопля водата на огнището и към 10-11 ч се пличкам дю пред лицето на луната......Горката, не може да се удържи и направо ѝ се иска да слезе от небето....
                            Викам ѝ - засрами се маа ( от любима.), я си сложи едно облаче, че ме е срам ....

                            Нназдраве !
                            Ела любов, че грохнах от съблазън,
                            не смажа ли мускета, ще съм смазан ...

                            Игрив 4I40, игрив ..., та чак палав.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Грую, изнежили сме си носовете и сме забравили как мирошем фактически. Отдалечаваме се от природното, да не кажа животинското. А навремето по миризмата са се разпознавали. На вилата гледам да съм по близо до естеството и се радвам на почесване дали да взема душ като може да не взема. Да следваме Русо. От време-навреме. Още повече щото се доказа, че прекалено често отмиване на натрупванията по кожата й действат както психотормоза на Кака над мозъчето на Чичи.
                              Добро утро !
                              Не се чеши, къпи се...
                              Начии, хванали сте една тема, да му се отще на човек и яденето, и пиенето, и ...
                              Хора всякакви, но миризливци не понасям....драйфа ми се ....бягам като от пушката на Тянка...

                              Най ми кеф на вилата, като стопля водата на огнището и към 10-11 ч се пличкам дю пред лицето на луната......Горката, не може да се удържи и направо ѝ се иска да слезе от небето....
                              Викам ѝ - засрами се маа ( от любима.), я си сложи едно облаче, че ме е срам ....

                              Нназдраве !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                                Забравих, че си блунетка. Дипблунетка. Наздраве за мастилено синьото!
                                Това няква компилация е вероятно!?
                                Наздраве!

                                П.П. На такивата като мен, братчедите македонци не викат "мургава", а "черномура".
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X