IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    Незнам Може той, а може и докато се разсейвах с предложенията му, някой от обичайният контингент да ми е отмъкнал почерпката. А най - вероятно инсекта да е скроил номер и всъщност питието да е просто илюзия .
    Гааааааа, абсентът създава илюзии, фата моргани и други разни сомнамбулии. Явно бая си кръкнала и той се изпарил, по-точно изтекъл.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Наздраве от пафос - намаах се с морепродукти и сега се разхождам в някакъв мол. После купувам някаква бутилка и засядам на терасара да гледам морето. Наздраве!
      Къде си, на Патос ли? При две бутилки червено къде другаде да си? Сигурно си се качил на масата и патетично рецитираш "Одисеята" или "Афродитията" като най-много се пениш кога бикът я отвлича. Пак ще кажеш, че не била таа отвлечената, друга била. Ама кой ти гледа дали Афродита, дали Антигона или Андромеда. Важно че е станала работата. И ти така речи от върха на масата: Наздраве да се получават работите между тоа и онаа! Да се плодят човеците и боговете.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Наздраве от пафос - намаах се с морепродукти и сега се разхождам в някакъв мол. После купувам някаква бутилка и засядам на терасара да гледам морето. Наздраве!
        Ясуууууу ))))
        Как е времето по кипърско?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Наздраве от пафос - намаах се с морепродукти и сега се разхождам в някакъв мол. После купувам някаква бутилка и засядам на терасара да гледам морето. Наздраве!
          Наздраве! Снимай морето и ни го прати. Да видим и него ли някой ще отмъкне

          Коментар


          • Наздраве от пафос - намаах се с морепродукти и сега се разхождам в някакъв мол. После купувам някаква бутилка и засядам на терасара да гледам морето. Наздраве!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • На Начев, членският внос - музика ли определихте? Може!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Кой това, Ieiq? Единственият новобранец в Кръчмата е Начев. На другите все пак сме делегирали някакво доверие.
                Наздраве!
                Незнам Може той, а може и докато се разсейвах с предложенията му, някой от обичайният контингент да ми е отмъкнал почерпката. А най - вероятно инсекта да е скроил номер и всъщност питието да е просто илюзия .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Или някой ми го е отмъкнал
                  Кой това, Ieiq? Единственият новобранец в Кръчмата е Начев. На другите все пак сме делегирали някакво доверие.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                    Наздраве!
                    Ми той инвестора докато отвори картинките.... и то питието сФрЪшило.... )))))))
                    Или някой ми го е отмъкнал

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      С виски . В интерес на истината, аз не виждам какво ми е поднесъл, но предположих . Та може да си глътна и невидимото питие

                      https://m.youtube.com/watch?v=ajVoeX4eqIQ
                      Наздраве!
                      Ми той инвестора докато отвори картинките.... и то питието сФрЪшило.... )))))))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                        Наздраве, ама с кво?

                        Леля, да не говориш за мартини, че гледам Трак ти е поднесъл ЪПсент...
                        С виски . В интерес на истината, аз не виждам какво ми е поднесъл, но предположих . Та може да си глътна и невидимото питие

                        https://youtube.com/watch?v=ajVoeX4eqIQ
                        Last edited by Lelq; 20.04.2018, 23:55.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Наздравето (само ви пригласям, с водица ) Сега ще шофирам и не може. Приятно изкарване на вечерта! После може и аз да се включа
                          Правилно - водица, за да е мирна главица Лек път! Ела после за наздраве!

                          Коментар


                          • Наздравето (само ви пригласям, с водица ) Сега ще шофирам и не може. Приятно изкарване на вечерта! После може и аз да се включа
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Наздраве, ама с кво?

                              Леля, да не говориш за мартини, че гледам Трак ти е поднесъл ЪПсент...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Наздраве леля
                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X