IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

    Easy, Леля!
    То всичко е само наужким.
    Мента, глог и валериан!
    Нещо по - силно предложи. Травките няма да свършат работа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение


      Незнам какво получаваш, ама и не ме интересува. И хич не държа някой да ме гледа с възхита , почит и угода. Пиенето ми идва в повече и е време да го откажа !Не ми се разбира какво говоря явно?!
      Easy, Леля!
      То всичко е само наужким.
      Мента, глог и валериан!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


        Както е известно, аз много бавно стоплям... /загрявам, де/..., та - да попитам допълнително: коя работа е станала, колко и как точно е станала?
        Понеже е ракиено време, пък аз по случайност още не съм капълдисал, нека споделя какво разбрах. Без препоръка, де.

        Древните елини са олицетворявали мъжкото начало с бик. От главата до кръста си е същи бик - муцуна и рога големи. На разминаване, мъжките задължително се обръщат с рамената напред, та да не им се удрят рогата, щото те са си по принцип големи.. Това разбира се е валидно когато всичко е мирно и тихо.
        Когато решат да се бият за вниманието на самка, тогава всичко е ясно - разширени ноздри, кървясали очи и ударяй здраво.

        От кръста надолу май си беха човеци?!
        Че да става работата.

        Докато ти пиша, започнах да се съмнявам, че из главата ми се въртят некви сцени от египетските пирамиди, ама то и там принципът е същият.

        Наздраве!
        За мъжкото начало.
        Last edited by nachev; 20.04.2018, 20:38.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

          Ох! Тъжна е новобранската съдба! Всеки ти нарежда.
          И при мен така, получавам съобщение на лични: Леля, вика, понякога изпада в настроение за по-специална музика. Теб, новобранка, никой няма да те заподзре, пусни и нещо по тази част, забаламосай я, че имам да свърша някаква работа.
          Е, видя се каква е работата!
          Ама, моля за снизхождение! Съвсем директно ми казаха, че ако не изпълня с чест задачата, Кръчмата ще я гледам през крив макарон.

          Пък аз, леля, си спомних, че в скоро време едно твое парче на Металика ме измъкна от някаква дупка и рекох, че няма какво толкова да умувам за насоки в жанра.

          Обещавам известно време да се държа услужливо, да гледам с почит, добре имитирана възхита, дори с нотки на угодничество всички стари кучета.

          Незнам какво получаваш, ама и не ме интересува. И хич не държа някой да ме гледа с възхита , почит и угода. Пиенето ми идва в повече и е време да го откажа !Не ми се разбира какво говоря явно?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Къде си, на Патос ли? При две бутилки червено къде другаде да си? Сигурно си се качил на масата и патетично рецитираш "Одисеята" или "Афродитията" като най-много се пениш кога бикът я отвлича. Пак ще кажеш, че не била таа отвлечената, друга била. Ама кой ти гледа дали Афродита, дали Антигона или Андромеда. Важно че е станала работата. И ти така речи от върха на масата: Наздраве да се получават работите между тоа и онаа! Да се плодят човеците и боговете.

            Както е известно, аз много бавно стоплям... /загрявам, де/..., та - да попитам допълнително: коя работа е станала, колко и как точно е станала?

            Никакви задни мисли нямам с въпроса си..., нито пък предни- или дори и средни мисли..., просто си питам - така, неангажиращо...

            /...обстановката е такава - няколко вида бира, но аз викам наздраве - с червено вино и една пЪрфектна картофена салатКА.../ ))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Незнам Може той, а може и докато се разсейвах с предложенията му, някой от обичайният контингент да ми е отмъкнал почерпката. А най - вероятно инсекта да е скроил номер и всъщност питието да е просто илюзия .
              Ох! Тъжна е новобранската съдба! Всеки ти нарежда.
              И при мен така, получавам съобщение на лични: Леля, вика, понякога изпада в настроение за по-специална музика. Теб, новобранка, никой няма да те заподзре, пусни и нещо по тази част, забаламосай я, че имам да свърша някаква работа.
              Е, видя се каква е работата!
              Ама, моля за снизхождение! Съвсем директно ми казаха, че ако не изпълня с чест задачата, Кръчмата ще я гледам през крив макарон.

              Пък аз, леля, си спомних, че в скоро време едно твое парче на Металика ме измъкна от някаква дупка и рекох, че няма какво толкова да умувам за насоки в жанра.

              Обещавам известно време да се държа услужливо, да гледам с почит, добре имитирана възхита, дори с нотки на угодничество всички стари кучета.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                Незнам Може той, а може и докато се разсейвах с предложенията му, някой от обичайният контингент да ми е отмъкнал почерпката. А най - вероятно инсекта да е скроил номер и всъщност питието да е просто илюзия .
                Гааааааа, абсентът създава илюзии, фата моргани и други разни сомнамбулии. Явно бая си кръкнала и той се изпарил, по-точно изтекъл.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Наздраве от пафос - намаах се с морепродукти и сега се разхождам в някакъв мол. После купувам някаква бутилка и засядам на терасара да гледам морето. Наздраве!
                  Къде си, на Патос ли? При две бутилки червено къде другаде да си? Сигурно си се качил на масата и патетично рецитираш "Одисеята" или "Афродитията" като най-много се пениш кога бикът я отвлича. Пак ще кажеш, че не била таа отвлечената, друга била. Ама кой ти гледа дали Афродита, дали Антигона или Андромеда. Важно че е станала работата. И ти така речи от върха на масата: Наздраве да се получават работите между тоа и онаа! Да се плодят човеците и боговете.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Наздраве от пафос - намаах се с морепродукти и сега се разхождам в някакъв мол. После купувам някаква бутилка и засядам на терасара да гледам морето. Наздраве!
                    Ясуууууу ))))
                    Как е времето по кипърско?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Наздраве от пафос - намаах се с морепродукти и сега се разхождам в някакъв мол. После купувам някаква бутилка и засядам на терасара да гледам морето. Наздраве!
                      Наздраве! Снимай морето и ни го прати. Да видим и него ли някой ще отмъкне

                      Коментар


                      • Наздраве от пафос - намаах се с морепродукти и сега се разхождам в някакъв мол. После купувам някаква бутилка и засядам на терасара да гледам морето. Наздраве!
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • На Начев, членският внос - музика ли определихте? Може!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Кой това, Ieiq? Единственият новобранец в Кръчмата е Начев. На другите все пак сме делегирали някакво доверие.
                            Наздраве!
                            Незнам Може той, а може и докато се разсейвах с предложенията му, някой от обичайният контингент да ми е отмъкнал почерпката. А най - вероятно инсекта да е скроил номер и всъщност питието да е просто илюзия .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              Или някой ми го е отмъкнал
                              Кой това, Ieiq? Единственият новобранец в Кръчмата е Начев. На другите все пак сме делегирали някакво доверие.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                                Наздраве!
                                Ми той инвестора докато отвори картинките.... и то питието сФрЪшило.... )))))))
                                Или някой ми го е отмъкнал

                                Коментар

                                Working...
                                X