IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро, Кръчма! Един голям сладолед с едно малко кафе, ако може

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      ...........

      Прибирам се и жената вика - миришеш на агнешко....Изтръпнах - в буквалния или преносния смисъл го изрече....

      Наздраве за дзверовете !

      В никакъв случай не признавай! Дори на Шанел № 5 да миришеш - отричай! Кажи, че е от агнешкото...и излизаш сух! ))

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Добро утро !

        Като подминавам с пренебрежение подмятанията за безопасните игли, ви пожелавам слънчево и свежо настроение !

        Бахти времето....Слънчасах на вилата..Преди 2 седмици кучешки студ, вчера изгорях ...

        Поне бирата се лееше като пролетен поток....

        Наздраве !
        А, ти още не си в тая група. Добре, че сръбският оператор те държи в кондиция, инак и ти може без време да се влезеш в редиците.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Малко рано за тълкуване и нищене на женска психика, но Тарантул предизвиква размисли с умнозаключенията си...

          На вилата си сложих една агнешка главичка на огъня да се вари с нужните зелени подправки 5-6 часа и се получи нещо вкусничко....

          Прибирам се и жената вика - миришеш на агнешко....Изтръпнах - в буквалния или преносния смисъл го изрече....

          Наздраве за дзверовете !

          Коментар


          • Добро утро !

            Като подминавам с пренебрежение подмятанията за безопасните игли, ви пожелавам слънчево и свежо настроение !

            Бахти времето....Слънчасах на вилата..Преди 2 седмици кучешки студ, вчера изгорях ...

            Поне бирата се лееше като пролетен поток....

            Наздраве !

            Коментар


            • смарагд, по-добре http://www.raboteshtomomiche.com/art...0%B4%D0%B0-457
              Импето разправяше че имал и сапфир, но мисля че мне е истински
              добра вечер крчма
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                Гледам, че гадаеш на животни, та да кажеш на мен какво ще ми се случи - ухапа ме коза. Бебе . И сега показалецът ми е двоен и пурпурен

                Козата - чисто животно - значи - чистофайница се носиш, т.е. - всичко ти е подредено и блести...

                Козата дава мляко - това не зная какво означава... Бебето - ясно е какво означава /много ще го обичаш!/

                Показалецът - двоен, значи най-малко двойно ще ти скочи заплатата /хонорара/...

                Пурпурен..., означава, че огромен пурпурен аметист ще ти подари онзи, който мисли за теб..., а този камък е на Стрелеца от първата декада: от 22 ноември до 01 декември...

                И те живяли - в щастие и благоденствие - мноооого години!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                  Брейййй, да не си станал жокей? Глей как помагат британските връзки и сближението с кончетата. Ма недей само обещава, а напълни масата. Само без конски салами.
                  Гледам, че гадаеш на животни, та да кажеш на мен какво ще ми се случи - ухапа ме коза. Бебе . И сега показалецът ми е двоен и пурпурен

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Lelq, вече съм на лафтопа. Любима музика си ми пуснала.
                    Наздраве!
                    Наздраве ! И аз се прибрах

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Спокойна нощ с красиви сънища! И благодаря!
                      https://youtube.com/watch?v=8vXdIJSGSZU
                      Lelq, вече съм на лафтопа. Любима музика си ми пуснала.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Е, Чиче сам се изтъква, дето безопасен. Дано му се вържат. Щото женорята след много опасните най-харесват много безопасните. Диалектика! Та хитър е той, все от кръста се оплаква. С това отговарям и на основния ти въпрос. Учи се на притворство, лукавство и интригантсво, че някои министри станаха с такива прийоми. Наздраве за съобразителност как да прилъжеш това де се опитва теб да залъже!
                        Разбирачев, и ти ли взе да клониш към безопасните карфици!? Мъка, мъка, мъкаааа!
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                          Достоен, но доста завоалиран отговор... )) Това аз наричам пазене на авторитет! Между другото - би ли ме светнал - за какво е необходим "авторитетът" ни на безполови същества?

                          ... и не мога да разбера - откъде познаваш чичковите червенотиквеничковчета /пардон - възможности/?

                          Наздраве за спомените, когато... станат такива!
                          Е, Чиче сам се изтъква, дето безопасен. Дано му се вържат. Щото женорята след много опасните най-харесват много безопасните. Диалектика! Та хитър е той, все от кръста се оплаква. С това отговарям и на основния ти въпрос. Учи се на притворство, лукавство и интригантсво, че някои министри станаха с такива прийоми. Наздраве за съобразителност как да прилъжеш това де се опитва теб да залъже!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            Добро утро.
                            днес,релакс,след дълга и изтощителна и много важна седмица за мен.

                            кафе,сок и дребни сладки за всички.

                            променя ми се много житието и битието,след тази седмица,минавам на друг начин на работа, ще ми е вече по-трудно да посещавам кръчмата,поне не толкова често колкото ми се иска.

                            Ама ще намирам време за по едно бързо поне....

                            Благодаря Ви много.
                            Брейййй, да не си станал жокей? Глей как помагат британските връзки и сближението с кончетата. Ма недей само обещава, а напълни масата. Само без конски салами.

                            Коментар


                            • Добро утро,каве пих на Обзор,пътувам за Варна,да видя там водата по-мокра ли е от наща

                              Съни сега съм нещо като Министър без портфейл,титли много,денги-по-натам

                              Златев не ми е конкуренция-той търговец, Аз производител
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Добра вечер и Наздраве, Кръчмата )) да се подготвяме за летните напитки, че лятото дойде )

                                Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Мерси за съвета Мамун,съгласен съм с теб.

                                Леля,не бягам по тъча,наптотив-слагайте масите,черпнята е голяма,аз Началник ли съм или лукова глава
                                Попътен вятър и от мен )) Успех в предизвикателствата и наслада пт пътешествията, а ако ги съчетаеш и двете - мечта ))
                                Сега се сетих....да не си пенсионирал Златев .... да зареждаме склада за масивен купон на кръчмата ))
                                Наздраве

                                Коментар

                                Working...
                                X