IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Е, кво, кво, като всеки път - хартии, пластмаси, Джелезо и т.н. Не съм чул да има нещо ултра дефицитно, което да се търси в момента, че и то по кофите за боклук, но знам ли
    Та понеже един ник ми рече, че съм бил хейтър, та и съм бил залял форума с хейт, щото имам проблеми с главата, та наздраве за казанските българи - дано и това не прозвучи като хейт
    Да , ама как им излиза сметката с цял бус?! Пък другите хич не изглеждаха нуждаещи се. Добре дошъл ! В Кръчмата и хейтърите пият . Пиянките сме мнооого толерантни. Особенно като си пием травките някои

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
      Някой да знае каква е далаверата с боклука? Докато чакам да ми измият колата, спира бус, изкача ято скакаци и аз мисля ще хвърлят нещо, а те взеха някакви неща. По - късно гледам други кофи ги претарашиха тумба скейтбористи, неизглеждащи да имат нужда. Та се чудя ?

      Наздраве на който пие
      Е, кво, кво, като всеки път - хартии, пластмаси, Джелезо и т.н. Не съм чул да има нещо ултра дефицитно, което да се търси в момента, че и то по кофите за боклук, но знам ли
      Та понеже един ник ми рече, че съм бил хейтър, та и съм бил залял форума с хейт, щото имам проблеми с главата, та наздраве за казанските българи - дано и това не прозвучи като хейт
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Някой да знае каква е далаверата с боклука? Докато чакам да ми измият колата, спира бус, изкача ято скакаци и аз мисля ще хвърлят нещо, а те взеха някакви неща. По - късно гледам други кофи ги претарашиха тумба скейтбористи, неизглеждащи да имат нужда. Та се чудя ?

        Наздраве на който пие

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Не се забелязва
          https://m.youtube.com/watch?v=ym1eDeOxq14

          Наздраве!
          Всичко е въпрос на добър камуфлаж!
          Пунт и пластика.
          Ако и това не помогне, озъбваш се и викаш наоколо: не ми обръщайте внимание, аз просто така си се усмихвам.
          Не казвам "наздраве", че ми е рано, а и още нямам пълен кръчмарски лиценз, но с търпение и постоянство и това ще дойде,
          Nina Simone Feeling Good

          Коментар


          • Върнах се от Малякия-2 или малката Малякия, както им викам аз - държавата с най-голям процент официално признати българи в нея, цели 3% ор населението се самоопределят като българи, със смесените бракове сигурно са двойно. Та наздраве - ракията им е отврат, викат и живания, а аз узо не пия, щото мастиката не я тача ич, затова си наблягах на джеймисънчето и това е

            Ама пък морските мезета са супер - само в Хонконг съм ял по-хубави. Цените са прилични, нямат реално пясък, но пък гледките им са супер, може би и заради ниското среоителство по 2-3 етажа. Много има да учим от тези пишман маляки как се прави бизнес - реално нямат нищо, но пак са с по-висок стандарт от нас, което е тъжно
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
              Ох, Тъмънче!
              Ще ми се да кажа една свежа, кръчмарска приказка, но дори и след второто кафе, задекранното устройство на компа ми продължава да получава рипорти за массив фейлиър в предавателния механизъм. Ами, скоростната ми кутия не зацепва.

              Има една леко шашава тема за растежа - всъщност сетих се, че срещнах името ти там, така че я познаваш добре. Поради неведоми причини не можах да изключа след някакви мои вчерашни бегли и семпли изяви. Продължих да претакам до късно на бутилка хубаво червено. Обичайно избягвам червеното, но пък то държи ума и сетивата ми в по-добра кондиция от други разни.
              Gary B.B. Coleman - The Sky is Crying
              Не се забелязва
              https://m.youtube.com/watch?v=ym1eDeOxq14

              Наздраве!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                Ох, Тъмънче!
                Ще ми се да кажа една свежа, кръчмарска приказка, но дори и след второто кафе, задекранното устройство на компа ми продължава да получава рипорти за массив фейлиър в предавателния механизъм. Ами, скоростната ми кутия не зацепва.

                Има една леко шашава тема за растежа - всъщност сетих се, че срещнах името ти там, така че я познаваш добре. Поради неведоми причини не можах да изключа след някакви мои вчерашни бегли и семпли изяви. Продължих да претакам до късно на бутилка хубаво червено. Обичайно избягвам червеното, но пък то държи ума и сетивата ми в по-добра кондиция от други разни.
                Gary B.B. Coleman - The Sky is Crying
                Мани, маниии. Мразя да пиша в сериозни тема, щото провокират мисловните ми процеси. А аз съм рядко мързелив човек. и предпочитам да влизам във форума, за да се забавлявам
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Добро утро!

                  Колега Начев, някъв песимизъм лъха
                  Ох, Тъмънче!
                  Ще ми се да кажа една свежа, кръчмарска приказка, но дори и след второто кафе, задекранното устройство на компа ми продължава да получава рипорти за массив фейлиър в предавателния механизъм. Ами, скоростната ми кутия не зацепва.

                  Има една леко шашава тема за растежа - всъщност сетих се, че срещнах името ти там, така че я познаваш добре. Поради неведоми причини не можах да изключа след някакви мои вчерашни бегли и семпли изяви. Продължих да претакам до късно на бутилка хубаво червено. Обичайно избягвам червеното, но пък то държи ума и сетивата ми в по-добра кондиция от други разни.
                  Gary B.B. Coleman - The Sky is Crying

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Арахната нали е кухорог, има етология на стадно животно. Следи конкуренцията изкъсо.
                    Наздраве, Lelq!
                    Наздраве, tmn!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Ти досиета на всички ли водиш ? Кой на колко е и колко пъти
                      За любов никога не е късно
                      Добро утро! Давай кафе!
                      Арахната нали е кухорог, има етология на стадно животно. Следи конкуренцията изкъсо.
                      Наздраве, Lelq!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Е, ти си преценяваш дали ще плащаш или ще си вземеш двойна аванта. Въпрос на светоусещане. И на късмет.
                        Въпрос на желание е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Че аз имам две безбодливи къпини, ама моми със запретнати поли да никнат под тях не се забелязват. Налага се аз да гиводя там и да им припомням култовата песен, ама те шамари наместо ласки се канят да раздават. Какво им разбира главата от изкуство и флаш моб? Наздраве за артмомите!
                          Това, защото твоите къпини културни /т.е - селскостопанска култура/. Виж, ако са диво расли ... свят ще ти се завие от момите
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Начев, на твойта възраст любовта платонична. Може я практикуваш без задръжки от чужди, демек женски удръжки. Учи се от Чиче. Седи си у Дивото и заглежда бабичките. А те го пустосват, че само ги заглежда. Но толкоз може. Наздраве за навитите бабички и развитите чичета!
                            Ти досиета на всички ли водиш ? Кой на колко е и колко пъти
                            За любов никога не е късно
                            Добро утро! Давай кафе!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              Интересно, ама безплатен обяд няма!
                              Е, ти си преценяваш дали ще плащаш или ще си вземеш двойна аванта. Въпрос на светоусещане. И на късмет.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                                Ех, Кръчма!
                                Още един пропилян ден без любов хвърлихме в чувала.
                                А слънцето пече!

                                Ще се погрижа за теб!
                                Брилянтно изпълнение на Джо Бонамаса. Просто велик!
                                Кака Бет е твърде татуирана за вкуса ми, но е много добра!
                                Поздравявам,
                                Joe Bonamassa with Beth Hart - I'll Take Care of You
                                Добро утро!

                                Колега Начев, някъв песимизъм лъха от коментара ти. Що така!?
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X