IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Първо, това нашто не са рози, а бодили. Второ, задължително е аз да съм отгоре като победител. Стъпил с крак на гръдта ти. Трето, игричките по-забавни от танците.
    А-аа, Тракчов, така няма да се стигне доникъде!
    Одъртехме веки и трябва да се съобразяваме с Божията подредба!

    Мъжът обича игрите и намира играчките за вдъхновяващи, особено новите играчки.
    Жената обача историите. Ама не просто какви да е там истории, а изпълнени с обрати, емоции, съспенс и най-вече предадени с увлекателни и вдъхновяващи слова.

    Ако искаш да излезеш победител в това двоеборство, прибирай мунициите и се подготви да разказваш истории.

    Наздраве за хубавите истории!

    One Direction - Story of My Life

    Коментар


    • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
      Не е баш тъй. Инструментът различен:
      https://www.youtube.com/watch?v=JGSL3QgsIAk

      https://www.youtube.com/watch?v=P3iwJ7pFezE

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Ти може го изтракаш. С кастанетите.
        https://youtu.be/x2UHfBYi1tk?t=13

        Коментар


        • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
          Много вълнуваща основа!
          Ти се не бутай на намазаното и гарнирано. Да не попаднеш между воденични камъни. Или гол у бодлите. Наздраве за бронираните доспехи!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Първо, това нашто не са рози, а бодили. Второ, задължително е аз да съм отгоре като победител. Стъпил с крак на гръдта ти. Трето, игричките по-забавни от танците.
            Много вълнуваща основа!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Добро утро !
              Щом не е писал - да го изтракаме, пак добре...
              Все на казачок го избива, таз Тарантула....Простено му е от мен..Ноо, третата не прощава....

              пп Днес имам ужасно много работа, но следвайки мъдрите съвети на Тянка, като имаш таквоз чудо, седни да си починеш преди това....

              пп Ей дъртия, видя ли как се разтапя дамско сърце....Със слушане...


              Ти може го изтракаш. С кастанетите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                Мдаааа, шотовете за бкясък в погледа са ти дошли повечко
                Дамата с лазерните очи?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Ланкастър или Йорк /чакай да видя у чичко Гугъл кой печелеше накрая, щот не помня Тюдорите накъде бяха по-близо, ако и герба им да беше компилация от двете рози - бяла и червена/
                  Наздраве!

                  П.П. Ко шъ кажеш тангото да не го играем, ми да го танцуваме!?
                  Първо, това нашто не са рози, а бодили. Второ, задължително е аз да съм отгоре като победител. Стъпил с крак на гръдта ти. Трето, игричките по-забавни от танците.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    С пижама Проспах я
                    Бе-е-е!..

                    Надявахме се.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      С пижама Проспах я
                      Мдаааа, шотовете за бкясък в погледа са ти дошли повечко. Не ти ли е горещо да спиш с пижама? Чиче отдавна се е ръзхвърлял напълно, освен вълненото поясче на кръста. Кака и тя спи дибидюс, дори стиска карабината й прави хлад. А Начко се завива само с изписаните от него листях. А ако му стане горещо с тях, се топли основно с песни. Наздраве за копринените чаршафи!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                        Леля,

                        ще има ли отчет за вечерта? С балната ли рокля беше, например?
                        С пижама Проспах я

                        Коментар


                        • Леля,

                          ще има ли отчет за вечерта? С балната ли рокля беше, например?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            П.П. Ко шъ кажеш тангото да не го играем, ми да го танцуваме!?
                            Казал го е по народному, както едно време казваха бабите и дядовци в Западна България.
                            "Они ѝграт валс". По-ерудираните казваха даже "валц".
                            Мисля, че идва от там, че по тяхно време единствените танци на место са били народните ни, а те се играят.

                            Познава Трак западния народен изговор, познава.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Кое е сладко, кое....

                              Наздраве !
                              Кафето

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Добро утро !
                                Щом не е писал - да го изтракаме, пак добре...
                                Все на казачок го избива, таз Тарантула....Простено му е от мен..Ноо, третата не прощава....

                                пп Днес имам ужасно много работа, но следвайки мъдрите съвети на Тянка, като имаш таквоз чудо, седни да си починеш преди това....

                                пп Ей дъртия, видя ли как се разтапя дамско сърце....Със слушане...



                                Пусти дъжд, сал леко прироси. Никво стопанско значение няма за посевите. Чудя се, дали ако пропусна и тая вечер да изпълня хидромелиоративните мероприятия, ще ли устискат до завръщането на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието!?
                                Наздраве!




                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X