IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ко стана?
    Последно?
    Политика
    Жени
    Казарма
    Ква е темата.
    Мога в едно изречение да засегна и трите теми :

    По времето на СаксКобурготски настоящата ми съпруга(тогава гадже),ми идваше на свиждане в казармата,за да следя формула1 по пейджъра и
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Оригиналният сакъз е точно от Хиос. Дори имам някакви спомени, че навремето жителите на острова, също като дервенджиите от Балкана са били освободени от плащане на някои данъци в Османската империя. Ценна стока е бил.
      За виното има понятието тероар - уникалния вкус на продукта, който зависи от мястото, на което расте лозето.
      При нас е така с розовото масло. При гърците - със сакъза от остров Хиос. Не знам що ползват този термин само за виното!?
      Наздраве!
      Този е на разтворима таблетка, ще рече преработен нещо.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Какво става, кръчмата празна, на една маса двама човека на газена ламба, подпират я да не падне))))))
        Ти под масата ли си, бе Преци? Да внимавам те не настъпя, че си изначално все минато.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Много добре знам що е сакъз. Но този от Хиос бил необикновено лековит. Или поне такава рекламата.
          Оригиналният сакъз е точно от Хиос. Дори имам някакви спомени, че навремето жителите на острова, също като дервенджиите от Балкана са били освободени от плащане на някои данъци в Османската империя. Ценна стока е бил.
          За виното има понятието тероар - уникалния вкус на продукта, който зависи от мястото, на което расте лозето.
          При нас е така с розовото масло. При гърците - със сакъза от остров Хиос. Не знам що ползват този термин само за виното!?
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Какво става, кръчмата празна, на една маса двама човека на газена ламба, подпират я да не падне))))))
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Тцъ, ще си водя записки. Ни са знай знай ли се, къде мое да се засечем. Обичам да съм подготвена за всякакви ситуациЙ.
              Подлаааа си ти! Събираш компромати. Наздраве за интрижките!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Сакъз му думаме у хабитата и от край време го ползваме за илач. Най-вече в комбинация с бял тамян, да гони болки у бъбреците
                Много добре знам що е сакъз. Но този от Хиос бил необикновено лековит. Или поне такава рекламата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Като преминем към натуралистични уточнения и пояснение ще излезеш разходиш дебелия, зъл, грозен пес.
                  Тцъ, ще си водя записки. Ни са знай знай ли се, къде мое да се засечем. Обичам да съм подготвена за всякакви ситуациЙ.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Ще ти се.
                    Като преминем към натуралистични уточнения и пояснение ще излезеш разходиш дебелия, зъл, грозен пес.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                      У неделата на Паметника на Червената армия (до 1946 г. тя така се води, а монументът е за ВСВ) имаше изложение на хранителни добавки и лечебни продукти. Открих мастиха от о, Хиос, която била против киселини. Още там ме черпиха една. После ударих наливна Каменица с кюфтенца като очаквах след два часа да ме почне. Но не, кич не се обади стомахчето. Сега имам 20 таблети мастиха и мога си къркам биричка, дори винце да пробвам. Голям пробиф. Трофкай се!
                      Сакъз му думаме у хабитата и от край време го ползваме за илач. Най-вече в комбинация с бял тамян, да гони болки у бъбреците
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Айде, сега ... И това ми го казва човек, де получава киселини от виното и му се "обажда" подаграта, кога прекали с мезето.
                        Наздраве!!
                        У неделата на Паметника на Червената армия (до 1946 г. тя така се води, а монументът е за ВСВ) имаше изложение на хранителни добавки и лечебни продукти. Открих мастиха от о. Хиос, която била против киселини. Още там ме черпиха една. После ударих наливна Каменица с кюфтенца като очаквах след два часа да ме почне. Но не, кич не се обади стомахчето. Сега имам 20 таблети мастиха и мога си къркам биричка, дори винце да пробвам. Голям пробиф. Трофкай се!
                        Last edited by Trakatrak'; 05.06.2017, 21:02.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          А, не, тя ще избега още на тема Женоря.
                          Ще ти се.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                            Купи му тамагочи.

                            У кръчмата за политика се говори.

                            После почваме за жени.

                            Сато почнем за казармата, мое ни гониш, ако моем ходим.

                            Наздраве!
                            Там мощно се включвам със спомените на хилядите знайни и незнайни момъци с които съм учила и работила, пък с единия дори си живея открай време.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Как.. как.. какви пиячи? Сериозне ле? Добра шега, само че във Вицове я пусни.
                              Айде, сега ... И това ми го казва човек, де получава киселини от виното и му се "обажда" подаграта, кога прекали с мезето.
                              Наздраве!!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                                Купи му тамагочи.

                                У кръчмата за политика се говори.

                                После почваме за жени.

                                Сато почнем за казармата, мое ни гониш, ако моем ходим.

                                Наздраве!
                                А, не, тя ще избега още на тема Женоря.

                                Коментар

                                Working...
                                X