IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Я, това от ония рекламните бири с пласмасови чаша и пяна. Толку й се откъсва от сръцето(е). А с орешките напомня на Чиче си събира акъля, че на почтенна еъзраст вече. Не му отива да бърка Ивановден с Шестдесетница.
    Ти му викаш - недей ела, то ти отговаря - пак ела.

    П.П. И после - метлата съм била яхнала, огъня под казана съм стъкнала, мълчаната вода съм нарекла ...
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

      Ох, Тънъмка! Когато се превърнах в духовен емигрант, а после и в беглец от темите по всичкология, подадохте ми ръка и ме прислонихте тук, но с временен лиценз, в който изрично е повдигнато, че имам абсолютна забрана да потребявам сериозни приказки.

      И аз много се старая!


      Ще опитам да ти отговоря при ползване на апарат, който е на границата между сериозното и пародията, па дано се получи.
      Преди доста време бях попаднал на една скромна софра, но с близки до душата ми хора, които знаят неприлично много.
      Употребихме много умерено - е, поне така казахме на жените на другия ден, които бързо загубиха интерес и се оттеглиха.
      Приказката някак тръгна в посока на нашия извечен малосамочувствен рефрен: и ний сме дали (и дали) нещо на света.
      Падна голЕмо ровете, ред условности се приложиха, но пак добивът беше твърде скромен.
      И там нейде се спомена тази особена думичка - исихазъм. Имаме някакви допирни точки с нея, но не е подходящо да ти разправям сега, че ще наруша условията на гаранцията.
      По едно време се бяхме докарали до такова състояние, че принудително пробвахме някои от техниките за превземане на пространствата - например, едва седиш на стола с клюмнала глава и мъчително се взираш в пъпа си в търсена на някаква убягващата ти голяма истина.

      Наздраве за търсещите и откриващите натури!

      U2 - I Still Haven't Found What I'm Looking For

      Кръчмето е като планински заслон, де се скатаваме от житейските гръмотевични бури и ледени градушки.


      Наздраве, Начев!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Съзирам благосклонност във въпроса ти. Щото можеше за кукумявка за споменеш.
        Наздраве!
        Може и некой нощен прилеп кръвопиец. Тез неща с магиите ги владееш.
        Last edited by Todor Sabev; 08.06.2018, 14:58.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Я, това от ония рекламните бири с пласмасови чаша и пяна. Толку й се откъсва от сръцето(е). А с орешките напомня на Чиче си събира акъля, че на почтенна еъзраст вече. Не му отива да бърка Ивановден с Шестдесетница.
          Малка, но качествена....
          Дърто, с орехите не ме критикува а подпомага дейността на главите....Една приятна мисловна стимулация....

          пп На 100 г стана и пак те тресе завист....

          Наздраве, Тянке....! Пускай по малко, за да има за дълго време....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Я, това от ония рекламните бири с пласмасови чаша и пяна. Толку й се откъсва от сръцето(е). А с орешките напомня на Чиче си събира акъля, че на почтенна еъзраст вече. Не му отива да бърка Ивановден с Шестдесетница.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              По Иванов ден...Кога сичко се пука от студ и бира се не пие....

              пп Нооо, надеждата умирга последна..

              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Не може да бъде! Аа сетих се. Не си уточнила кой обяд.
                По Иванов ден...Кога сичко се пука от студ и бира се не пие....

                пп Нооо, надеждата умирга последна..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Това като как точно се постига?
                  Наздраве!

                  П.П. Ползваш чуждици и ме караш да си активирам мозъчните клетки. А не бива.
                  Ох, Тънъмка! Когато се превърнах в духовен емигрант, а после и в беглец от темите по всичкология, подадохте ми ръка и ме прислонихте тук, но с временен лиценз, в който изрично е повдигнато, че имам абсолютна забрана да потребявам сериозни приказки.

                  И аз много се старая!


                  Ще опитам да ти отговоря при ползване на апарат, който е на границата между сериозното и пародията, па дано се получи.
                  Преди доста време бях попаднал на една скромна софра, но с близки до душата ми хора, които знаят неприлично много.
                  Употребихме много умерено - е, поне така казахме на жените на другия ден, които бързо загубиха интерес и се оттеглиха.
                  Приказката някак тръгна в посока на нашия извечен малосамочувствен рефрен: и ний сме дали (и дали) нещо на света.
                  Падна голЕмо ровете, ред условности се приложиха, но пак добивът беше твърде скромен.
                  И там нейде се спомена тази особена думичка - исихазъм. Имаме някакви допирни точки с нея, но не е подходящо да ти разправям сега, че ще наруша условията на гаранцията.
                  По едно време се бяхме докарали до такова състояние, че принудително пробвахме някои от техниките за превземане на пространствата - например, едва седиш на стола с клюмнала глава и мъчително се взираш в пъпа си в търсена на някаква убягващата ти голяма истина.

                  Наздраве за търсещите и откриващите натури!

                  U2 - I Still Haven't Found What I'm Looking For

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение



                    По обяд ще ти викна една биричка.
                    Наздраве!
                    Не може да бъде! Аа сетих се. Не си уточнила кой обяд.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Добро утро !

                      Кръчмата се превърнала в селска пивница, де стари пияни ергени си мечтаят за младежки настинки....

                      Приятен ден !
                      Пак си хапнал от животворния магарешки медец. И си се окуражил да критикуваш селската идилия от ранното ти детство. Далечно, далечно. А сега стегни поясчето ти не настине кръстът. Не че ще ти трябва нещо. Ама нали и той сред антикварните ти ценности и мили спомени от младостта. Наздраве с голема боза от шест стинки!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Добро утро !

                        Кръчмата се превърнала в селска пивница, де стари пияни ергени си мечтаят за младежки настинки....

                        Приятен ден !
                        Сложих ръце на лицето за да не дам видим израз на разтрисащия ме отвътре смях!

                        И си представих лиричния герой, който след N-я път пада възнак и заспива незавит, в резултат на което си навлича тежка настинка.

                        Ех, Чичо, де ги измисляш такива!

                        Наздраве за животворящите настинки!
                        Halsey - Bad At Love

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Съзирам благоскронност във въпроса ти. Щото можеше за кукумявка за споменеш.
                          Наздраве!

                          В кръчмата, докат не сме се изпонапили, сме винаги благосклонни.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                            На бухал ли ставаш?
                            Съзирам благосклонност във въпроса ти. Щото можеше за кукумявка за споменеш.
                            Наздраве!

                            Last edited by tnm; 08.06.2018, 10:50.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Добро утро !

                              Кръчмата се превърнала в селска пивница, де стари пияни ергени си мечтаят за младежки настинки....

                              Приятен ден !


                              По обяд ще ти викна една биричка.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                                Наздраве, Трака!

                                Много удачна инициатива си измислил. Баш сгодна за петъка!
                                Исихазмените практики отколе имат място по нашите дължини и ширини.

                                Да завладеем вътрешното пространство и балансираме системата!

                                Наздраве за овладените пространства - емоционални, духовни и ... физически, разбира се!

                                Възкресение - Васил Петров
                                Това като как точно се постига?
                                Наздраве!

                                П.П. Ползваш чуждици и ме караш да си активирам мозъчните клетки. А не бива.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X