IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

    Като спомена мохите, си припомних ужасът на прекосяването на дъбовата странджанска гора-резерват от Силистар до Синеморец. Около два часа път. Навлезеш ли в гората, тълпи конски мохи те атакуват и хапят през фланелката. Добре че бяха плажните кърпи. Иначе много хубава, автентична, стародавна, рядка, с прошарена сянка гора.
    Наздрае за мохите!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Идеално подрязана им беше тревичката,чак ти иде да зарупаш.
      Ходих тръшнах се в един парк,много добре,ама не мога се отпусна нещо,не знам що,те спът кат такоа на таз поляна аз броях мохите.
      Препичат се кат странжанки на туй оскъно слънце,че им е кът и го тачат много.
      Изпече ли и се наъръшкват по тревите,щото не знаят кога после пак ще има.
      Ей го- минлата година лятото се паднало в четвъртъг
      Като спомена мохите, си припомних ужасът на прекосяването на дъбовата странджанска гора-резерват от Силистар до Синеморец. Около два часа път. Навлезеш ли в гората, тълпи конски мохи те атакуват и хапят през фланелката. Добре че бяха плажните кърпи. Иначе много хубава, автентична, стародавна, рядка, с прошарена сянка гора.

      Коментар


      • Идеално подрязана им беше тревичката,чак ти иде да зарупаш.
        Ходих тръшнах се в един парк,много добре,ама не мога се отпусна нещо,не знам що,те спът кат такоа на таз поляна аз броях мохите.
        Препичат се кат странжанки на туй оскъно слънце,че им е кът и го тачат много.
        Изпече ли и се наъръшкват по тревите,щото не знаят кога после пак ще има.
        Ей го- минлата година лятото се паднало в четвъртъг
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Твърде добре. Ти ще косиш тревата, 4i40 ще копа. От време на време ща си разменяте оръдията на труда, че да не ви омръзва.
          Наздраве!
          Днес два часа съм косил, стига ми толкова. Хемил наскоро беше в Англия, придобил е опит относно английската морава и тези, които я хрупат. А пък за теб, понеже си наш човек, предлагам да даваш енструкции като как да се отдават на размисъл клиентите на кръчмата: с лепенки на устата, с наочници, дори превръзки на очите или с тапи на ушите. След размисъла, в този си вид да се впускат в дискусии.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
            Открива се градина на Кръчмата за моментите на размисъл и душевен покой. Утре е Черешова задушница, почетете близките ви покойници, спомнете предците. На гроба се отлива червено вино, дори ракийка. За да опитат и те.


            Твърде добре. Ти ще косиш тревата, 4i40 ще копа. От време на време ща си разменяте оръдията на труда, че да не ви омръзва.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Привет кръчма!!! Бързам да се прибера и да кажа от вкъщи наздраве, ако падре не е пресушил всичкия капитан скришно в мое отсъствие))))))))))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Открива се градина на Кръчмата за моментите на размисъл и душевен покой. Утре е Черешова задушница, почетете близките ви покойници, спомнете предците. На гроба се отлива червено вино, дори ракийка. За да опитат и те.


                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Добро утро !

                  Мноо съм изнервен...

                  Свири сирена и на пътя хората спрели....Две патки продължават да ходят и си говорят на високо...

                  " Госпооци, имали нещо свято за вас ? " - им казвам като стигат до мен ....
                  Никаква реакция ( сигурно не са чували за кво става реч).....
                  - Тъпи и прости ....( да не пиша какво им рекох на висок глас...)
                  Едната се обърна и ме погледна учудено, почти обидена....

                  Хванах се за главата....офффффф....

                  Пие ми се.....

                  Наздраве !
                  за съжаление не са единици...
                  Наздраве и от мен

                  Тежко, тежко! Вино дайте!
                  Пиян дано аз забравя
                  туй, що, глупци, вий не знайте
                  позор ли е, или слава!

                  .........

                  Ще да пия на пук врагу,
                  на пук и вам, патриоти!
                  Аз веч нямам мило, драго,
                  а вий... вий сте идиоти!
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Честит 2-ри юни.Ходих до паметника на Ботев в 12:00 ,обидно малко хора имаше,виж в кафенетата няма места.
                    Топим се духовно....
                    Е, не точно празник, а ден за възпоменание. Чалгата и бездържавността развалиха хората и много от тях без памет за корените и бележитите национални предшественици. Изкилиферчи се народът - или бесни, демонстративни родолюбци, или заспали, демонстративни нихилисти. Да пием за възрожденския дух, тихия му плам и разумното му притаяване! Наздраве и "Въздухът трепери!"
                    Last edited by Trakatrak'; 02.06.2017, 20:14.

                    Коментар


                    • Честит 2-ри юни.Ходих до паметника на Ботев в 12:00 ,обидно малко хора имаше,виж в кафенетата няма места.
                      Топим се духовно....
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Добро утро !

                        Мноо съм изнервен...

                        Свири сирена и на пътя хората спрели....Две патки продължават да ходят и си говорят на високо...

                        " Госпооци, имали нещо свято за вас ? " - им казвам като стигат до мен ....
                        Никаква реакция ( сигурно не са чували за кво става реч).....
                        - Тъпи и прости ....( да не пиша какво им рекох на висок глас...)
                        Едната се обърна и ме погледна учудено, почти обидена....

                        Хванах се за главата....офффффф....

                        Пие ми се.....

                        Наздраве !
                        Как хубаво прозвуча "Хванах се за главата." Всеки си намира повод за пиене, но ти го превръщаш в обществено-нравствен проблем. Все едно аз да се запия от мъка, че Доналда излиза от климатичната конвенция. А защо пък не?

                        Коментар


                        • Добро утро !

                          Мноо съм изнервен...

                          Свири сирена и на пътя хората спрели....Две патки продължават да ходят и си говорят на високо...

                          " Госпооци, имали нещо свято за вас ? " - им казвам като стигат до мен ....
                          Никаква реакция ( сигурно не са чували за кво става реч).....
                          - Тъпи и прости ....( да не пиша какво им рекох на висок глас...)
                          Едната се обърна и ме погледна учудено, почти обидена....

                          Хванах се за главата....офффффф....

                          Пие ми се.....

                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Освен окъсняла Леля и сънен кръчмар Колчо, никво друго движение. Жегата ли ви залупи? Преди три дена тамън да открия с пререзване на лентичка на Кръчмата Градината и се оказа, че слаботелесен и не мога кача фотото на градинката. Нищо. Връщам се в цивилизация и довечера мога пробвам пак. Да има къде да пиете на ладина.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq
                              Колчо трябва да смаже пантите на вратата, че като се опитвам да се вмъкна тихо посред нощ в тъмното, така скърцат , че сигурно будя и умрелите.
                              Та, масата в ъгъла, до прозорецът .. Голямо кехлибарено и тиха музика. И шоколад ! https://m.youtube.com/watch?v=6EA-MIYY1bg Не мога да заспя , заради усещане, че нещо е отпътувало . За кратко Наздраве !
                              Масата въгъла е Ваша, Уважаема...
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq
                                Колчо трябва да смаже пантите на вратата, че като се опитвам да се вмъкна тихо посред нощ в тъмното, така скърцат , че сигурно будя и умрелите.
                                Та, масата в ъгъла, до прозорецът .. Голямо кехлибарено и тиха музика. И шоколад ! https://m.youtube.com/watch?v=6EA-MIYY1bg Не мога да заспя , заради усещане, че нещо е отпътувало . За кратко Наздраве !
                                ???
                                ТОВА, НЕ Е случайно...
                                Панта, с такъв тембър се намира МНОГО трудно.. Но пък заменя дзвънчето на вратата. Ноо ме дразнат здвЪнци на врата.
                                Само в аптека, евентоално..
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X