IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Страхотно време! Само за пълнолетно Наздраве!

    Коментар


    • Преци,благодарско,винаги се отзоваваш на щенията ми

      Груй,кога си довадал по морето,че съм те изтървал

      Веднага щях да ти спретна няколко аквариума

      пусто нема време за кръчма много....

      истински богат е този,който разполага с времето си,почнах се замислям,маааму стара........

      Наздраве !
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Само ако може да е с Пена камътната....

        Домата сега трябва да се пръска всяка седмица...Влагата е голяма и като се стопли над 27 градуса ще ти изгние всичко...Като зазреят ще минеш на син камък и коприва.

        Тази година експериментирам с чистенето на пръчовете...Само първите 3 от корена...Махам и листата...Станали са като бонзаи....Миналата година имах един такъв корен самораслек....Добре се представи - от 20 домата 5 бяха от него...

        Наздраве
        Че аз винаги ги чистя отдолу. Но маната не прощава. Наздраве за домашния домат от градината! Дано му се размине и се озове към 5 август в купата до ракийката под голямата ябълка пред се моа.

        Коментар


        • Добро утро! Гледам сте на супи, торти и водка. Аз съм на череши, ама да сложа и нещо за душата

          https://m.youtube.com/watch?v=OaZdj1ZgiP4

          Наздраве!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Препил не съм, ама вчера почерпи един ново пенсионер с 46-градусова, та се наложи да трезнея докато връзвам и чистя доматето. А то станало джунгла. От влагата всичкото плод гние, буррнака расте, трябва ми помощ. Кой друг, ако не Кака? А Чиче ше и е качествен и количествен контрол. За да й сигурен чанчът. Ше ги черпя. Нея с водчица, него с Пина колада.
            Само ако може да е с Пена камътната....

            Домата сега трябва да се пръска всяка седмица...Влагата е голяма и като се стопли над 27 градуса ще ти изгние всичко...Като зазреят ще минеш на син камък и коприва.

            Тази година експериментирам с чистенето на пръчовете...Само първите 3 от корена...Махам и листата...Станали са като бонзаи....Миналата година имах един такъв корен самораслек....Добре се представи - от 20 домата 5 бяха от него...

            Наздраве

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

              Не съм убеден, че след препиване с бира, водката помага, НО ТРЯБВА да се провери !!!
              Хубаво суп. С червено хайвер за смазване и водчица за размазване. Бравос! Откъде ги вземате тез доволства?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Ми аз, като не пия кафе, какво да правя ЧУдех се дали да не ви сложа нещо пилешко на трапезата, че сега е един проблемн сезон, та една пилешка супичка, която да ви достави дневната доза антибиотици, щеше да е добре. Ма викам си, май няма препили, че да замезваш с чорбичка сабалям.
                Наздраве!
                Препил не съм, ама вчера почерпи един ново пенсионер с 46-градусова, та се наложи да трезнея докато връзвам и чистя доматето. А то станало джунгла. От влагата всичкото плод гние, буррнака расте, трябва ми помощ. Кой друг, ако не Кака? А Чиче ше и е качествен и количествен контрол. За да й сигурен чанчът. Ше ги черпя. Нея с водчица, него с Пина колада.

                Коментар


                • Мерси, Прецик, то вярно, че си требе малко чайче - настинах и изгорях едновременно по морето Ама така е, като Хемил се покри и не поиска да почерпи, а на крака му дойдох - явно е взел да прихваща вече от сватя си тнм
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Ми аз, като не пия кафе, какво да правя ЧУдех се дали да не ви сложа нещо пилешко на трапезата, че сега е един проблемн сезон, та една пилешка супичка, която да ви достави дневната доза антибиотици, щеше да е добре. Ма викам си, май няма препили, че да замезваш с чорбичка сабалям.
                    Наздраве!
                    Ми за теб чайче с лимон
                    Eto edno, да не скучаеш )) (пък и да изчисти токсините от супичката) )
                    Click image for larger version

Name:	1.Organic-Lemongrass-Tea-Green-Tea-Lemon-Ginger.jpg
Views:	1
Size:	21.1 КБ
ID:	3348487

                    за да не ти е кофти, и малко торта ))
                    Click image for larger version

Name:	2.85177872-c8a8-47c2-b7a6-3fd8e67209f8.jpg
Views:	1
Size:	27.0 КБ
ID:	3348488
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Удри, Колче, кога, ако не по времето на Мондиала - с пожелания за емоции на живо
                      Не съм убеден, че след препиване с бира, водката помага, НО ТРЯБВА да се провери !!!
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • М-м-м, шупичка...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                          Има Имаа ...
                          Удри, Колче, кога, ако не по времето на Мондиала - с пожелания за емоции на живо
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            .... Ма викам си, май няма препили, че да замезваш с чорбичка сабалям.
                            Наздраве!
                            Има Имаа ...

                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              А някои пият, за да забравят. Най-голямата грешка в живота да забравят, коя в шест часа сутринта ги сръчква в ребрата с напомняне "Кафето!". Не става дума за наш Хеми.
                              Ми аз, като не пия кафе, какво да правя ЧУдех се дали да не ви сложа нещо пилешко на трапезата, че сега е един проблемн сезон, та една пилешка супичка, която да ви достави дневната доза антибиотици, щеше да е добре. Ма викам си, май няма препили, че да замезваш с чорбичка сабалям.
                              Наздраве!
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Тъй,тъй...
                                Някои пият от радост, други от мъка, а истинските пиячи, по навик...

                                Наздраве !
                                А някои пият, за да забравят. Най-голямата грешка в живота да забравят, коя в шест часа сутринта ги сръчква в ребрата с напомняне "Кафето!". Не става дума за наш Хеми.

                                Коментар

                                Working...
                                X