IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Хайде сега, капризи.
    Наздраве!

    П.П. Добре, от мен да мине. Написах ти ЛС.
    Получих съобщението , блaгодаря. Някой от тези неща ги знам. Мога да добавя освен масажи . минерални бани и кал.. Мисля да пробвам йога. Относно матрака там нещата са деликатни. Прекалено твърд може и да влоши нещата.
    Last edited by Todor Sabev; 25.06.2018, 20:24.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

      Бахти с тез рецепти миризливи ще изгониш всичко женско що мърда от мен и Грую.
      Хайде сега, капризи.
      Наздраве!

      П.П. Добре, от мен да мине. Написах ти ЛС.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Болките в кръста, дисковите хернии трябва да бъдат носени с гордост, защото с тях човекът заплаща за изправянето си на два крака.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Не съм правила мехлем за такива болежки. Знам, че се правят лапи от счукан чесън, за около 10 минути, като предварително се намазва със свинска мас, защото чесъна изгаря кожата.
          Наздраве!
          Бахти с тез рецепти миризливи ще изгониш всичко женско що мърда от мен и Грую.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

            Я кажи за болки в кръста мазила , и други илачи . Некви движения за раздвижване и постелки при лежане. Съвсем сериозно.
            Не съм правила мехлем за такива болежки. Знам, че се правят лапи от счукан чесън, за около 10 минути, като предварително се намазва със свинска мас, защото чесъна изгаря кожата.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Мчи къ, бе - див селяк от парка "Гео Милев". То при нас само раритети - това кучеложци с надписи, че кучето им е по-важно от човека, това диви осорляци с парцели по 500К евро, дето си горят гумите зимъска, щото нямали пари, това припознавачи и наркодилъри - квото не очакваш, точно това има. Помня едно време, че и от кукуригане на петли се будех - страшна работа ти казвам А сиренце съм си взел - овче, ама нищо общо с това от магазинната мрежа, едно жълто такова, и мазно, мазно - половинка ракия ливна, да си оправя болките в гърлото, докато сборя половин пълна с шупли буца Наздраве!
              Ей такова трудно се намира вече. Ти си малък, но през 70-те на пазара Ситняково имаше един до друг магазини за хляб и млечни продукти. Та като си вземеш от единия бял, топъл хляб, от другия жълто, овче сиренце, ама малко наронено и си намирисва, половин леб можеше да си отиде. Какви времена! - Дефицитни, ама вкусни.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Равни количества сок от лук и пчелен мед - по една капка във всяка ноздра. През няколко часа.
                Наздраве!

                П.П. Понеже ще хойкаш, пък може и парашута да ти се отвори, миризмата на лук не е твърде желателна. Затова пробвай само с мед. Намазваш тампонче за почистване на уши и леко намазваш всяка ноздра. Подир таз операция известно време трябва да си в покой /излегнат/ или с наведена назад глава.
                Я кажи за болки в кръста мазила , и други илачи . Некви движения за раздвижване и постелки при лежане. Съвсем сериозно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  От тоя татул така съм се разсполивил, че чак не знам как ще ида до плажа в Албена след 2 дни. А и довечера имам събитое, та пак ядене и пиене, а на мен ми тече носа - тежка история...
                  Равни количества сок от лук и пчелен мед - по една капка във всяка ноздра. През няколко часа.
                  Наздраве!

                  П.П. Понеже ще хойкаш, пък може и парашута да ти се отвори, миризмата на лук не е твърде желателна. Затова пробвай само с мед. Намазваш тампонче за почистване на уши и леко намазваш всяка ноздра. Подир таз операция известно време трябва да си в покой /излегнат/ или с наведена назад глава.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Твърде съм благопризнателен. Само не разбрах, за обостряне ли наричаше или за усмиряване? Е, то ще се разбере тия дни.
                    Каквото дойде
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Ех, завиждам благородно - аз в неделя спах до 10 (сигурно щото беше Еньовден) и се стреснах, че съм изпуснал нещо. А някога на лекции на ходех, ако бяха преди 11 часа... Времена и нрави, както се казва
                      Не завиждай Случва се да ставам и преди първи петли.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        От голямото село пиша. Просто спя много
                        Ех, завиждам благородно - аз в неделя спах до 10 (сигурно щото беше Еньовден) и се стреснах, че съм изпуснал нещо. А някога на лекции на ходех, ако бяха преди 11 часа... Времена и нрави, както се казва
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                          Ти по Редута дишаше димиляка, нали? Вчера маах гащи там, ама как не съм знаел кави раритети имало в околнината. За сиренцето думам.
                          Мчи къ, бе - див селяк от парка "Гео Милев". То при нас само раритети - това кучеложци с надписи, че кучето им е по-важно от човека, това диви осорляци с парцели по 500К евро, дето си горят гумите зимъска, щото нямали пари, това припознавачи и наркодилъри - квото не очакваш, точно това има. Помня едно време, че и от кукуригане на петли се будех - страшна работа ти казвам А сиренце съм си взел - овче, ама нищо общо с това от магазинната мрежа, едно жълто такова, и мазно, мазно - половинка ракия ливна, да си оправя болките в гърлото, докато сборя половин пълна с шупли буца Наздраве!
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Другарко, вие от щатите или Канада пишете? Че все по това време се излюпвате - блазе ти, дай, Боже, всекиму
                            От голямото село пиша. Просто спя много

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Е, как бе, поне на него, нали знаеш, че липсват няколко яйца - държа си ги дома, да си натискам сиренето в саламурата Ама ти на никого да не казваш, че ми отиде сиренцето, та покрай него и винцето!
                              Ти по Редута дишаше димиляка, нали? Вчера маах гащи там, ама как не съм знаел кави раритети имало в околнината. За сиренцето думам.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                                Добро утро, Кръчма!
                                Другарко, вие от щатите или Канада пишете? Че все по това време се излюпвате - блазе ти, дай, Боже, всекиму
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X