IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq
    Времето направо ме убива . Нямам търпение да се разрази гръмотевична буря и пороен дъжд. Случи ли се тръгвам на път , да живна малко . Наздраве , tnm
    У хабитата прикапа, ама количеството на падналия дъжд беше без стопанско значение. Само обра прахоляка.
    Наздраве и на теб, Lelq!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Добрутро!
      Много се изморих. Нещо напоследък ми стана навик. От ЕГН ли е, от какво е - не знам.
      Ще ходя пак да си почивам.
      Приятно изкарване на почивните дни. Особено деня на почивката - 1 май.
      Наздраве!
      Мамун, не ми се навлиза в излишни спорове, ама смятам, дето ЕГН-то ти и преди пет години си е било същото. Пък тогава не съм чувала да се оплакваш. Не ще да е от него, да знайш. Търси други причини.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Добрутро!
        Много се изморих. Нещо напоследък ми стана навик. От ЕГН ли е, от какво е - не знам.
        Ще ходя пак да си почивам.
        Приятно изкарване на почивните дни. Особено деня на почивката - 1 май.
        Наздраве!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          кой каза ,че съм чревно болнав?
          напротив,стомаха ми е неръждавейка

          Наздраве Бенджи,сърбам тука едно плодово вино,повече на коктейл ми мяса,сладичко такова,ама и то е пиине
          Ами, ти се жалваше. Прави разлика между стомах и черва. И по празниците да не ни се фалиш с хубавото време, че ще ти въведем данък изхабени зъби, кои ще стискаме от яд, че при вас не вали. Наздраве за скромните фалби!

          Коментар


          • кой каза ,че съм чревно болнав?
            напротив,стомаха ми е неръждавейка

            Наздраве Бенджи,сърбам тука едно плодово вино,повече на коктейл ми мяса,сладичко такова,ама и то е пиине
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


              ъхъ, има нужда....Имам моменти кога учото не види, а главата е празна.....
              Утре сабахлян отивам да се потрудя два дни, а на 1 май ще водя манифестацията.....

              пп Като гледам картата от къщи и наложа един мисловен транспортир, точно на 10,6 градуса е отклонението ....

              Наздраве за просветителите !

              пп Гледай да не се прокараш от смях....
              Не те е срамъ! Да ходиш на манифестация на трудъ. Трудъ е да лееш в доменната пещ, да рутиш в минната галерия, да трошиш в каменоломната, а не да нагъваш баниците на колежките. Баничаръ? И той ще развева червеното знаме на трудъ до др. д-р Тренчевъ?1 Какви времена, що за нрави!?

              Коментар


              • Сипете ...
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Кафето винаги прокарва, особено сутрин. А коняче се пие след ядене за добро храносмилане. И двете не се препоръчват в големи количества щом си чревно болнав.
                  Онова вредно чиче, де било 10 градуса (сигур има предвид минути) на запад, ме агитира да кося и пръскам, та ще ми направи разход. След като се отрудих, реших че требва черпа на 1 май с гордо дигната глава. Но ще му го върна. За 24 май ще му пратя букварче, дано почерпи за ограмотяването си.

                  ъхъ, има нужда....Имам моменти кога учото не види, а главата е празна.....
                  Утре сабахлян отивам да се потрудя два дни, а на 1 май ще водя манифестацията.....

                  пп Като гледам картата от къщи и наложа един мисловен транспортир, точно на 10,6 градуса е отклонението ....

                  Наздраве за просветителите !

                  пп Гледай да не се прокараш от смях....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                    от туй нема ли да вдигна налягане в тръбопровода?
                    Кафето винаги прокарва, особено сутрин. А коняче се пие след ядене за добро храносмилане. И двете не се препоръчват в големи количества щом си чревно болнав.
                    Онова вредно чиче, де било 10 градуса (сигур има предвид минути) на запад, ме агитира да кося и пръскам, та ще ми направи разход. След като се отрудих, реших че требва черпа на 1 май с гордо дигната глава. Но ще му го върна. За 24 май ще му пратя букварче, дано почерпи за ограмотяването си.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                      Ти още млеко ли пиеш. Да не си пеленак. Речи едно каве у конячето.

                      от туй нема ли да вдигна налягане в тръбопровода?
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Така добре ми върви бирата.....

                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          добро утро,
                          каве у млякото моля.
                          Ти още млеко ли пиеш. Да не си пеленак. Речи едно каве у конячето.

                          Коментар


                          • добро утро,
                            каве у млякото моля.
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Добро утро !

                              Как можеш в това хубаво време да се въргаляш в хамак....?( хич не си ахмак ...) Моят хамак стои в склада 5-6 г..( щот съм ахмак...)
                              Няма ли работа за теб...Трева да косиш, плевиш...Земята да рохкаш...Дървета да пръскаш....

                              Приятен ден !

                              пп Пие ми се бира от сабахлян...Нещо ми е присъхнала остата...

                              Наздраве !
                              В тази жега? Да работа? Нееееееее!!! Не обичам да спя навънка ме не фане некое течение, но вчера славно му дремнах в дълбокия хамак. Щото има друг, плитък, за гости, кои изпадат от него. Ако някой ден се прежалиш да наминеш да почерпиш с дюлева и да попееш, подсети за твоето право над плиткия хамак и да се изложиш на него.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                                Смърка той, брашно с тебешир. Да вади дюлевата. Днес поспах на двора ка хамака. После в яхъра устроих тв-студио с хамак кресло. После почерпих на теферич семейство съседи пенсионери с ракийка щот са ме учили дс я правя. Абе, лятото почна. До другиден.
                                Добро утро !

                                Как можеш в това хубаво време да се въргаляш в хамак....?( хич не си ахмак ...) Моят хамак стои в склада 5-6 г..( щот съм ахмак...)
                                Няма ли работа за теб...Трева да косиш, плевиш...Земята да рохкаш...Дървета да пръскаш....

                                Приятен ден !

                                пп Пие ми се бира от сабахлян...Нещо ми е присъхнала устата...

                                Наздраве !
                                Last edited by 4i40; 28.04.2017, 10:55.

                                Коментар

                                Working...
                                X