IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
    Чиче, Чиче, половината реколта оттече. Листа изгорели даже. По-слабо от лани, но сливова пак едва ли. Дюлева чакаме. Дюлите сега цъфтят.
    УжасТ...!!!
    Що не духаш бре...???
    Глей как ми развали настроението с таз информация......Аз съм 10 градуса на запад и се надам на чудо....

    пп Не се кахъри...Нали Тянка обеща по 2-3 литра кайсиева на нещастни старчета кът нас....

    Наздраве !

    Коментар


    • Чиче, Чиче, половината реколта оттече. Листа изгорели даже. По-слабо от лани, но сливова пак едва ли. Дюлева чакаме. Дюлите сега цъфтят.

      Коментар


      • Добро утро.
        Променливото време,променя нещата.
        Наздраве.
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Няма, няма..малко дебил си падам....
          Наздраве !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Не като оранжево, а като тъмно червено вино. Все пак съм с тъмна коса. Няма как да си докарам рижава.
            Наздраве!
            Благороден цвят. Трябва респект да имат пред него. Случайно си нацелила оттенък подходящ за Кръчмата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Ъъъъ, що ли пък не и по други часове у денонощието!?
              Наздраве!

              П.П. Дан са стреснеш от въпроса, ей.
              Няма, няма..малко дебил си падам....
              Наздраве !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Днес нещо се наработих и си отворих демонстративно една 2л бутилка бира на бюрото.....Наливам си в чашата и отпивам кога минават хора по коридора...Вратата ми е широко отворена...( не за друго но кът си помисля, че някоя годпожица мое да се засили към мен и да се секне от затворената врата, направо се разтреперях...)
                Наздраве !

                пп Тянке, с бели коси ли не, хич не е важно.....Важното е да е готова баницата рано сабахлян.....
                Ъъъъ, що ли пък не и по други часове у денонощието!?
                Наздраве!

                П.П. Дан са стреснеш от въпроса, ей.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Днес нещо се наработих и си отворих демонстративно една 2л бутилка бира на бюрото.....Наливам си в чашата и отпивам кога минават хора по коридора...Вратата ми е широко отворена...( не за друго но кът си помисля, че някоя годпожица мое да се засили към мен и да се секне от затворената врата, направо се разтреперях...)
                  Наздраве !

                  пп Тянке, с бели коси ли не, хич не е важно.....Важното е да е готова баницата рано сабахлян.....
                  Стига с тая баница, че ще ми се отяде. Дай нещо за баклава.... по турски... ги видим ще ли черпат така с гордо вдигната глава.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Сигур е оранжева като оранжевото вино. Ако смеят гъкнат приложи техниката на Изгорената земя, пардон, Изгладнелата земя.
                    Не като оранжево, а като тъмно червено вино. Все пак съм с тъмна коса. Няма как да си докарам рижава.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Днес нещо се наработих и си отворих демонстративно една 2л бутилка бира на бюрото.....Наливам си в чашата и отпивам кога минават хора по коридора...Вратата ми е широко отворена...( не за друго но кът си помисля, че някоя годпожица мое да се засили към мен и да се секне от затворената врата, направо се разтреперях...)
                      Наздраве !

                      пп Тянке, с бели коси ли не, хич не е важно.....Важното е да е готова баницата рано сабахлян.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Не съм ти се пофалила - обърках номера на боята си за коса и в тоз момент съм в крак с модата. Цветът на коса отговаря на проклетията ми. По-едрата и по-кльощавата 1/3-ти са в потрес от новия ми вид.
                        Наздраве!
                        Сигур е оранжева като оранжевото вино. Ако смеят гъкнат приложи техниката на Изгорената земя, пардон, Изгладнелата земя.
                        Last edited by Trakatrak'; 26.04.2017, 16:34.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Ъхъ...съгласен...
                          Едно време не си знаела къде се лови мотиката и за какво служи, но сега, кога косите сивеят а вълните са като цунами, мотиката стана като трабадур в ръцете ти...Свири и пее...

                          Наздраве !
                          Сивият твоите. Моите са боядисани.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                            Даааа, прават белите коси на сини. И ментят чичетата, че майка така ги родила. И си изтеглят шиите с халки на тях да могат да надзъртат кат жирафи из чуждите дворове.
                            Не съм ти се пофалила - обърках номера на боята си за коса и в тоз момент съм в крак с модата. Цветът на коса отговаря на проклетията ми. По-едрата и по-кльощавата 1/3-ти са в потрес от новия ми вид.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              При теб мое и да намаляват, но при мен - не съвсем. Женските организъми сме по-приспособими и умеем да обръщаме несъвършенствата си в предимство.
                              Наздраве!
                              Ъхъ...съгласен...
                              Едно време не си знаела къде се лови мотиката и за какво служи, но сега, кога косите сивеят а вълните са като цунами, мотиката стана като трабадур в ръцете ти...Свири и пее...

                              Наздраве !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                                Направо едно следобедно коктейлче мисля да сръбна.

                                Коментар

                                Working...
                                X