IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    В случая, думам , че изобилието на тез анатомии ще създават пречки, а не приемущества
    Наздраве!
    Не си пробвала - не знаеш. Мълчи си по-добре.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

      Дай да я чуем твоята дестинация,да я обсъдим и разкостим,плюсове и минуси.

      всеки има различно виждане за хубаво място,трябва да се съобразяваме и с чуждото мнение,от различна камбанария различен звук се чува.

      Има разлика-мъже,жени; млади,стари; семейно или без деца и т.н.
      Перу . И аз не си падам по 5* , а по приключения в чист вид

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

        Това Чернобил страшна работа! Гледам и Тарантул в крайниците го ударило...
        Наздраве! /си сипя май едно Bacardi, че ме мързи да слизам до мазето за Havana/

        П.С. Ми не струва бакардиту и това си е!
        Е, ти като аватарът ти на крайник цел, искаш всички да сме толку крайни ли. Това е Кръчма, не е бардак. Дръж чаша, а не други работи.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Отивам да извадя карабината от касата и да се гръмна. Да не се мъча докато те чета как разваляш питието.
          Наздраве!
          Хади де, хади, тоз краишник ще свърши работа те извади из нерви и се гръмнеш за успокоително. Той ще ми е нервноистеризиращото оръжие. Бързо отключи, карабината вземи. Наздраве за разказите с неочакван край!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

            Разбирам това тарантулата да го каже...
            Ама не си представях, че и ти си людоед.
            Нещо си на крива пътека. Според мен само с такива има смисъл да се излиза. Та затова съм в почивка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
              Добро утро, Кръчма!

              Инсект, имам странно желание да те почерпя

              [ATTACH=CONFIG]n3355167[/ATTACH]
              Браво, лелче, браво, ама това за мен само ще стигне, така че другите ще гледат. Наздраве за кулинарното воайорство!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                Аз мечтая за друга дестинация , ама винаги с такава страст говориш за Виетнам, че разпалваш любопитството ми и ме замисляш . Макар да съм почти сигурна, че няма да ми хареса Наздраве!
                Дай да я чуем твоята дестинация,да я обсъдим и разкостим,плюсове и минуси.

                всеки има различно виждане за хубаво място,трябва да се съобразяваме и с чуждото мнение,от различна камбанария различен звук се чува.

                Има разлика-мъже,жени; млади,стари; семейно или без деца и т.н.
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                  Не си прав,там е най безопасно/Виетнам/ всичко се оставя отключено,коли, къщи,мотопеди,както при нас на времето.

                  Комунизъм,ако пипнеш режат ръка,и не пипат.

                  Относно градския транспорт е супер- с една рикша цял ден ще те разнасят като бей за жълти стотинки.

                  Но ако не си фен на това да усетиш местния дух,няма смисъл да ходиш там.

                  5* Хотели са еднакви навсякъде-Скучнооооо!!!

                  Относно пиенето:

                  -Сингапурска бира/квалитетна/
                  -нещо,като патуки от вино/страшна боза,бълвоч/
                  -коктейли-разкошни/мохито с пешън фрут/

                  след 4-ия коктейл съпругата ми подкара мотор с огромно желание/въпреки ужаса който се корени в душата и в трезво състояние само споменавайки думата мотор/
                  Аз мечтая за друга дестинация , ама винаги с такава страст говориш за Виетнам, че разпалваш любопитството ми и ме замисляш . Макар да съм почти сигурна, че няма да ми хареса Наздраве!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    За Витнам идея си нямам, а и изобщо за Югоизточна Азия - прекалено ми е диво, селско (в лошия смисъл на думата), изглеждащо опасно, неурбанизирано, потно, влажно и мизерно, което няма как да ме накефи, принципно, щото съм дал една торба пари, за да ида да го видя. Отделно, бх искал да мога да се придвижвам с местния транспорт и да се чувстван сигурен и уверен в него, а не да ме е страх, че някъде ще ме оберат и т.н.

                    Колкото до пиенето - аз си пия уиски и съм си добре. Иначе коктейлчетата също стават, ама вече не излизам с млади момичета, та съм им позабравил вкуса. Вино не пия - не ме кефи някакси, ако и да е умрело от студ
                    Не си прав,там е най безопасно/Виетнам/ всичко се оставя отключено,коли, къщи,мотопеди,както при нас на времето.

                    Комунизъм,ако пипнеш режат ръка,и не пипат.

                    Относно градския транспорт е супер- с една рикша цял ден ще те разнасят като бей за жълти стотинки.

                    Но ако не си фен на това да усетиш местния дух,няма смисъл да ходиш там.

                    5* Хотели са еднакви навсякъде-Скучнооооо!!!

                    Относно пиенето:

                    -Сингапурска бира/квалитетна/
                    -нещо,като патуки от вино/страшна боза,бълвоч/
                    -коктейли-разкошни/мохито с пешън фрут/

                    след 4-ия коктейл съпругата ми подкара мотор с огромно желание/въпреки ужаса който се корени в душата и в трезво състояние само споменавайки думата мотор/
                    Last edited by hemilio; 05.07.2018, 19:03.
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Добро утро, Кръчма!

                      Инсект, имам странно желание да те почерпя

                      Click image for larger version

Name:	i7408-cailles-roties-aux-raisins.jpg
Views:	1
Size:	71.0 КБ
ID:	3355167

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Иначе коктейлчетата също стават, ама вече не излизам с млади момичета, та съм им позабравил вкуса.
                        Разбирам това тарантулата да го каже...
                        Ама не си представях, че и ти си людоед.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          Груйеца питаше за тайландките.

                          Много е убаво там,ама е жешко,ама е убаво.

                          У Хонконг е интересно..., и там е убаво, ама от Азията най ми ареса Виетнам-диво,истинско....

                          Що не ми отговаряте на въпроса кво пиете в тая жега бре?

                          нищо не ми връй.....​
                          За Витнам идея си нямам, а и изобщо за Югоизточна Азия - прекалено ми е диво, селско (в лошия смисъл на думата), изглеждащо опасно, неурбанизирано, потно, влажно и мизерно, което няма как да ме накефи, принципно, щото съм дал една торба пари, за да ида да го видя. Отделно, бх искал да мога да се придвижвам с местния транспорт и да се чувстван сигурен и уверен в него, а не да ме е страх, че някъде ще ме оберат и т.н.

                          Колкото до пиенето - аз си пия уиски и съм си добре. Иначе коктейлчетата също стават, ама вече не излизам с млади момичета, та съм им позабравил вкуса. Вино не пия - не ме кефи някакси, ако и да е умрело от студ
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Груйеца питаше за тайландките.

                            Много е убаво там,ама е жешко,ама е убаво.

                            У Хонконг е интересно..., и там е убаво, ама от Азията най ми ареса Виетнам-диво,истинско....

                            Що не ми отговаряте на въпроса кво пиете в тая жега бре?

                            нищо не ми връй.....​
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                              Бе преглътнах го някак, ама трябваше да го "поправя" с разбит лед, сок от ананас, ликьор от пъпеш, резанче лайм и листенца от мента. Горе-долу се получи. Джендърска напитка.

                              П.С. Както бях писал вече - рома трябва да е карибски. Това бакарди - съкс... Хамериканска боза.
                              Отивам да извадя карабината от касата и да се гръмна. Да не се мъча докато те чета как разваляш питието.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Капризи у Кръчмата не се търпят. Пийш каквото ти сипят.
                                Наздраве!
                                Бе преглътнах го някак, ама трябваше да го "поправя" с разбит лед, сок от ананас, ликьор от пъпеш, резанче лайм и листенца от мента. Горе-долу се получи. Джендърска напитка.

                                П.С. Както бях писал вече - рома трябва да е карибски. Това бакарди - съкс... Хамериканска боза.

                                Коментар

                                Working...
                                X