IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добър да е денят за всички и честито на именниците! Живи и здрави!
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
      Честит имен ден на Илия и производни - до Жулиета... ... /Юлия/...

      Днес имаме избор: ДА ГЪРМИ или да НЕ ГЪРМИ...


      Които обичат орехи и лешници - трябва да се молят да НЕ гърми.

      Които обичат хубавото вино - за тях трябва да гърми!

      Философия!?!


      Освен това - трудно ще възприемем напътствията, че днес не трябва да работим... Че то пък - кога сме работилЕ изобщо? ))

      За едни майтап, за други - истина! Хубав ден! [ATTACH=CONFIG]n3360988[/ATTACH]
      Добро утро и честит!
      Като се имат предвид гаданията свързани с този ден предполагам, че Кръчмата ще има странна година!
      Кафето сигурно не е за мен, ама ще го глътна .Правото на бързия Благодаря!

      Коментар


      • Честит имен ден на Илия и производни - до Жулиета... ... /Юлия/...

        Днес имаме избор: ДА ГЪРМИ или да НЕ ГЪРМИ...


        Които обичат орехи и лешници - трябва да се молят да НЕ гърми.

        Които обичат хубавото вино - за тях трябва да гърми!

        Философия!?!


        Освен това - трудно ще възприемем напътствията, че днес не трябва да работим... Че то пък - кога сме работилЕ изобщо? ))

        За едни майтап, за други - истина! Хубав ден!
        Click image for larger version

Name:	image[5vv].jpg
Views:	1
Size:	55.2 КБ
ID:	3360988

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Ако питаш за моите - бяха снимки на зеленчуци, които незнайно защо, са се сторили непристойни някому.
          Наздраве!

          П.С. Люта ми се стори вилямовицата, та я премерих. Верно люта - 60о.
          Какво да ти кажа, има хора с натрупана мъдрост = его, правят глупости., мили ентусиасти.
          А животът е шарен!!. Да им влезем в положение и с разбиране да платим и техните "индулгенции",
          Наздраве Ender !
          Last edited by precakanoto; 19.07.2018, 21:54.
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            (пс. зачудих се защо са трили мнения в кръчмата, тук е за разтоварване, не би трябвало да трият)
            Ако питаш за моите - бяха снимки на зеленчуци, които незнайно защо, са се сторили непристойни някому.
            Наздраве!

            П.С. Люта ми се стори вилямовицата, та я премерих. Верно люта - 60о.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

              Докарай останалите параметри, пък липсата на лък ще простим...
              Наздраве!
              Траки ще прости и липсата на копие!
              Наздраве!
              (пс. зачудих се защо са трили мнения в кръчмата, тук е за разтоварване, не би трябвало да трият)
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                Киьодо
                Здравей Мани и добре дошъл у кръчмата.
                Днес имам повод да почерпя всички, ( добри сделки и щастливи клиенти)
                пс. дори не забравих да заключа катинара на фирмения паркинг, a и фирменото куче е при мен, така че по един голям капитан за който му е поизгорела душата, а и за всички останали - също
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  .


                  Докарай останалите параметри, пък липсата на лък ще простим...
                  Наздраве!
                  Тцъ! Точно тез параметри ще ми докарат болки у гърба. Пък и чувала съм, че подобни релефни форми отвличат някои господа от същността на въпроса
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Остава само да провеся един лък у дома на стената, да зафърля един колчан със стрели у касата и мама вече ще се откаже писмено от мен
                    Наздраве!
                    Докарай останалите параметри, пък липсата на лък ще простим...
                    Наздраве!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      Ще ти се получи, така си мисля.
                      Наздраве !
                      Остава само да провеся един лък у дома на стената, да зафърля един колчан със стрели у касата и мама вече ще се откаже писмено от мен
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Днес видях едно дебело псе (црно) и неговата собственичка (155/70+), ама беше русолява и с къса коса, та реших, че не е тнм, иначе щях да я почерпя отзарана. Е, размина ѝ се, хем бях в добро настроение. Наздраве!
                        Ъхъ, не съм била аз. Дебелото псе бяло на карамелови петна, аз както знаеш съм брюнетка - и като фенотип и като другия тип
                        Наздраве!

                        П.П. Да не си бил у хабитата, че днес бая народ от Голямо село ни беше напъплил!?
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                          Ще ти се получи, така си мисля.
                          Наздраве !
                          Киьодо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Преци, не съм стреляла с лък, но съм склона да се пробвам. Може да ми се получи.
                            Наздраве!
                            Ще ти се получи, така си мисля.
                            Наздраве !
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                              Така ли изглежда в твоите представи?

                              [ATTACH=CONFIG]n3360763[/ATTACH]
                              Амазонка написа /Робин Хута и Амурчето са от мъжки пол/. Та ако има предвид амазонка, тоя те "балкон" малко не се вързва с наименованието.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Сега е моментът, Тнм да се появи с лъка и стрелата
                                (като амазонка, Робин Худ или Амур - изберете сами) ))
                                Наздраве!
                                Преци, не съм стреляла с лък, но съм склона да се пробвам. Може да ми се получи.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X