IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    П.П. Камерите изпращат снимки в реално време. Като си погледнеш пощата и като видиш снимка с каруца, въоръжаваш се и хващаш пътя към лозето
    В същото време се обажда на полицията и казва ,че вече е изпозастрелял част от "берачите"- така веднага ще дойдат.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Мда, гвардейците бяха до нас - аз бях нисък (1,80) и не ставах за гвардеец, иначе почти ме бяха преевали там, та ме набиха Вътрешни войски или по сегашному Джендърмерия, че да съм си в София Това с камерите е опция, но така само ще се нерви милия. Идеята е някой да пази лозето и да го наглежда, а не след това да види кой му е свършил работата

      Оф, това селският труд и неговите блага са твърде далече от душевността на жълтите павета, за добро или за лошо. Но пък си е повод за наздраве!
      По-едрата 1/3-та в горната граница - близо 1,90 м. Много бял, очите - аквамарин, ентелигент ... Казваше, че на времето 95% от гвардейците били синеоки и зеленооки. С тъмни очи вземали само близнаци, но и те трябвало да са светли като фенотип.
      Наздраве!

      П.П. Камерите изпращат снимки в реално време. Като си погледнеш пощата и като видиш снимка с каруца, въоръжаваш се и хващаш пътя към лозето
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        По-едрата 1/3-та личен момък - гвардеец, сал набивал крак пред мавзолея. Немой ми ги обясни тея неща.
        В дружинката, която членувам, имам поставени 5 камери на "вървища" /пътеки, по които минават животните/. Прави снимки и изпраща съобщения на ел. поща. Засича и най-малкото движение.
        Наздраве!

        П.П. У хабитата така си пазят сливовите градини аборигените. Вярно, не е СОД, ама върши работа.
        Мда, гвардейците бяха до нас - аз бях нисък (1,80) и не ставах за гвардеец, иначе почти ме бяха преевали там, та ме набиха Вътрешни войски или по сегашному Джендърмерия, че да съм си в София Това с камерите е опция, но така само ще се нерви милия. Идеята е някой да пази лозето и да го наглежда, а не след това да види кой му е свършил работата

        Оф, това селският труд и неговите блага са твърде далече от душевността на жълтите павета, за добро или за лошо. Но пък си е повод за наздраве!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          СОД на лозе???? Това ше да е някакво габровско нововъведение На къщата на село има, но на лозето - това ще се побърка да пиука. Личи си, че не си ходила казарма, а и не си питала по-едвата 1/3, за по-малката е ясно, че няма за какво да го питаш - да не се отплесвам, но съм пазил и едни неща, дето бяха обградени с кльон отвсякъде (това е едмовремешния СОД), та като паднеше дъжд, ставаше страшно, а като започнеха някои диви животни да се щурат нагоре-надолу и наставаше галактически кошмар.

          Но ме разсмя де Наздраве!
          По-едрата 1/3-та личен момък - гвардеец, сал набивал крак пред мавзолея. Немой ми ги обясни тея неща.
          В дружинката, която членувам, имам поставени 5 камери на "вървища" /пътеки, по които минават животните/. Прави снимки и изпраща съобщения на ел. поща. Засича и най-малкото движение.
          Наздраве!

          П.П. У хабитата така си пазят сливовите градини аборигените. Вярно, не е СОД, ама върши работа.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Реши му проблема - сложи две камери и СОД за един месец докато дойде времето за беритба.
            Наздраве!
            СОД на лозе???? Това ше да е някакво габровско нововъведение На къщата на село има, но на лозето - това ще се побърка да пиука. Личи си, че не си ходила казарма, а и не си питала по-едвата 1/3, за по-малката е ясно, че няма за какво да го питаш - да не се отплесвам, но съм пазил и едни неща, дето бяха обградени с кльон отвсякъде (това е едмовремешния СОД), та като паднеше дъжд, ставаше страшно, а като започнеха някои диви животни да се щурат нагоре-надолу и наставаше галактически кошмар.

            Но ме разсмя де Наздраве!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Българският текст беше такъв. Не помня кой го пееше. Абе, лигава ми е тая песничка още от едното врме. А и Сузито я харесвам по-твърда и взривна. Но за нея този дует си беше ренесанс на отминалата слава. Оправдан компромис.
              Не си спомням да съм я чувала на български. Братчеда денсеше на оригинала. Някъв магнетофон като щайга разнасяше и тресеше къщата. Сега като му ги разправям тези неща, все се чуди как ги помня, предвид крехката ми тогавашна възраст
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Мани, голяма мисъл му е - направил го е като коледна елха с найлони, плашила и мрежи. Пък и го полива, фреза си купи, по два пъти на ден ходи да го наглежда и т.н. Страшна работа ти казвам
                Реши му проблема - сложи две камери и СОД за един месец докато дойде времето за беритба.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Мани, голяма мисъл му е - направил го е като коледна елха с найлони, плашила и мрежи. Пък и го полива, фреза си купи, по два пъти на ден ходи да го наглежда и т.н. Страшна работа ти казвам
                  Ако дойде да види мойте доматки с кривите колове, буренака между тех и петната от маната по листата и доматето, инфаркт ще получи. От седмица не съм ходил да ги поливам. И още не мога да замина. Тия, де са здрави, барем ще доузреят. Но интересно, че от дъждовете даде големи стебла, малко плод.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Нищо му няма на гроздето. Докато го нема бащи, то ще събира слънце, косове, оси и мургавели. Грую, така как сме смугли с Кака, може ли да наминем и ний да си наберем. Така де, да не отиде зян извън Кръчмата.
                    Мани, голяма мисъл му е - направил го е като коледна елха с найлони, плашила и мрежи. Пък и го полива, фреза си купи, по два пъти на ден ходи да го наглежда и т.н. Страшна работа ти казвам
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Явно имам некви липси в знанията. Кво ще рече туй "Пламък и дим"!?
                      Наздраве!

                      П.П. Единият ми братчед що мацки свали с тая песен. По цял ден тренираше стъпките, а аз го гледах през прага на вратата. Ич не ме допускаше в стаята си.
                      Българският текст беше такъв. Не помня кой го пееше. Абе, лигава ми е тая песничка още от едното врме. А и Сузито я харесвам по-твърда и взривна. Но за нея този дует си беше ренесанс на отминалата слава. Оправдан компромис.
                      https://www.youtube.com/watch?v=xYoogY-UGio
                      https://www.youtube.com/watch?v=-JhjAreMKfU
                      https://www.youtube.com/watch?v=9ZmCk8UZLwg
                      https://www.youtube.com/watch?v=9vFTksaposs
                      https://www.youtube.com/watch?v=v_ZH6-gNnVw
                      https://www.youtube.com/watch?v=iMZEy-2iztE
                      https://www.youtube.com/watch?v=0MnWdxb3psU
                      https://www.youtube.com/watch?v=V6YOhfHwpLQ
                      https://www.youtube.com/watch?v=SHo80ld5HFo
                      Last edited by Trakatrak; 13.08.2018, 11:54.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Твърде ми е втръснала тая "Пламък и дим...* Има такива, дето лесно се изтъркват.
                        Явно имам некви липси в знанията. Кво ще рече туй "Пламък и дим"!?
                        Наздраве!

                        П.П. Единият ми братчед що мацки свали с тая песен. По цял ден тренираше стъпките, а аз го гледах през прага на вратата. Ич не ме допускаше в стаята си.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Дубрутру, в София е добре, но в Сандански е мор - удря си 35-цата ката ден. Без климатик е тегава историята, а вкъщи още не е пускан тази година. Обаче доматите на село заминаха, реколтата от праскови и нектарини е слаба, а прекрасните смокини - не сте яли смокини, ако не сте опитвали онези зелените от Санданския регион, това, дето се продава в мрежата като лилави дребосъци е пълен шит - и те тази година са пълна скръб. Абе тегава история, но на жената баща ѝ е спасил гроздето и на двете лозя и сега му е на мисъл как ще остави 2х2 тона грозде така на полето, а той ще ходи на море с децата си. Ама няма как, синът му си идва от хамериката с двете чавета - какво ли не прави човек за внуците, даже ненагледното грозде ще остави за седмица без надзор. Наздраве
                          Нищо му няма на гроздето. Докато го нема бащи, то ще събира слънце, косове, оси и мургавели. Грую, така как сме смугли с Кака, може ли да наминем и ний да си наберем. Така де, да не отиде зян извън Кръчмата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Добро утро, тайфата!

                            От сутринта са наскочили едни температури, едно слънце е грейнало... Трябва да се търси сянка.
                            Наздраве!
                            Дубрутру, в София е добре, но в Сандански е мор - удря си 35-цата ката ден. Без климатик е тегава историята, а вкъщи още не е пускан тази година. Обаче доматите на село заминаха, реколтата от праскови и нектарини е слаба, а прекрасните смокини - не сте яли смокини, ако не сте опитвали онези зелените от Санданския регион, това, дето се продава в мрежата като лилави дребосъци е пълен шит - и те тази година са пълна скръб. Абе тегава история, но на жената баща ѝ е спасил гроздето и на двете лозя и сега му е на мисъл как ще остави 2х2 тона грозде така на полето, а той ще ходи на море с децата си. Ама няма как, синът му си идва от хамериката с двете чавета - какво ли не прави човек за внуците, даже ненагледното грозде ще остави за седмица без надзор. Наздраве
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Много весел цвят. Вероятно си неотразим
                              Наздраве!

                              П.П. Фчера оставих .youtube на автоматично пускане след твоята песничка за "оооранжево небето". По едно време, слушай, каква песничка тръгна - нещо от твойта неспокойна младост, първи свалки и прочие ...

                              https://www.youtube.com/watch?v=iGaF...=RDiGaF4tKUl0o
                              Твърде ми е втръснала тая "Пламък и дим...* Има такива, дето лесно се изтъркват.

                              Коментар


                              • Добро утро, тайфата!

                                От сутринта са наскочили едни температури, едно слънце е грейнало... Трябва да се търси сянка.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X