IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Гледала съм клиповете с песните към филма. Не си спомням да съм го гледала целия.
    Наздраве!

    П.П. Взема да го изгледам, че малко се притесних за теб. Поне хубаво ли се натърти кат падна?
    Да, бе, кеф да ти правя, че съм падал. Аз само образно се изразих. Този филм навремете бе една от съветските киносензации. Не само музиката, но и историята затрогваща. А кината се пълнеха с пристигащи на тумби пришълци от маалите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Гледала съм клиповете с песните към филма. Не си спомням да съм го гледала целия.
      Наздраве!

      П.П. Взема да го изгледам, че малко се притесних за теб. Поне хубаво ли се натърти кат падна?
      Само да спомена гледането на филма няма да е като да го гледаш едно време.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Не си гледала филма?! Паднах от стола. Шмекеруваш май.
        Гледала съм клиповете с песните към филма. Не си спомням да съм го гледала целия.
        Наздраве!

        П.П. Взема да го изгледам, че малко се притесних за теб. Поне хубаво ли се натърти кат падна?
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Много хубава тая молдовка. Не съм гледала филма, но песента съм я слушала много пъти.
          Наздраве!
          Не си гледала филма?! Паднах от стола. Шмекеруваш май.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Вярно, че не пуша. Ама и тая хубавица далеч от мойта красота неземна. Това русо, па светлооко ... Тцъ, не мяза на мен
            Наздраве!

            П.П. От как заключиф достъпа до профила си, само инсинуации разпространяваш.
            Ами, отключи го. Да се види кое как. И че не си измишльотвам. Що природата е по-изобретателна от мен, а аз само я следвам. Наздраве за величието на Естеството.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Подмазвач! Моята версия е по-правдива. Но ще вземе да каже, че не е тя, що не била пушила. Е, като казва така сама ни показва каква трезвеничка хубавица е.

              Вярно, че не пуша. Ама и тая хубавица далеч от мойта красота неземна. Това русо, па светлооко ... Тцъ, не мяза на мен
              Наздраве!

              П.П. От как заключиф достъпа до профила си, само инсинуации разпространяваш.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                Или пък така.

                https://www.youtube.com/watch?v=vOPlV2QxcXo

                И понеже съм чалгар поздрав на кръчмата с тази класика.



                Много хубава тая молдовка. Не съм гледала филма, но песента съм я слушала много пъти.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  Или пък така.

                  https://www.youtube.com/watch?v=vOPlV2QxcXo

                  И понеже съм чалгар поздрав на кръчмата с тази класика.



                  Подмазвач! Моята версия е по-правдива. Но ще вземе да каже, че не е тя, що не била пушила. Е, като казва така сама ни показва каква трезвеничка хубавица е.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Ти пък! По-скоро така изглежда, ама се хвали, че е твърде обемна за по-престижно.
                    Или пък така.

                    https://www.youtube.com/watch?v=vOPlV2QxcXo

                    И понеже съм чалгар поздрав на кръчмата с тази класика.




                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Така смятам.

                      [ATTACH=CONFIG]n3369849[/ATTACH]
                      Ти пък! По-скоро така изглежда, ама се хвали, че е твърде обемна за по-престижно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Дай сега да порасъждаваме малко логически. При положение, че по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието е бил един от 120-те най-красиви младежи в набора си / 1,90м, очи с цвят аквамарин и т.н./, а аз съм 1.55 м, 73 кила живо тегло, тъмнокоса, тъмноока, с мургав тен и както казва по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието - по-лесна за прескачане, отколкото за заобикаляне, с дразнещо ведър нрав /в една друга тема от форума дори проклета ме изкараха/, успяла съм да го пресадя на слива /т.е. не живеем в Чужденеция, откъдето е родом, а обитаваме моя хабитат/, дали пък действително не съм магьосница? Как смяташ!?
                        Наздраве!
                        Така смятам.

                        Click image for larger version

Name:	wonder-woman-movie-stills-gal-gadot-12.jpg
Views:	2
Size:	43.8 КБ
ID:	3369849

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                          Ако споменеш и за некви други качества и размери важни за жените при твоята половинка, те признавам верно за магьосница..
                          Дай сега да порасъждаваме малко логически. При положение, че по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието е бил един от 120-те най-красиви младежи в набора си / 1,90м, очи с цвят аквамарин и т.н./, а аз съм 1.55 м, 73 кила живо тегло, тъмнокоса, тъмноока, с мургав тен и както казва по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието - по-лесна за прескачане, отколкото за заобикаляне, с дразнещо ведър нрав /в една друга тема от форума дори проклета ме изкараха/, успяла съм да го пресадя на слива /т.е. не живеем в Чужденеция, откъдето е родом, а обитаваме моя хабитат/, дали пък действително не съм магьосница? Как смяташ!?
                          Наздраве!
                          Last edited by tnm; 13.08.2018, 18:31.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 888 Разгледай мнение

                            В същото време се обажда на полицията и казва ,че вече е изпозастрелял част от "берачите"- така веднага ще дойдат.
                            Шегата настрана, но след като един познат си сложи такива камери на сливовота градина и оповести това навсякъде, набезите тази година няма.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              По-едрата 1/3-та в горната граница - близо 1,90 м. Много бял, очите - аквамарин, ентелигент ... Казваше, че на времето 95% от гвардейците били синеоки и зеленооки. С тъмни очи вземали само близнаци, но и те трябвало да са светли като фенотип.
                              Наздраве!

                              П.П. Камерите изпращат снимки в реално време. Като си погледнеш пощата и като видиш снимка с каруца, въоръжаваш се и хващаш пътя към лозето
                              Ако споменеш и за некви други качества и размери важни за жените при твоята половинка, те признавам верно за магьосница..
                              Last edited by Todor Sabev; 13.08.2018, 17:49.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                П.П. Камерите изпращат снимки в реално време. Като си погледнеш пощата и като видиш снимка с каруца, въоръжаваш се и хващаш пътя към лозето
                                В същото време се обажда на полицията и казва ,че вече е изпозастрелял част от "берачите"- така веднага ще дойдат.

                                Коментар

                                Working...
                                X