IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Това, мъжката солидарност е голяма работа
    Колчето не слага запетайки, та в случая не е ясно какво казва:
    Не, не бъркаш
    или
    Не, не, бъркаш

    Ама на теб ти хареса единия отговор и съответно веднага си го захапа, отгворът де, че с твоето подсъзнанение... Малко като в онзи виц, дето двама приятели си говорят и единият казва;
    - Абе, мисля, че жена ми ми изневерява?
    - Що бе?
    - Ми вчера ми вика, че била при Верчето, а то аз бях с нея
    Наздраве!
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      И вися си аз в кабинката, вдигнал съм счупената част на костенурката, щото нали трябва хем да съм в пълно бойно, хем да може момата да свърши работата и по едно време някой ми чука на прозорца на кабинката - е, толкова бързо не ми е падала ерекцията А навън студ, при мен много горещо вътре и прозорците се запотили, та нищо не се вижда.
      При вас кабинка тясна, а при нас кабинката на вишката на 16-17 м. височина, с едно бюро вътре и две столчета. Широко около врата. Един мераклия ги лъжеше от селото, после ги оставаше на следващите. А готвачът от старите прихвана течна болест от питомка на Импето. След това се взе с една от селото седем години по-опитна от него. Кутсузлия от мерак.
      https://www.youtube.com/watch?v=BO819Crxh_Q

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
        Вчера, седа и пия.
        Водка със сельодка и некои друге добавки.
        Часа беше 00:05
        Аз ся преди работа ли пия или след ?
        И двете! Наздраве, Коле!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

          Не не ... бъркаш ..
          Това, мъжката солидарност е голяма работа
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


            Според мен освен целувките е имало и продължение.
            Не не ... бъркаш ..
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Toва с хотела, без да искам да вкарвам семейни недоразумение, ама няма как да е станало, малко е било въпрос повече на фантазия, отколкото на реалност Ние, като войничета от Вътрешни войски, си имахме кабинки, дето я вършехме тази работа, та можеше да стане, иначе - мишън импосибъл. Ма може да са се договрили за нещо, като го пуснат гарнизонче, обаче то става ебаси и планировката.

              Още ми е пред очите как върша работата в един от много редките случаи, които съм имал в казармата, с една представителка на нежния пол в кабинката - то беше голям смях, щото бяхме с едни бронежилетки, на които им викахме костенурките, защото бяха с метални ламели вътре, против пробождане с нож, класическата бронежилетка от филмите е лека и с разни влакна вътре - спира куршум, но не и нож. Та същите тези бронежилетки ти стигат до средата на бедрото, т.е. бяхме ги счупили на нивото на чатала, за да можем да вършим някои физиологични нужди.

              И вися си аз в кабинката, вдигнал съм счупената част на костенурката, щото нали трябва хем да съм в пълно бойно, хем да може момата да свърши работата и по едно време някой ми чука на прозорца на кабинката - е, толкова бързо не ми е падала ерекцията А навън студ, при мен много горещо вътре и прозорците се запотили, та нищо не се вижда. Викам си, те сега ме гепи някоя проверка и си отидох малд и зелен поне за седмица в карцера - леко затривам стъклото и какво да видя - 2 милиционерчета седят и ми се хилят, та ме питат какво става. такава майна им теглих, че ум да им зайде и ги разкарах (принципно пазеха с нас, уж за по-сигурно на проблемните посолства (тогава бях на Египет-Швейцария, а Стефчо усмивката ремонтираше Канала, та нямаше никакво движение в участъка). И после зор, зор, че нали съм под напрежение, но свършихме работата. Винаги съм се чудил как така без презервативи тогава не пипнах нещо, обаче тъпите и Господ ги пази...

              И те така си стана като разказ на Чудомир, а то си беше реална случка Наздраве за спомените - тогава пиехме основно "ослепителна" водка - как не се натровихме и с тези спиртаци, пак идея си нямам, но лудите, Господ и т.н.


              Не мога да спра да се смея, бре!!! Майстор на късия разказ.
              Наздраве!

              П.П. По-едрата 1/3-та много дискретен. Никога не е коментирал предишни връзки. Това с полякинята го чух на една сбирка с приятели от ротата, докато бяхме студенти. Много го майтапиха, а и той доста се черви ... Та затова споменах хотела. Според мен освен целувките е имало и продължение.
              Last edited by tnm; 14.08.2018, 14:33.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Точно така е било. Доста се е "припотявал" навремето с девойките. Най-ясният му спомен беше от една полякиня, която му се хвърлила на врата и го целувала, целувала ... Не съм се интересувала какво се е случило после в хотела
                Наздраве!
                Toва с хотела, без да искам да вкарвам семейни недоразумение, ама няма как да е станало, малко е било въпрос повече на фантазия, отколкото на реалност Ние, като войничета от Вътрешни войски, си имахме кабинки, дето я вършехме тази работа, та можеше да стане, иначе - мишън импосибъл. Ма може да са се договрили за нещо, като го пуснат гарнизонче, обаче то става ебаси и планировката.

                Още ми е пред очите как върша работата в един от много редките случаи, които съм имал в казармата, с една представителка на нежния пол в кабинката - то беше голям смях, щото бяхме с едни бронежилетки, на които им викахме костенурките, защото бяха с метални ламели вътре, против пробождане с нож, класическата бронежилетка от филмите е лека и с разни влакна вътре - спира куршум, но не и нож. Та същите тези бронежилетки ти стигат до средата на бедрото, т.е. бяхме ги счупили на нивото на чатала, за да можем да вършим някои физиологични нужди.

                И вися си аз в кабинката, вдигнал съм счупената част на костенурката, щото нали трябва хем да съм в пълно бойно, хем да може момата да свърши работата и по едно време някой ми чука на прозорца на кабинката - е, толкова бързо не ми е падала ерекцията А навън студ, при мен много горещо вътре и прозорците се запотили, та нищо не се вижда. Викам си, те сега ме гепи някоя проверка и си отидох малд и зелен поне за седмица в карцера - леко затривам стъклото и какво да видя - 2 милиционерчета седят и ми се хилят, та ме питат какво става. такава майна им теглих, че ум да им зайде и ги разкарах (принципно пазеха с нас, уж за по-сигурно на проблемните посолства (тогава бях на Египет-Швейцария, а Стефчо усмивката ремонтираше Канала, та нямаше никакво движение в участъка). И после зор, зор, че нали съм под напрежение, но свършихме работата. Винаги съм се чудил как така без презервативи тогава не пипнах нещо, обаче тъпите и Господ ги пази...

                И те така си стана като разказ на Чудомир, а то си беше реална случка Наздраве за спомените - тогава пиехме основно "ослепителна" водка - как не се натровихме и с тези спиртаци, пак идея си нямам, но лудите, Господ и т.н.
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                  Чирс.
                  Шпроти НЕ !
                  На младени га ядях активно... Ма нещо ми опротивеха резко... Ся немоа ге погледна...
                  Аз си ги любя, тача и милея, но щом не ти утърва, да сложа сланинка - много го уважвам и това мезе, обаче пусто не остана кой да го прави вече, хеле пък такава от бузите на някоя харна свинкя. Наздраве и за твое здраве - водката си е класика по всяко време
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Колче, наздраве - така и не се научих да мезя със сельодка, ама на шпротите, хеле пък рижките, не прощавам, особено на пушените - ох, котьоооо
                    Чирс.
                    Шпроти НЕ !
                    На младени га ядях активно... Ма нещо ми опротивеха резко... Ся немоа ге погледна...
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Па не съм знаял, че по фенотип ги избирали гвардейците, според мен най-прееваните ги пращат там - да им се чуплезят момичките, да им се висят на .... ръчичките за селфи (тогава не знаехме, че се казва така), а те милинките да не могат барем да ги плеснат по дупето От това по-голямо наказание, по-тежка танталова мъка, едва ли може да се измисли. Поне разбрах зашо са се спрели и на мен с моите зелени очи и бяла кожа, за енетелекта няма да отварям реч, че тогава бях по-умен от сега, щото в казармата се влиза различно умен, но се излиза еднакво тъп Иначе какви истории имам с едни девойчета на Словашкото посолство - ехееей, пък на Египет-Швейцария сама си дойде една мома, после на Китай-резиденция, дето си беше до сегашната ми къща.... Но да не се отплесвам, интересни години бяха!

                      Колче, наздраве - така и не се научих да мезя със сельодка, ама на шпротите, хеле пък рижките, не прощавам, особено на пушените - ох, котьоооо
                      Точно така е било. Доста се е "припотявал" навремето с девойките. Най-ясният му спомен беше от една полякиня, която му се хвърлила на врата и го целувала, целувала ... Не съм се интересувала какво се е случило после в хотела
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                        Как ти се струва да ти подари твоят една вила с изглед към морето ?
                        Никак. Ние с морето храним взаимна неприязън идин към друг. И на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието това му е пределно ясно.
                        Наздраве, чужденеций!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                          Вчера, седа и пия.
                          Водка със сельодка и некои друге добавки.
                          Часа беше 00:05
                          Аз ся преди работа ли пия или след ?
                          Чи то такова ти е занятието. Значи пиеш по време на работа. Блажена работа. Ако не бяха наглите клиенти.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            По-едрата 1/3-та в горната граница - близо 1,90 м. Много бял, очите - аквамарин, ентелигент ... Казваше, че на времето 95% от гвардейците били синеоки и зеленооки. С тъмни очи вземали само близнаци, но и те трябвало да са светли като фенотип.
                            Наздраве!

                            П.П. Камерите изпращат снимки в реално време. Като си погледнеш пощата и като видиш снимка с каруца, въоръжаваш се и хващаш пътя към лозето
                            Па не съм знаял, че по фенотип ги избирали гвардейците, според мен най-прееваните ги пращат там - да им се чуплезят момичките, да им се висят на .... ръчичките за селфи (тогава не знаехме, че се казва така), а те милинките да не могат барем да ги плеснат по дупето От това по-голямо наказание, по-тежка танталова мъка, едва ли може да се измисли. Поне разбрах зашо са се спрели и на мен с моите зелени очи и бяла кожа, за енетелекта няма да отварям реч, че тогава бях по-умен от сега, щото в казармата се влиза различно умен, но се излиза еднакво тъп Иначе какви истории имам с едни девойчета на Словашкото посолство - ехееей, пък на Египет-Швейцария сама си дойде една мома, после на Китай-резиденция, дето си беше до сегашната ми къща.... Но да не се отплесвам, интересни години бяха!

                            Колче, наздраве - така и не се научих да мезя със сельодка, ама на шпротите, хеле пък рижките, не прощавам, особено на пушените - ох, котьоооо
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Вчера, седа и пия.
                              Водка със сельодка и некои друге добавки.
                              Часа беше 00:05
                              Аз ся преди работа ли пия или след ?
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Това е нямало как да се случи в хабитата. Преди демократичните промени в него живееха цифром и словом точно три ромски семейства.
                                Наздраве!
                                Как ти се струва да ти подари твоят една вила с изглед към морето ?
                                Last edited by majnata; 13.08.2018, 22:11.

                                Коментар

                                Working...
                                X