IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Честит празник! Особено на столичани. И на всички като Кака и Чичи, де от днес тръгват на вечерно школо да си наваксат. Също на всички майки и татковци с ученичета.
    Колкото до радващите се дечица, сега идвам от една медлаборатория, де бях да ми вземат пробите, че джипито се тръшка, че не съм се следял. А аз редовно се следя в огледалото и се тюхкам що заприличвам на гореупоменатите по-горе дваминца по теглина и старина. Аааааа, рано ми е още да ги дублирам. Та преди мен влиза майка с нафрицано и нацупено момиченце с ония повдигнатите широки поли на рокличката. Явно некъде в предучилищна или съвсем начална школска възраст. И като се почна едно убеждаване, че няма страшно, че боцкането е като гъделичкане. А две по-малки сестрички към 3 и 5-годишни, минали вече процедурата, го гледаха окуражаващо укорно. Но си тръгнаха. Като влезе онова с майка си зад завеската се почна пищене, врещене, ъкане, циврене към две минути. Явно майката го държеше насила да го боднат. По едно време медсестрата го заплаши, че пак ще го дупчи, ако не млъкне. Онова излезе зад завеската със страдална физиономия, като че ли излизаше от подземията на снощната милиция. И се продължи с мънкането, а майката, засрамена, бързо го отведе. При тая стресираща сценка едва ми дойде урина за проба, а на кръвоизточването бях готов и аз да поврещя. Та не знам колко им радостен тоя ден надечицата, що останах със съмнение, че мъничкото гръмогласие може и да е симулирало болнавост, за да не тръгва на училище, а те го водят на пробождане и кръвоизточване. Като порасне може стане кръвожадно като нашта кака. Наздраве за медицинските обследвания!
    Гледай колко глупости си изписал, наместо да заредиш масата с пиене. Нали "пънчетата" днес имате градски празник!?
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • и подходяща песен https://www.youtube.com/watch?v=8FjywBCv_8E

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

        Що точно Джони Вайсмюлер, бре!? Дан намекваш, че съм крокодил?
        Наздраве!

        П.П. Не мойш ма накара да плувам, ама ако искаш мое те тренирам и штъ направя шампеон - обезателно. По-кльощавият го направих регионален. Неговият треньор плашеше другите деца от отбора с мен. Казваше им, че ако не го слушат, ще ги прати при мен, аз да ги тренирам


        То коремните болки при мен сега от смех.
        Не са смей, ами върви ми търси на мен едни плавници, а на мрънкалото - спасителен пояс с патенце. След това се гласи да го раздаваш спасител на плажа.
        Наздраве!

        П.П. И басейн с олимписки размери търси, че на язовирите нещо не съм им фен.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Ти не се оправдавай с мен. Човекът в пряк текст ти казва да правиш 20 дължини на олимпобасейн, наместо си плямпаш по кафенета и форуми. Дваесет! Ново дваесе. И без метла, що дръжката й може да мине за плавателно средство. Наздраве за Джони Вайсмюлер!
          Що точно Джони Вайсмюлер, бре!? Дан намекваш, че съм крокодил?
          Наздраве!

          П.П. Не мойш ма накара да плувам, ама ако искаш мое те тренирам и штъ направя шампеон - обезателно. По-кльощавият го направих регионален. Неговият треньор плашеше другите деца от отбора с мен. Казваше им, че ако не го слушат, ще ги прати при мен, аз да ги тренирам


          То коремните болки при мен сега от смех.
          Last edited by Todor Sabev; 17.09.2018, 13:32.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Пак не си разбрал правилно. Децата не се смеят на мен, а се радват, защото днес е първия учебен ден.
            Наздраве!

            П.П. Да му мислят майките, де имат деца в училищна възраст. Аз вече ги нямам тез грижи.
            Макар че, не знам кое е по-зле - дали да пишат двойка на отрочето ти или да ти звъни шефа на фирмата, в която безценното камъче на мама работи през лятото, за да ти сподели, че на тръгване умника е програмирал робота, вместо поздрав да тегли майната на целия колектив на фабриката. Смятам, днес е по-добре телефона ми да бъде изключен.
            Честит празник! Особено на столичани. И на всички като Кака и Чичи, де от днес тръгват на вечерно школо да си наваксат. Също на всички майки и татковци с ученичета.
            Колкото до радващите се дечица, сега идвам от една медлаборатория, де бях да ми вземат пробите, че джипито се тръшка, че не съм се следял. А аз редовно се следя в огледалото и се тюхкам що заприличвам на гореупоменатите по-горе дваминца по теглина и старина. Аааааа, рано ми е още да ги дублирам. Та преди мен влиза майка с нафрицано и нацупено момиченце с ония повдигнатите широки поли на рокличката. Явно некъде в предучилищна или съвсем начална школска възраст. И като се почна едно убеждаване, че няма страшно, че боцкането е като гъделичкане. А две по-малки сестрички към 3 и 5-годишни, минали вече процедурата, го гледаха окуражаващо укорно. Но си тръгнаха. Като влезе онова с майка си зад завеската се почна пищене, врещене, ъкане, циврене към две минути. Явно майката го държеше насила да го боднат. По едно време медсестрата го заплаши, че пак ще го дупчи, ако не млъкне. Онова излезе зад завеската със страдална физиономия, като че ли излизаше от подземията на снощната милиция. И се продължи с мънкането, а майката, засрамена, бързо го отведе. При тая стресираща сценка едва ми дойде урина за проба, а на кръвоизточването бях готов и аз да поврещя. Та не знам колко им радостен тоя ден надечицата, що останах със съмнение, че мъничкото гръмогласие може и да е симулирало болнавост, за да не тръгва на училище, а те го водят на пробождане и кръвоизточване. Като порасне може стане кръвожадно като нашта кака. Наздраве за медицинските обследвания!
            Last edited by Trakatrak; 17.09.2018, 11:01.

            Коментар


            • Пак не си разбрал правилно. Децата не се смеят на мен, а се радват, защото днес е първия учебен ден.
              Наздраве!

              П.П. Да му мислят майките, де имат деца в училищна възраст. Аз вече ги нямам тез грижи.
              Макар че, не знам кое е по-зле - дали да пишат двойка на отрочето ти или да ти звъни шефа на фирмата, в която безценното камъче на мама работи през лятото, за да ти сподели, че на тръгване умника е програмирал робота, вместо поздрав да тегли майната на целия колектив на фабриката. Смятам, днес е по-добре телефона ми да бъде изключен.
              Last edited by tnm; 17.09.2018, 09:14.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                Простаци има на всякъде по света,въпроса е в процентното отношение към всички, по нашите географски ширини не говорим за проценти ,а за в пъти спрямо белия свят

                утре заминавам командировка за 5 дни в Амстердам,там поне съм бил и знам какво да очаквам, наздраве
                Don Емильо, миризливо е там, требва да вървиш със запушено носле според де, може да съм по-чуствително но не ме кефи мириса Бургас e по-гот
                Приятно изкарване да имаш и наздраве

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Що точно Джони Вайсмюлер, бре!? Дан намекваш, че съм крокодил?
                  Наздраве!

                  П.П. Не мойш ма накара да плувам, ама ако искаш мое те тренирам и штъ направя шампеон - обезателно. По-кльощавият го направих регионален. Неговият треньор плашеше другите деца от отбора с мен. Казваше им, че ако не го слушат, ще ги прати при мен, аз да ги тренирам
                  https://www.youtube.com/watch?v=hsBnP3rgXEk
                  https://www.youtube.com/watch?v=7605VRCEqZw
                  https://www.youtube.com/watch?v=6RtXgnYDMKs

                  И децата ти се смеят вече:
                  https://www.youtube.com/watch?v=lrU6vv1DI1g
                  https://www.youtube.com/watch?v=Wtq9dAUlgW8
                  А тук дори полетя:
                  https://www.youtube.com/watch?v=NEcFYNgF-sw
                  Last edited by Trakatrak; 16.09.2018, 22:20.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Ти не се оправдавай с мен. Човекът в пряк текст ти казва да правиш 20 дължини на олимпобасейн, наместо си плямпаш по кафенета и форуми. Дваесет! Ново дваесе. И без метла, що дръжката й може да мине за плавателно средство. Наздраве за Джони Вайсмюлер!
                    Що точно Джони Вайсмюлер, бре!? Дан намекваш, че съм крокодил?
                    Наздраве!

                    П.П. Не мойш ма накара да плувам, ама ако искаш мое те тренирам и штъ направя шампеон - обезателно. По-кльощавият го направих регионален. Неговият треньор плашеше другите деца от отбора с мен. Казваше им, че ако не го слушат, ще ги прати при мен, аз да ги тренирам
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Да, бе ... Кака с теб ще се занимава, кога е заета с важна мисия - да пуска и да спира вода от крана на чешмата, докато другите 2/3-ти поливат зелето и карфиола. Разсипах се от туй усилие и сега цел ден релаксирам.
                      Наздраве!
                      Давам ти две години отпуск и карта за санаториум за страдащи от преумора и бърнаут. Наздраве за лековитите процедури - почивка, отмор, излягане, олежаване, почесване и изтягане! Прозеването е съединителна свръзка между изброените.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Събев, веднага ще си посипя главата с пепел.
                        Наздраве!

                        П.П. Мине, не мине и забравям, че не на всички прага на чувствителност относно майтапите и шегите е като на 4i40 и Арахната.
                        Ти не се оправдавай с мен. Човекът в пряк текст ти казва да правиш 20 дължини на олимпобасейн, наместо си плямпаш по кафенета и форуми. Дваесет! Ново дваесе. И без метла, що дръжката й може да мине за плавателно средство. Наздраве за Джони Вайсмюлер!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Яко, яко, нейде на юг или поне у центъра. Яяя, отиди на северозапад да издириш пияндето, дето ритна камериерката, да видиш колко е як. Наздраве за контрастите!
                          Простаци има на всякъде по света,въпроса е в процентното отношение към всички, по нашите географски ширини не говорим за проценти ,а за в пъти спрямо белия свят

                          утре заминавам командировка за 5 дни в Амстердам,там поне съм бил и знам какво да очаквам, наздраве
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Освен кусури има и екстри. Все пак в природата има баланс. Е сега се връщам от еди язовир направих няколко дължини плуване около километър и нещо . 100 метра за минута и десет, 95 килограма. И не се шегувам. Времето беше прекрасно. Май ще имаме циганско лято и сезона се е изместил напред. Просто исках да помогна, пак на шега го обърнахте със здравето шега не бива. Относно кусурите всеки си ги има и най - зле е когато са у главата.
                            Събев, веднага ще си посипя главата с пепел.
                            Наздраве!

                            П.П. Мине, не мине и забравям, че не на всички прага на чувствителност относно майтапите и шегите е като на 4i40 и Арахната.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Следобедъка заседнахме у една хубава ресторант-градина, ама бех по сандал и ленени дрешки. А притъмня, застудя и бирата с много лед. Та се чудя чревните ми несгоди дали са от липса на целебно биле или Кака пак е вряла жабешки бутчета за обедъка. Та да знаеш, природните продукти подобни на изкусните химически. Само се не знае кои са с повече примеси. Или се знае?
                              Да, бе ... Кака с теб ще се занимава, кога е заета с важна мисия - да пуска и да спира вода от крана на чешмата, докато другите 2/3-ти поливат зелето и карфиола. Разсипах се от туй усилие и сега цел ден релаксирам.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Вай, вай, завалията ... Други кусури освен слаб стомах намират ли ти се /прости любознателната ми природа/?
                                Наздраве, Събев!
                                Освен кусури има и екстри. Все пак в природата има баланс. Е сега се връщам от еди язовир направих няколко дължини плуване около километър и нещо . 100 метра за минута и десет, 95 килограма. И не се шегувам. Времето беше прекрасно. Май ще имаме циганско лято и сезона се е изместил напред. Просто исках да помогна, пак на шега го обърнахте със здравето шега не бива. Относно кусурите всеки си ги има и най - зле е когато са у главата.
                                Last edited by Todor Sabev; 15.09.2018, 23:22.

                                Коментар

                                Working...
                                X