IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да отпочнем годината примирено съкрушено. Тихо-кротко поне до новата поредица многобройни именяци. Иванеее???

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

      Аааааа, ставаме, ставаме, но после страдаме. От вчера ранна утрин досега ми се събират към 18 часа сън и дремене. За един час пропуснат два наваксване.
      Добре, де ... Колето да тури у единия ъгъл на бара апарат за мерене на кръвно, за мерене нивото на кръвната захар и един дефибрилатор / за секи случай/.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Абе, ногу сте дефектни, бре!!!
        Ни за едене, ни за пиене ставате ...хайде да не продължавам с изброяванията.
        Наздраве!
        Аааааа, ставаме, ставаме, но после страдаме. От вчера ранна утрин досега ми се събират към 18 часа сън и дремене. За един час пропуснат два наваксване.

        Коментар


        • Както започне годината,така отива....
          Така,че Наздраве!!!
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            То ..., почерпките мое да бъдат от различно естество, дет се вика.
            Наздраве!
            Мое, мое, но времето на чудесата отмина.....До другата Коледа я камилата, я камиларя.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

              Йеване?
              Иванов ден е след седмица..Къде си се разбързал ?
              Тоя вятър по морето ти е схванал кунките....

              пп Пък може и друго да имаш предвид....

              Наздраве !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Абе, ногу сте дефектни, бре!!!
                Ни за едене, ни за пиене ставате ...хайде да не продължавам с изброяванията.
                Наздраве!
                Йеване?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Събрат по страдания. От полунощ почнах с предпазните мерки, но като се прибрах продължих с пробуждания през 2-3 часа. Шампанското се развилня из стомахчето.
                  Абе, ногу сте дефектни, бре!!!
                  Ни за едене, ни за пиене ставате ...хайде да не продължавам с изброяванията.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Двойно да ти се връща !

                    Чи туй праи цели 100гр....
                    Аз няма да те разтривам а ще те черпя...
                    За добра почерпка ( по моите стандарти) и 30 гр стигат .....

                    Наздраве !
                    То ..., почерпките мое да бъдат от различно естество, дет се вика.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      [/B]

                      Не бре...Само довърши хорото...
                      Аз съм по свободните танци и така си го танцувам хорото, свободно с безредно следване на стъпките. Пуристите на българский фолклор ме заклеймяват, а примерните моми фанали се на хорото ме гледат изпитателно колко ли гориво съм поел. Наздраве за импровизацията при изпълнение на традиционните танци.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Събрат по страдания. От полунощ почнах с предпазните мерки, но като се прибрах продължих с пробуждания през 2-3 часа. Шампанското се развилня из стомахчето.


                        Не бре...Само довърши хорото...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Добро утро !
                          Дрямката от новогодишния концерт ( този прехвален младеж ме приспа ..) прерасна в следобеден сън.....
                          Тия празници е време да свършват.....Някои другаруват с Джим и Джак а аз с Ензимил и Стопацид.....Мъкааа...

                          В шеги, закачки и виртуални потупвания ( Тракащия е спец по тази част) да направим още една успешна година !

                          Наздраве !
                          Събрат по страдания. От полунощ почнах с предпазните мерки, но като се прибрах продължих с пробуждания през 2-3 часа. Шампанското се развилня из стомахчето.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            Няма....
                            На вилата съм сложил 4 - 5 зелки под навеса, но преди седмица като ги проверих, бяха замръзнали....

                            Напролет ще ги извадя и ......хвърля....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                              Зелева чорба има ли бе...
                              Няма....
                              На вилата съм сложил 4 - 5 зелки под навеса, но преди седмица като ги проверих, бяха замръзнали....

                              Напролет ще ги извадя и ......хвърля....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Двойно да ти се връща !

                                Чи туй праи цели 100гр....
                                Аз няма да те разтривам а ще те черпя...
                                За добра почерпка ( по моите стандарти) и 30 гр стигат .....

                                Наздраве !
                                Зелева чорба има ли бе...

                                Коментар

                                Working...
                                X