IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ами, добре!
    Като не щете вие да разкажете някоя шашавия, аз ще кажа. Пак на мен се пада да препера и просна чаршафа
    После да няма възражения, че съм досадник!

    Минорното настроение във форума и поредният ялов ден ме наведоха на някакви съзвучни мисли и спомени.
    По едно време с няколко мои приятели решихме, че ще сме тъжни. Помня точно кога беше това. Не трая много дълго, но с и беше едно трудно решение, което се основаваше на драматични обстоятелства и причини.
    А те се кореняха в следното:
    Най-отворените и интригуващи връстнички не проявяваха особен интерес към нас, доколкото имаха далеч по-вълнуващи предложения,
    По-малките мацки ни поглеждаха с нескрит интерес и очевидно бяха петимни за внимание, но на нас те ни изглеждаха като незаслужаващи внимание бебета. Има една такава проклета възраст - ни така, ни така!
    За да съм изчерпателен и що-годе откровен, по горе-долу същото време съм усещал изпитателния и преценяващ поглед на мисиз Робинсън и посестрими, ама ... кой да ти каже, какво означава този поглед!

    Баш по това време излезе прочутата тава Бърн на Дийп Пърпъл (някъде 1974), която беше вероятно най-попопулярната група за някакъв период от време. Добарахме я - още пареща и след като премина първоначалното вълнение решихме, че парчето Mistreated ще стане химн на нашата тъга.

    Е, не тъгувахме чак толкова дълго ...

    Mistreated


    I've been mistreated
    I've been abused
    I've been struck downhearted, baby
    I've been confused
    'Cause I know, yes, I know
    I've been mistreated
    Since my baby left me
    I've been losing my mind
    You know I have

    I've been lonely
    I've been cold
    I've been looking for a woman to have and hold
    'Cause I know, yes, I know
    I've been mistreated
    Since my baby left me
    I've been losing, I've been losing
    I've been losing my mind
    Baby baby baby


    Тъгата отмина, поради простата причина че имаше благоприятни перспективи.

    Та викам аз, да не се поддаваме на тъгата, а да викнем по едно=

    Наздраве!

    За благоприятните перспективи

    The Graduate - Mrs. Robinson Music Video

    Който не знае за Мрс. Робинсън, да не пита, н ему и трябва да знае.
    Вехти работи.
    Сега не знам как им се вика

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Добро утро !

      Де е тая тема, че не съм я маркирал още....

      пп Честит празник на патерица на ...шараните !!! ( все пак те са спасили моряка... )
      В последно време ( 5 - 6 месеца ) се чувствам кът шаран - де има дупка, все аз я запушвам....За съжаление не тези, за които си помислихте....
      Експериментаторките са за отличниците...

      Наздраве Лелче !
      Маркирал, в смисъл опик..!? Те в нея по-скоро се осир..
      Наздраве, 4i40!

      П.П. Поне темата ще е в актуалния за 2019 година цвят "жив корал".
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Добро утро !

        Де е тая тема, че не съм я маркирал още....

        пп Честит празник на патерица на ...шараните !!! ( все пак те са спасили моряка... )
        В последно време ( 5 - 6 месеца ) се чувствам кът шаран - де има дупка, все аз я запушвам....За съжаление не тези, за които си помислихте....
        Експериментаторките са за отличниците...

        Наздраве Лелче !
        Наздраве, Чичи!

        Тъкмо ми се прииска да съм един шаран и .......
        изречението свърши крайно разочароващо

        Наздраве!
        И хиляда години да минат, все същите шарани ще си останем!


        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Пък аз мислех, че расовите мъжаги са на входа на розовата тема . При бисерите дори не се наложи да се промъквам. Нямаше никой
          А аз дрънкам на поразия с очевидно яловата надежда, че на входа спират, че няма да ме изловят!
          Пак се изложихме.


          Ама ти и на "онова" място ли четеш? Че то си е истински Fight Club, а напоследък и на мен ми се случва направо да хулиганствам Ма наистина ли четеш?!

          На това вече му се вика спукана работа!


          Наздраве!

          Fight Song

          Лели, право викаш вчера - стана едно такова студено, минорно.

          Няма ли кой да изръси някоя шантавия?????!!!!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            Пък аз мислех, че расовите мъжаги са на входа на розовата тема . При бисерите дори не се наложи да се промъквам. Нямаше никой
            Добро утро !

            Де е тая тема, че не съм я маркирал още....

            пп Честит празник на патерица на ...шараните !!! ( все пак те са спасили моряка... )
            В последно време ( 5 - 6 месеца ) се чувствам кът шаран - де има дупка, все аз я запушвам....За съжаление не тези, за които си помислихте....
            Експериментаторките са за отличниците...

            Наздраве Лелче !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

              Лелинка,
              Ти как се промъкна въобще в онази тема?
              Когато се приближих там за първи път, на бутона "ентър" стояха двама расови и набити мъжаги, които гледаха изпитателно. Рекох им: Какво сте застанили тук кат некви пазванти, нали тук е купонът - "Бисери и вицове", искам и аз да се повеселя.
              А те отвръщат: Виж сега, мястото се посещава изключително от мъже, използва се твърде пиперлив език и управата наскоро разпореди, всички преминаващи този праг да с е подлагат на ... coram populo.
              Малко ми е неудобно да обяснявам, що е то!

              Е, видя се ... и там наръсих с тъпни!
              Скоро няма да остане неизпонаакано място
              Имам предположение. Онези двамата се правеха на много корави, обаче аз ги усетих, че са лабави по тънката част!
              Предполагам, че по женски и ловко с иги метнала в торбата.

              Наздраве,

              За женските умения!

              Woman
              Пък аз мислех, че расовите мъжаги са на входа на розовата тема . При бисерите дори не се наложи да се промъквам. Нямаше никой

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение



                Като се има предвид, че по - красивата половина е от реброто на по - силната, смятам, че нищо човешко не ни е чуждо
                Наздараве, nachev !
                Лелинка,
                Ти как се промъкна въобще в онази тема?
                Когато се приближих там за първи път, на бутона "ентър" стояха двама расови и набити мъжаги, които гледаха изпитателно. Рекох им: Какво сте застанили тук кат некви пазванти, нали тук е купонът - "Бисери и вицове", искам и аз да се повеселя.
                А те отвръщат: Виж сега, мястото се посещава изключително от мъже, използва се твърде пиперлив език и управата наскоро разпореди, всички преминаващи този праг да с е подлагат на ... coram populo.
                Малко ми е неудобно да обяснявам, що е то!

                Е, видя се ... и там наръсих с тъпни!
                Скоро няма да остане неизпонаакано място
                Имам предположение. Онези двамата се правеха на много корави, обаче аз ги усетих, че са лабави по тънката част!
                Предполагам, че по женски и ловко с иги метнала в торбата.

                Наздраве,

                За женските умения!

                Woman

                Коментар


                • Еееее, вечрята ше утече...



                  Бон апети!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от RUBLA Разгледай мнение
                    Добър ден на Никулден!
                    Честит празник, именници, рибари, търговци и банкери!
                    Бъдете здрави, вярвайте в силата на добрите пориви и малките ежедневни чудеса!
                    Весел празник!
                    от "Модерацията"


                    Браво на хората, които са призвани да ни вкарват в правия път! Тези хора - имали и лицето - да излязат и да ни поздравят, с което да ни покажат, че също като нас - са хора!

                    Поздрави - на вас, а също и на съфорумците! Честит Никулден! Наздраве!

                    п.п.Добри парчета /риби/ е хванало съществото, което е заело стойката на ръце, вдясно на снимката... ))

                    Коментар


                    • Готина вечер и празник на всички! В това число и на модерацията

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Хер Начев, хер Начев ... Всяка уважаваща себе си дама харесва мъже в униформи. При тях в пъти е по-вероятно да умеят за изпълняват заповеди без много, много да разсъждават
                        Наздраве!
                        Да ти кажа, не съм много съгласна с това за униформата. Смятам, че определящо за възприятието към заповеди или не е пагонът. Малко парче плат, но много съществено.
                        Наздраве, tnm !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                          Дали ще доживеем връщане на жеста от по-красивата половинка?!
                          Като се има предвид, че по - красивата половина е от реброто на по - силната, смятам, че нищо човешко не ни е чуждо
                          Наздараве, nachev !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Хер Начев, хер Начев ... Всяка уважаваща себе си дама харесва мъже в униформи. При тях в пъти е по-вероятно да умеят за изпълняват заповеди без много, много да разсъждават
                            Наздраве!
                            Правилно, правилно!
                            Посоченото от теб е без всяко съмнение сред аргументите в списъка.
                            Но, не е на първо място!
                            Отгоре стои подсъзнателното привличане към силния и решителен самец, който без лигаво колебание ще претрепе прасето, че да се нахранят сюрията червенобузи немирници

                            Hero

                            Lyrics

                            I can be your hero baby
                            I can kiss away the pain
                            I will stand by you forever
                            You can take my breath away

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                              Честит Никулден! Да са здрави всички именници, рибари, моряци, търговци, банкери и т.н.

                              Да полеем с хубави ракии празника, докато се готви шаранчето.

                              Наздраве!
                              Фънимавай с костите на рибата. Никво фърляне на боклука. Ровиш в двора на заведението или ги пускаш в реката.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                                Германските каки харесват маршируващи мъже в униформи
                                И понеже композиторите са почти изцяло мъже ... кво да правят?!
                                Нали все гледаме да угодим и все не сполучваме
                                Хер Начев, хер Начев ... Всяка уважаваща себе си дама харесва мъже в униформи. При тях в пъти е по-вероятно да умеят за изпълняват заповеди без много, много да разсъждават
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X