IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро , Кръчма!
    Казаха ми страхотен, мръсен виц, но няма да го споделя . Гледам отдали сте се на романтика , та да не развалям атмосферата

    Наздраве с ирландско!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



      Тази картина ми се заби в мозъка......Кака гази топли....Брррррр.....
      Досега асоциирах как Кака ходи боса по поляните, след сутрешна роса с дъх на цветя....

      пп Тарантул да беше прочел за пророчица Татяна, дето лъвовете опитомява да и се умилкват кът малки котета в краката, нямаше да пишеш такива натуралии...За твоя сметка си е...В куклата ти ще има забита още една игла ( но за плетене, с извит връх...)

      Наздраве !
      Ти не си балканский рев? А й се умилкваш в краката. Правилно съм я кръстил Тянка, а не Баба Топка, да речем. Айде, че отивам на погребение. Довечера ще довършим препирните, задявките и пощипванията.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Ще ближа, къде ще хода, дано обаче преди това е мачкала гроздето за винце с тях, а не е почиствала краварника на бос крак. Почиствала краварника - това много свеж виц за Кака. Каке, почвам го разпространявам. Наздраве за правдивите вицове!


        Тази картина ми се заби в мозъка......Кака гази топли....Брррррр.....
        Досега асоциирах как Кака ходи боса по поляните, след сутрешна роса с дъх на цветя....

        пп Тарантул да беше прочел за пророчица Татяна, дето лъвовете опитомява да и се умилкват кът малки котета в краката, нямаше да пишеш такива натуралии...За твоя сметка си е...В куклата ти ще има забита още една игла ( но за плетене, с извит връх...)

        Наздраве !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Знам, че беше Татянинден - имам спомени от време оно Ма не знаех, че и ти черпаваш тогава - ще го имам из на в пред вид за друг път А за унуката никога не е рано - сега гледам едни комшийчета - момичето празнува 30-ка, а второто ѝ дете на 3 годинки вече. Млади хора, готини, момичето много запазено като за две деца, даже почти перфектно. Тя и моята жена е в почти отлична форма, но при нея е до ген.
          Айде, докато културно чакаш, да сложа по една културна ракия за здравето на бъдещата ти унука, а на сина си кажи този вицофакт - колкото повече стоиш необвързан, толкова повече някакви капути еВат бъдещата ти жена
          Наздраве!
          Амчи, нали съм Тянка. На кой друг имен ден да поискам Арахната да черпи за мое здраве!?

          Този вицофакт като нищо ще му го кажа. Ние с кльощавия си говорим на тези теми като първи дружки.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
            Честита Банго Нова година! Като по-мургавичък поемам инициативата да поздравя празнуващите днес и да им пожелая голяма патица на трапезата и повече акъл навреме. Но от тоя, де идва после.
            https://www.youtube.com/watch?v=8Flik7f6Bfw
            https://www.youtube.com/watch?v=jey0RRvVcnk
            ииии, наздраве за Банго-то, бе, съвсем го бях забравил - едни приятели какви събирания си правеха - всички облечени като ромчета - избити зъби, златни ланци, шушлякови анцузи от капъкуле, брокатчета. И задължително опънати вестници на масата, русенско варено в консерва и рикиджос от цар Киро. Наздраве!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              В събота беше Св. Татяна. Рекох на Арахната да черпи за мое здраве, обаче той има избирателно чуване.
              Наздраве!

              П.П. У Кръчмата циркулират ендивиди, де са по-напред от мен в списъка с внуците. Културно смятам да изчакам.
              Знам, че беше Татянинден - имам спомени от време оно Ма не знаех, че и ти черпаваш тогава - ще го имам из на в пред вид за друг път А за унуката никога не е рано - сега гледам едни комшийчета - момичето празнува 30-ка, а второто ѝ дете на 3 годинки вече. Млади хора, готини, момичето много запазено като за две деца, даже почти перфектно. Тя и моята жена е в почти отлична форма, но при нея е до ген.
              Айде, докато културно чакаш, да сложа по една културна ракия за здравето на бъдещата ти унука, а на сина си кажи този вицофакт - колкото повече стоиш необвързан, толкова повече някакви капути еВат бъдещата ти жена
              Наздраве!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                Мани я, стисня. Глей ква почерпка ще направа аз след три дена. Богато виртуална!
                Безценен, ми то ние можем да ти съдействаме богато реална да я направиш.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Ти нали си теле, та затова все към краварника те влече
                  Наздраве!
                  И към краварките. Към краварките в сеното.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Ха, ти имен ден ли си имала? Това сега го виждам, ама понеже не видях почерпка, то пожелавам за унука скоро да черпаваш Наздраве!
                    В събота беше Св. Татяна. Рекох на Арахната да черпи за мое здраве, обаче той има избирателно чуване.
                    Наздраве!

                    П.П. У Кръчмата циркулират ендивиди, де са по-напред от мен в списъка с внуците. Културно смятам да изчакам.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Ха, ти имен ден ли си имала? Това сега го виждам, ама понеже не видях почерпка, то пожелавам за унука скоро да черпаваш Наздраве!
                      Мани я, стисня. Глей ква почерпка ще направа аз след три дена. Богато виртуална!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Ще ближа, къде ще хода, дано обаче преди това е мачкала гроздето за винце с тях, а не е почиствала краварника на бос крак. . Каке, почвам го разпространявам. Наздраве за правдивите вицове!
                        Ти нали си теле, та затова все към краварника те влече
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Честита Банго Нова година! Като по-мургавичък поемам инициативата да поздравя празнуващите днес и да им пожелая голяма патица на трапезата и повече акъл навреме. Но от тоя, де идва после.
                          https://www.youtube.com/watch?v=8Flik7f6Bfw
                          https://www.youtube.com/watch?v=jey0RRvVcnk

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Благодаря за пожеланието! Това със смиреността и добротата някак ич не ми пасва, ма ще го възприема като неизпълнимо намерение.
                            Наздраве!
                            Ха, ти имен ден ли си имала? Това сега го виждам, ама понеже не видях почерпка, то пожелавам за унука скоро да черпаваш Наздраве!
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Прочетох, че Тянка има имен ден...
                              Да ни е жива и здрава !
                              Аз ще намажа 25 г кайсиева а Тарантул, като един истински бългериън лев ще и ближе краката...( поне така пише за таз светица - и животните пленявала с убост, смиреност и доброта... )

                              Наздраве !
                              Ще ближа, къде ще хода, дано обаче преди това е мачкала гроздето за винце с тях, а не е почиствала краварника на бос крак. Почиствала краварника - това много свеж виц за Кака. Каке, почвам го разпространявам. Наздраве за правдивите вицове!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Прочетох, че Тянка има имен ден...
                                Да ни е жива и здрава !
                                Аз ще намажа 25 г кайсиева а Тарантул, като един истински бългериън лев ще и ближе краката...( поне така пише за таз светица - и животните пленявала с убост, смиреност и доброта... )

                                Наздраве !
                                Благодаря за пожеланието! Това със смиреността и добротата някак ич не ми пасва, ма ще го възприема като неизпълнимо намерение.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X