IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Който трябва да се пИче на барбито,за клиентелате си требе рахат,анадън му КОлчо???

    Начин ша намериш чардак да Упънеш,инак у таз фурна никой не влиза!!
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
      Байда Уей ..
      утре ме НЕМА..
      Ше ида да провера едно место (за пиене) до Габрово.. За коко иде реч..
      щЕ доложа.
      Задължително да доложиш. Вземеш пък ма изненада приятно
      Наздраве!


      П.П. Ако ти остане време, прескочи да х. Балканци на Узана. Гледката, която ще видиш е невероятна.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Ох,милата гадно е много знам.
        Родата като се сеща за теб само лятото,понеже живееш на морето
        Аз се погрижих да не им е удобно друг път да я правят тази магария

        Наздраве.

        П.с. чакам някакъв чардак от Колето
        Май не се изразих правилно и лекинко те подведох.
        Тя, родата си е техните пещери. До моята не припарят, щото знаят, че имам дебело псе. Ама са като държани на въже, бре!!!
        Дошли си у Родината /демек, скъсали синджиря/ и като се тръшкат да ходят по басейни и кръчми - това ката ден. Не се издържа.
        Виж, с родата на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието - проблеми никакви. Те са чужденецийци по рождение и най се радват да ги пуснеш у градината да си берат домати, краставици, царевица и да се тюхкат, че ще си заминат преди гроздобер
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Байда Уей ..
          утре ме НЕМА..
          Ше ида да провера едно место (за пиене) до Габрово.. За коко иде реч..
          щЕ доложа.
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Ох,милата гадно е много знам.
            Родата като се сеща за теб само лятото,понеже живееш на морето
            Аз се погрижих да не им е удобно друг път да я правят тази магария

            Наздраве.

            П.с. чакам някакъв чардак от Колето
            Кък чардан ве Емиле ?
            КЪК ? Питам та ?
            Колчава тераса ...
            Сбърбекю ...
            ... нИ ли таа СРАМ... ?
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Ох,милата гадно е много знам.
              Родата като се сеща за теб само лятото,понеже живееш на морето
              Аз се погрижих да не им е удобно друг път да я правят тази магария

              Наздраве.

              П.с. чакам някакъв чардак от Колето
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Морнинг.
                Почна Август и се изпокрихте,да не сте отпускари бре?

                Да не забравите,пиенето не трябва да се прекъсва,че стават бели,и се връщат стари болести
                Отпускари са тез, дето се напъват да работят. За нас, лентяите, целогодишно е август
                Маниии, остави другото, ама то из цялата Европа го раздават отпускарско.
                Налазиха ме една камара роднини - от Италия, от Испания, от Англия. Пък времето горещо и ич не е за реална кръчма ... пък те като рекли да ходим ... УжасТ и безумие.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Дубрутру.
                  Колчо да пуска тента и да излизаме на тифирич,че много спаружено вътре,всичкото клиентела избегало!!!
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Членесто..., любеница да намериш!!!!!!!!
                    Любеница е за любителите - любеница с мастика. За майсторите на твърдите коктейли е диня инжекцион. Млад си още, морският вятър все още те брули възторжено, а коктейли по баровете пиеш. Какво знаеш за развитието на коктейл-умението чрез хиляди проби и грешки. Наздраве!

                    Коментар


                    • Морнинг.
                      Почна Август и се изпокрихте,да не сте отпускари бре?

                      Да не забравите,пиенето не трябва да се прекъсва,че стават бели,и се връщат стари болести
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                        Аз да не съм бостанджия? Пробвах, ма не стана. Само едни малки пипони.
                        И акар не съм, ми благородно членостоного. Наздраве с облачето, което все още не може забъркате в арбузо!
                        Членесто..., любеница да намериш!!!!!!!!
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          П.С. Акар,дай карпуз,колчо знае какво да мушне вътре
                          Аз да не съм бостанджия? Пробвах, ма не стана. Само едни малки пипони.
                          И акар не съм, ми благородно членостоного. Наздраве с облачето, което все още не може забъркате в арбузо!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Добър вечер кръчма, отдавна не съм минавало насам, Живи и здрави сте всички- се надявам а и пийвате умерено предполагам ?!)))
                            Добре сме,пийваме умерено,ползваме животеца до колкото можем.

                            П.С. Акар,дай карпуз,колчо знае какво да мушне вътре
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Колчо намери една голяма карпуза и я инжектирай.
                              Ти знаеш с какво
                              Вай, таквоз нещо не съм правил мн.отдавна
                              Ама да внимава някой по преди да не е инжектирал голямата карпуза с мочня, та да порасне чак пък толкуз. Щото като сложи и другуту инжекция, ште стане жолт облак со аромат неясен.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Добър вечер кръчма, отдавна не съм минавало насам, Живи и здрави сте всички- се надявам а и пийвате умерено предполагам ?!)))
                                Нали си прецакано, та затова висиш извън кръчмата и чекаш ти доди акъля. А кога доди и влазяш, тя кръчмата празна. Пий една студена вода, може след некой ден да ферментира.

                                Коментар

                                Working...
                                X