IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добър вечер кръчма, отдавна не съм минавало насам, Живи и здрави сте всички- се надявам а и пийвате умерено предполагам ?!)))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Колчо намери една голяма карпуза и я инжектирай.
      Ти знаеш с какво
      Вай, таквоз нещо не съм правил мн.отдавна
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Ако искаш може още веднъж на живо на Вакен.

        http://starfm.bg/read-news/gledaj-on...-Air-2016.html
        Няма как да стане, Наивник...по ред причини Но аз и на това съм доволен, а още повече когато завършваше The number of the beast, съвсем не случайно според мен вместо фразата I will return, Брус изпя "We will return...", което трябваше да значи че това съвсем не е краят на турнетата им, дай Боже!
        Иначе един поздрав макар и не точно от този концерт, но с едно парче от новия албум, което просто от раз застава редом до Александър, The rime of the ancient mariner и Седмия син... най-вече като въздействие и звучене!

        https://www.youtube.com/watch?v=HYDjdv6CyYc



        И наздраве!
        Last edited by kev; 01.08.2016, 22:57.

        Коментар


        • Коментар


          • Наздраве.
            За живота,такъв какъвто е!!!
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
              И у Русе е жега, но снощи в Букурещ беше леко прохладно, дори по едно време се появиха облаци и леко препръска, но всъщност времето нямаше никакво значение в случая

              Чувството което те обзема когато се разхождаш по улиците на една чужда столица, когато си седнал да пиеш бири в един местен бар в компания от 12 човека облечени в едни и същи черни тениски с еднакви лога и посветени на една и съща кауза, когато навсякъде край теб преминават групи от хора - татуирани, с дълги коси или обръснати, някои с дънки други с обеци, но всеки от тях с подобна черна тениска със същите надписи - поздравявате се, кефите се и виждаш в очите им същият оня плам и ентусиазъм който те е обхванал още преди дни... Това е велико!!!

              А малко по-късно заедно с твоите приятели, заедно със същите тези хора, които си срещнал из града, и заедно с още двайсет хиляди като тях, на площада пред двореца на един бивш комунистически диктатор, посрещащ едни от най-великите творци, артисти и шоумени живяли в последните два века. И те за два часа и половина не те оставят да си поемеш дъх, и всички вкупом пеят, викат, пляскат и скачат, слушайки любимите песни, които от деца са ни носили толкова много емоции и с които сме израстнали... Това е безценно!!!

              Вчера лично ми се сбъдна една от мечтите, за което съм безкрайно благодарен и щастлив!!! А Мейдън наистина са ГОЛЕМИ!!!

              UP THE IRONS!!!

              https://www.youtube.com/watch?v=rMwz87uTv0E



              И наздраве!

              П.П. А, братята от Румъния вече качили и клипове. Аз смартфона не си го взех с цел, предпочетох да изпитам изцяло и напълно удоволствието...

              https://www.youtube.com/watch?v=0gYpsA4F628 - това беше малко след началото

              https://www.youtube.com/watch?v=jttLRAM3xbo - това по средата

              https://www.youtube.com/watch?v=3xftFpIrUUM - а това към края
              Ако искаш може още веднъж на живо на Вакен.

              http://starfm.bg/read-news/gledaj-on...-Air-2016.html

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Аааа, добре...Благородно...
                Аз като помагам, помагам....Първо махнах старите тапети, после почистих лепилото, после шпакловах с колор кит, после боядисах двукратно и като ми казаха едно голямо БЛАГОДАРЯ, се накефих безгранично.....
                Чак толкова благороден не съм. Да пием за умереността във всичко.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                  Помагам на роднини. Нали съм добра душа безделничеща. А бацилите са полезни . Поне докато не ни уморят съвсем. Наздраве за бацилите, които повишават имунитета ни! Живеем в мирно съвместно съществувание както като през Студената война. Само не вземе се появи некой нов Горби, щото един в живота стига за три живота
                  Аааа, добре...Благородно...
                  Аз като помагам, помагам....Първо махнах старите тапети, после почистих лепилото, после шпакловах с колор кит, после боядисах двукратно и като ми казаха едно голямо БЛАГОДАРЯ, се накефих безгранично.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Имам усещането, че си слънчасал. Напоследък често ти се случва да редиш думите в рима
                    Наздраве!
                    Ммммм, това юношеско увреждане. За поет не ставам, но римите от “Патиланско царство“ ме преследват. Наздраве, патиланци!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                      Ти да не си наказан бре ! ?

                      В тази жега ни стари, ни млади свалям....

                      Намокри ги тез стари тапети и даже сложи малко белина във водата, че кви ли не бацили се крият в прахта....

                      Малийй, вятърът как ми трясна прозореца .....
                      Помагам на роднини. Нали съм добра душа безделничеща. А бацилите са полезни . Поне докато не ни уморят съвсем. Наздраве за бацилите, които повишават имунитета ни! Живеем в мирно съвместно съществувание както като през Студената война. Само не вземе се появи некой нов Горби, щото един в живота стига за три живота

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Градуси ли искаш...?
                        Може ли да ти поръчам и едно огънче за сгряване на ромчето....

                        пп Започна да гърми.....

                        Наздраве !
                        Може

                        П.П. Нито гърми, нито трещи - жега е голяма.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                          Студена и рядка пресна бозичка добре ще ми доде след свалянето на стари тапети в жегата. Пък нека Тянка се тръшка, че разваляме дисциплината, високата класа и кокетно подредената маса. Високата класа е там където сме ний.
                          Имам усещането, че си слънчасал. Напоследък често ти се случва да редиш думите в рима
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                            Студена и рядка пресна бозичка добре ще ми доде след свалянето на стари тапети в жегата. Пък нека Тянка се тръшка, че разваляме дисциплината, високата класа и кокетно подредената маса. Високата класа е там където сме ний.


                            Ти да не си наказан бре ! ?

                            В тази жега ни стари, ни млади свалям....

                            Намокри ги тез стари тапети и даже сложи малко белина във водата, че кви ли не бацили се крият в прахта....

                            Малийй, вятърът как ми трясна прозореца .....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Я не се излагай! Сипи нещо с по-висок градус!
                              Наздраве!
                              Градуси ли искаш...?
                              Може ли да ти поръчам и едно огънче за сгряване на ромчето....

                              пп Започна да гърми.....

                              Наздраве !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Извинете, русенско варено, имате ли ...?

                                Оцеляхте ли бре, пияници ?

                                След 3 часа дремване, съм готов да почерпя с боза....

                                Наздраве !
                                Студена и рядка пресна бозичка добре ще ми доде след свалянето на стари тапети в жегата. Пък нека Тянка се тръшка, че разваляме дисциплината, високата класа и кокетно подредената маса. Високата класа е там където сме ний.

                                Коментар

                                Working...
                                X