IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Не бе, Lelq, глей какво нещо сте жените, ей Сподели я с приятел, пък после може и друго да споделите, щото едното, ако е качествено, обикновено води до друго, което, ако също е качествено, води до трето или пък до повторение на първото и/или второто. Та така
    Отдава ни се да ви вкарваме в обяснителен режим.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



      Тази картина ми се заби в мозъка......Кака гази топли....Брррррр.....
      Досега асоциирах как Кака ходи боса по поляните, след сутрешна роса с дъх на цветя....

      пп Тарантул да беше прочел за пророчица Татяна, дето лъвовете опитомява да и се умилкват кът малки котета в краката, нямаше да пишеш такива натуралии...За твоя сметка си е...В куклата ти ще има забита още една игла ( но за плетене, с извит връх...)

      Наздраве !
      Това само три пъти в годината, бре!!! Мое ли всеки ден в годината да ставам по изгрев слънце, преди да се раздигнала росата!?
      Наздраве!

      П.П. Специално зарад Арахната отворих учебника си по анатомия. Очаквай фключване в най-скоро време. Ще го заболи и там къде никога не го е боляло
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Таз препоръка, как да я разбирам? Да пробвам ракията с някой и все на единят от нас ще хареса и няма да стане зян?
        Не бе, Lelq, глей какво нещо сте жените, ей Сподели я с приятел, пък после може и друго да споделите, щото едното, ако е качествено, обикновено води до друго, което, ако също е качествено, води до трето или пък до повторение на първото и/или второто. Та така
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          Не знам дали е пивка но бутилката мяза на некъв парфюм. Пък и културна, а стига бе.
          Аха и на мен. За това питах за мнение от ценител . И получих, де

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Ракията и сексът са за споделяне. Не че не можеш и сам/а, но усещането е друг. Както казваше един приятел - сексът е за престиж, чекията - за удоволствие. Наздраве!
            Таз препоръка, как да я разбирам? Да пробвам ракията с някой и все на единят от нас ще хареса и няма да стане зян?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
              Грую, културната ракия пивка ли е? Да знам да я подарявам или да я пробвам
              Не знам дали е пивка но бутилката мяза на некъв парфюм. Пък и културна, а стига бе.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                Грую, културната ракия пивка ли е? Да знам да я подарявам или да я пробвам
                Ракията и сексът са за споделяне. Не че не можеш и сам/а, но усещането е друг. Както казваше един приятел - сексът е за престиж, чекията - за удоволствие. Наздраве!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                  Добро утро , Кръчма!
                  Казаха ми страхотен, мръсен виц, но няма да го споделя . Гледам отдали сте се на романтика , та да не развалям атмосферата

                  Наздраве с ирландско!
                  Aaaa, ne-ne-ne..
                  Тя нашътъ романтика кът при манго...

                  - Марийке айде да се марингьосваме....
                  - Ииии, Иванчо какъв намек ми удари..

                  Споделяй, не се срамувай, че с Тарантул много аресваме свенливи...

                  Наздраве !.

                  Коментар


                  • Грую, културната ракия пивка ли е? Да знам да я подарявам или да я пробвам

                    Коментар


                    • Добро утро , Кръчма!
                      Казаха ми страхотен, мръсен виц, но няма да го споделя . Гледам отдали сте се на романтика , та да не развалям атмосферата

                      Наздраве с ирландско!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                        Тази картина ми се заби в мозъка......Кака гази топли....Брррррр.....
                        Досега асоциирах как Кака ходи боса по поляните, след сутрешна роса с дъх на цветя....

                        пп Тарантул да беше прочел за пророчица Татяна, дето лъвовете опитомява да и се умилкват кът малки котета в краката, нямаше да пишеш такива натуралии...За твоя сметка си е...В куклата ти ще има забита още една игла ( но за плетене, с извит връх...)

                        Наздраве !
                        Ти не си балканский рев? А й се умилкваш в краката. Правилно съм я кръстил Тянка, а не Баба Топка, да речем. Айде, че отивам на погребение. Довечера ще довършим препирните, задявките и пощипванията.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Ще ближа, къде ще хода, дано обаче преди това е мачкала гроздето за винце с тях, а не е почиствала краварника на бос крак. Почиствала краварника - това много свеж виц за Кака. Каке, почвам го разпространявам. Наздраве за правдивите вицове!


                          Тази картина ми се заби в мозъка......Кака гази топли....Брррррр.....
                          Досега асоциирах как Кака ходи боса по поляните, след сутрешна роса с дъх на цветя....

                          пп Тарантул да беше прочел за пророчица Татяна, дето лъвовете опитомява да и се умилкват кът малки котета в краката, нямаше да пишеш такива натуралии...За твоя сметка си е...В куклата ти ще има забита още една игла ( но за плетене, с извит връх...)

                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Знам, че беше Татянинден - имам спомени от време оно Ма не знаех, че и ти черпаваш тогава - ще го имам из на в пред вид за друг път А за унуката никога не е рано - сега гледам едни комшийчета - момичето празнува 30-ка, а второто ѝ дете на 3 годинки вече. Млади хора, готини, момичето много запазено като за две деца, даже почти перфектно. Тя и моята жена е в почти отлична форма, но при нея е до ген.
                            Айде, докато културно чакаш, да сложа по една културна ракия за здравето на бъдещата ти унука, а на сина си кажи този вицофакт - колкото повече стоиш необвързан, толкова повече някакви капути еВат бъдещата ти жена
                            Наздраве!
                            Амчи, нали съм Тянка. На кой друг имен ден да поискам Арахната да черпи за мое здраве!?

                            Този вицофакт като нищо ще му го кажа. Ние с кльощавия си говорим на тези теми като първи дружки.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                              Честита Банго Нова година! Като по-мургавичък поемам инициативата да поздравя празнуващите днес и да им пожелая голяма патица на трапезата и повече акъл навреме. Но от тоя, де идва после.
                              https://www.youtube.com/watch?v=8Flik7f6Bfw
                              https://www.youtube.com/watch?v=jey0RRvVcnk
                              ииии, наздраве за Банго-то, бе, съвсем го бях забравил - едни приятели какви събирания си правеха - всички облечени като ромчета - избити зъби, златни ланци, шушлякови анцузи от капъкуле, брокатчета. И задължително опънати вестници на масата, русенско варено в консерва и рикиджос от цар Киро. Наздраве!
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                В събота беше Св. Татяна. Рекох на Арахната да черпи за мое здраве, обаче той има избирателно чуване.
                                Наздраве!

                                П.П. У Кръчмата циркулират ендивиди, де са по-напред от мен в списъка с внуците. Културно смятам да изчакам.
                                Знам, че беше Татянинден - имам спомени от време оно Ма не знаех, че и ти черпаваш тогава - ще го имам из на в пред вид за друг път А за унуката никога не е рано - сега гледам едни комшийчета - момичето празнува 30-ка, а второто ѝ дете на 3 годинки вече. Млади хора, готини, момичето много запазено като за две деца, даже почти перфектно. Тя и моята жена е в почти отлична форма, но при нея е до ген.
                                Айде, докато културно чакаш, да сложа по една културна ракия за здравето на бъдещата ти унука, а на сина си кажи този вицофакт - колкото повече стоиш необвързан, толкова повече някакви капути еВат бъдещата ти жена
                                Наздраве!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X