IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    БоМбонките бяха подкуп, бре!
    Наздраве!
    Аз съм борец срещу корупцията. Не си запомнила бележитата фраза "Непротивоантикорупциователствайте!"

    Коментар


    • Добро утро! https://m.youtube.com/watch?v=h42_h8hBtWI

      Коментар


      • http://thingamyjic.blogspot.com/2018...eye-cream.html

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Благодаря!

          П.П. Не съществува връзка, в която чувствата и на двамата участници да равни по сила. Винаги единият дава повече ... или поне така смята.
          га си права, права си - купил съм си една габровска пастърма и мезя за твое здраве
          Наздраве
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            От Гладно поле ида. И съм много доволен от бонбонките. За теб ли бяха? Е, имало ги на разположение, вече са надлежно съхранени. В тумбака ми.
            БоМбонките бяха подкуп, бре!
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Тииии, навлек такъв!!! От къде се "излюпи" точно по това време у Кръчмата?
              Наздраве!
              От Гладно поле ида. И съм много доволен от бонбонките. За теб ли бяха? Е, имало ги на разположение, вече са надлежно съхранени. В тумбака ми.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Ммммм, за Кака винцето, но аз ще отмъкна бонбонките, за да има повод се гневи и стимул да трещи. Хубави бонбони, бре, усладиха ми се.
                Тииии, навлек такъв!!! От къде се "излюпи" точно по това време у Кръчмата?
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  за tnm, тя си знае
                  Наздраве!
                  П.С. Последният път, когато правих подобна комбинация, беше a night to remember, която още ме разкъсва. Първия път - също
                  Благодаря!

                  П.П. Не съществува връзка, в която чувствата и на двамата участници да равни по сила. Винаги единият дава повече ... или поне така смята.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    за tnm, тя си знае
                    Наздраве!
                    П.С. Последният път, когато правих подобна комбинация, беше a night to remember, която още ме разкъсва. Първия път - също
                    Ммммм, за Кака винцето, но аз ще отмъкна бонбонките, за да има повод се гневи и стимул да трещи. Хубави бонбони, бре, усладиха ми се.

                    Коментар


                    • за tnm, тя си знае
                      Наздраве!
                      П.С. Последният път, когато правих подобна комбинация, беше a night to remember, която още ме разкъсва. Първия път - също
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Добро утро !
                        Кой горял, горял...
                        Време е за една чаша червено и за Наздраве !

                        пп Блазе му на 1/3 тежката част от фамилията на Кака....Наглежда си безкрайните добруджански полета и се радва на хоризонта...
                        Аз гледам през прозореца бялата пелена на снега и вдигам кръвно от затворената ми в клетка душа...
                        Ако изпия още 100 гр вино, ще почна да се обеснявам в любофф на ..жената..
                        Сакън, недей ... Веднага шта заподозре в неправомерно поведение
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Добро утро и наздраве !

                          https://m.youtube.com/watch?v=r1daKbRGKJ4

                          Неделите май са трудни за преживяване! Друго си е делника
                          Last edited by Lelq; 20.01.2019, 14:42.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Добро утро !
                            Кой горял, горял...
                            Време е за една чаша червено и за Наздраве !

                            пп Блазе му на 1/3 тежката част от фамилията на Кака....Наглежда си безкрайните добруджански полета и се радва на хоризонта...
                            Аз гледам през прозореца бялата пелена на снега и вдигам кръвно от затворената ми в клетка душа...
                            Ако изпия още 100 гр вино, ще почна да се обеснявам в любофф на ..жената..
                            Няма лошо ... само дето не верват , вече го пробвах...

                            Коментар


                            • Добро утро !
                              Кой горял, горял...
                              Време е за една чаша червено и за Наздраве !

                              пп Блазе му на 1/3 тежката част от фамилията на Кака....Наглежда си безкрайните добруджански полета и се радва на хоризонта...
                              Аз гледам през прозореца бялата пелена на снега и вдигам кръвно от затворената ми в клетка душа...
                              Ако изпия още 100 гр вино, ще почна да се обеснявам в любофф на ..жената..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                абе да не са се запалили " уж случайно" ...стара архитектура ми се види ... па сетне там да изникне неко мол или хотел ...
                                Тцъ, инцидент е. Там е зона с действащи свлачища и от години не се позволява "високо строителство". Поне не са домовете на близки роднини, макар че там сме навързани като свински черва.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X