IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Чак сега сколасвам - наздраве, тнм
    Ква таз странна напитка? Хеммм..си,.... Хемммм...не...си... Ко ше рече това? Че ти реже главата ли?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Стига протестира....
      Някои млади мъже, като пийнат говорят за жени, пари, бизнес, политика, наука, култура...ИСТОРИЯ...

      С Тракащия кът пийнем, говорим за домати..
      Някоя добра душа да вземе да ми изпрати една кофа с пепел, че да си посипя ритуално главата
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Стига протестира....
        Някои млади мъже, като пийнат говорят за жени, пари, бизнес, политика, наука, култура...ИСТОРИЯ...

        С Тракащия кът пийнем, говорим за домати..
        Некои млади мъже, кат си пийнат, се фалят с жени, пари, коли.... Оф, чеша са по глава, што с Чичин кат пийнем и се фалипръцкаме с домате.

        Коментар


        • Чак сега сколасвам - наздраве, тнм
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Коле, закривай темата!
            Ако не щеш, ша замоля уважаемата Модература в лицето на Амстердам да я прекръсти с някакво по-аграрно заглавие.
            Наздраве!
            Стига протестира....
            Някои млади мъже, като пийнат говорят за жени, пари, бизнес, политика, наука, култура...ИСТОРИЯ...

            С Тракащия кът пийнем, говорим за домати..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Тъй де !
              Първото червено доматче скъсах....

              Има 3-4 % наклон...и повече ..
              Некой ранен сорт ще е или бързоузряващ. Как при тия слани си садил. Най-рано от началото на май ще да е. Наздраве за първото червенко пред очите ти!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Коле, закривай темата!
                Ако не щеш, ша замоля уважаемата Модература в лицето на Амстердам да я прекръсти с някакво по-аграрно заглавие.
                Наздраве!
                Ти не си ли чувала, че от домати ракия се прави? Особено от доматено пюре.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                  Зелени домати и аз имам. Дори вече големи. Но рекох, че си изкарал първо ядливо чери. Много ти сложен релефа.
                  Тъй де !
                  Първото червено доматче скъсах....

                  Има 3-4 % наклон...и повече ..

                  Коментар


                  • Коле, закривай темата!
                    Ако не щеш, ша замоля уважаемата Модература в лицето на Амстердам да я прекръсти с някакво по-аграрно заглавие.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Тц, Мечо е душа свободолюбива. Редовно къса синджира. Пък и по спомен, той се е клел във вярност само на морето и за него по-строгите нрави не важАт
                      Наздраве!
                      Един виц...
                      Син пита баща си, стар моряк...
                      - Тате, слаба и пълничка жена да си взема....
                      - Сине, ти на плаж ходил ли си ? На камък или върху вълни искаш да лежиш, цял живот...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Оранжерията е в ниското и сенчесто...Станали са 1.6 м високи а нямат цвят. Черитата са 10 корена на 12ч слънце...Чудо...Ще ги снимам след 10 дни...Засега са отрупани с цвят и доматчета....Като станат клонките с червени плодчета, ще ти пратя снимка за да ти върви ракийката..
                        Наздраве !
                        Зелени домати и аз имам. Дори вече големи. Но рекох, че си изкарал първо ядливо чери. Много ти сложен релефа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                          Много ти ранно черито. Оранжерия ли имаш? Аз засега само тиквички и краставички докопвам сред буренака.
                          Оранжерията е в ниското и сенчесто...Станали са 1.6 м високи а нямат цвят. Черитата са 10 корена на 12ч слънце...Чудо...Ще ги снимам след 10 дни...Засега са отрупани с цвят и доматчета....Като станат клонките с червени плодчета, ще ти пратя снимка за да ти върви ракийката..
                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Мани, мани...голяма излагация..
                            Вчера в 7 ч тръгвам на път...В София само приятен хладен вятър....В 8 съм пред вратата на вилата....Като започва един дъжд, премесен със сняг ( шегичка).....
                            Стуууд ...
                            В 12 се разведри....Цял ден студен вятър...Вечерта преди пличкането запалих печката....Втресе ме..
                            Днес поработих от 6.3 и още ми държи.....
                            Важното е че всичко е ок и скъсах първото чери.....

                            Малко, но от сърце....дето се вика ще го разделя на четири... Само и само да върви пиенето в Кръчмата....
                            Цял месец не съм посещавала Чужденеция. Напътствията ги давам само преди тръгване на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието, а контрола го извършвам по телефона.
                            Има другата седмица мисля да изненадам видните представители на хабитата, в който се интродуцирам от време на време
                            Наздраве!
                            Last edited by tnm; 17.07.2016, 22:56.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Важното е че всичко е ок и скъсах първото чери.....

                              Малко, но от сърце....дето се вика ще го разделя на четири... Само и само да върви пиенето в Кръчмата....
                              Много ти ранно черито. Оранжерия ли имаш? Аз засега само тиквички и краставички докопвам сред буренака.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                                Този Мечо ще да са го изловили на некое пристанище с по-строги нрави и ще да са го насила сгодили и под ярема турили. Затуй го срам са обади.
                                Тц, Мечо е душа свободолюбива. Редовно къса синджира. Пък и по спомен, той се е клел във вярност само на морето и за него по-строгите нрави не важАт
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X