IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Наздраве, Lelq!

    П.П. Що ми се струва, че ти през м. февруари имаше рожден ден!?
    Грую имаше Ма не помня черпи ли?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      На теб може да ти е слънчево, но я виж на Кака как й се смрачило. Изгря слънчице и на мойто прозорче. Наздраве за доблестните издънки!
      Ко да праиш?! Живот!
      Наздраве , инсект!

      https://m.youtube.com/watch?v=Jne9t8sHpUc

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Добро утро, уважаема клиентела на Кръчмата!

        Днес от сутринта ми тръгна тройно критично. След посред нощните занимания, къде 2 часа след полунощ съм си кротко заспала ..., а на сутринта съм се успала. Ни аларма чула, ни дебело псе /то също е един вид аларма - с отваряне на очите почва да вие от глад/

        Набързо се приготвям и викам такси, че поне кафето да си го изпия с кеф. Качвам се в колата и по инерция си слагам колана. Шофьорът - втрещен, ама си мълчи. След около минута телефонът ми звънни и аз нали съм си учтива, искам позволение да проведа разговора. Шофьорът още по-втрещен се съгласява, дори намалява силата музиката ... До достигане на дестинацията ме поглежда от време на време така, сякаш съм полезен фосил

        Влизам в заведението - всички маси празни, само тази, на която аз сядам да си пия напитката - заета. Трима костюмари пият кафе, дрънкат си разни простотии и като капак са взели вестника на заведението, но не го четат. Оказва се, няма да прочета на аванта горещите новини.

        Докато сипя на ум огън и жупел усещам леко дразнене в лявото око. Разтърквам го и контактната леща остава на върху пръста ми. Започвам да ровя по джобовете си за пудриерата, на което имам "огледалце, огледалце я кажи ..." В бързината е останала на тоалетката у пещерата. Ставам и се запътвам към тоалетната на заведението, в която съм влизала поне 20 пъти за 10 години откак го посещавам. И поради що се нахаквам в мъжката част, в която не знайно кога единият от костюмарите е успял да се натресе и да не се заключи - идея си нямам!? Обаче нищо не можах да видя - по-здравото ми око беше без оптиката, а при другото високият диоптър не се компенсира с лещата. Културно се извинявам и отивам в женската част.

        След като оправих зрителни си проблеми, изпивам кафето и си тръгвам. На около 100 метра от кафенето се усещам, че не съм платила. Връщам се и виждам как бармана успокоява сервитьорката /явно нова и не запозната с маниерите ми/, че най-вероятно след малко ще се появя. Ако не днес, то утре със сигурност. Младежът почти до съвършенство е изучил навиците ми и далеч не се впечатлява от действията ми

        Да мръква вече, че не знам какви ще ги забъркам още.

        Наздраве!



        Ся разбираш ли кво му е на Тарантул...
        Старост - нерадост...

        Наздраве !

        пп Има лек за твоите неволи, но поради пустия ти мързел, не щеш да правиш баница ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение



          Наздраве, tnm!
          Наздраве, Lelq!

          П.П. Що ми се струва, че ти през м. февруари имаше рожден ден!?
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            На теб може да ти е слънчево, но я виж на Кака как й се смрачило. Изгря слънчице и на мойто прозорче. Наздраве за доблестните издънки!
            Това не слънчице, драги. А отблясъци от мълниите, де са на аватара ми. Търси сигурно укритие, докато ми премине беса
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
              Добро утро, Кръчма! Днес ми е едно слънчево .. Смятам с нещо лимонено или кехлибарено да ви кажа наздраве! https://m.youtube.com/watch?v=qvuyYj5ROmk
              На теб може да ти е слънчево, но я виж на Кака как й се смрачило. Изгря слънчице и на мойто прозорче. Наздраве за доблестните издънки!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Добро утро, уважаема клиентела на Кръчмата!

                Днес от сутринта ми тръгна тройно критично. След посред нощните занимания, къде 2 часа след полунощ съм си кротко заспала ..., а на сутринта съм се успала. Ни аларма чула, ни дебело псе /то също е един вид аларма - с отваряне на очите почва да вие от глад/

                Набързо се приготвям и викам такси, че поне кафето да си го изпия с кеф. Качвам се в колата и по инерция си слагам колана. Шофьорът - втрещен, ама си мълчи. След около минута телефонът ми звънни и аз нали съм си учтива, искам позволение да проведа разговора. Шофьорът още по-втрещен се съгласява, дори намалява силата музиката ... До достигане на дестинацията ме поглежда от време на време така, сякаш съм полезен фосил

                Влизам в заведението - всички маси празни, само тази, на която аз сядам да си пия напитката - заета. Трима костюмари пият кафе, дрънкат си разни простотии и като капак са взели вестника на заведението, но не го четат. Оказва се, няма да прочета на аванта горещите новини.

                Докато сипя на ум огън и жупел усещам леко дразнене в лявото око. Разтърквам го и контактната леща остава на върху пръста ми. Започвам да ровя по джобовете си за пудриерата, на което имам "огледалце, огледалце я кажи ..." В бързината е останала на тоалетката у пещерата. Ставам и се запътвам към тоалетната на заведението, в която съм влизала поне 20 пъти за 10 години откак го посещавам. И поради що се нахаквам в мъжката част, в която не знайно кога единият от костюмарите е успял да се натресе и да не се заключи - идея си нямам!? Обаче нищо не можах да видя - по-здравото ми око беше без оптиката, а при другото високият диоптър не се компенсира с лещата. Културно се извинявам и отивам в женската част.

                След като оправих зрителни си проблеми, изпивам кафето и си тръгвам. На около 100 метра от кафенето се усещам, че не съм платила. Връщам се и виждам как бармана успокоява сервитьорката /явно нова и не запозната с маниерите ми/, че най-вероятно след малко ще се появя. Ако не днес, то утре със сигурност. Младежът почти до съвършенство е изучил навиците ми и далеч не се впечатлява от действията ми

                Да мръква вече, че не знам какви ще ги забъркам още.

                Наздраве!



                Наздраве, tnm!

                Коментар


                • Добро утро, уважаема клиентела на Кръчмата!

                  Днес от сутринта ми тръгна тройно критично. След посред нощните занимания, къде 2 часа след полунощ съм си кротко заспала ..., а на сутринта съм се успала. Ни аларма чула, ни дебело псе /то също е един вид аларма - с отваряне на очите почва да вие от глад/

                  Набързо се приготвям и викам такси, че поне кафето да си го изпия с кеф. Качвам се в колата и по инерция си слагам колана. Шофьорът - втрещен, ама си мълчи. След около минута телефонът ми звънни и аз нали съм си учтива, искам позволение да проведа разговора. Шофьорът още по-втрещен се съгласява, дори намалява силата музиката ... До достигане на дестинацията ме поглежда от време на време така, сякаш съм полезен фосил

                  Влизам в заведението - всички маси празни, само тази, на която аз сядам да си пия напитката - заета. Трима костюмари пият кафе, дрънкат си разни простотии и като капак са взели вестника на заведението, но не го четат. Оказва се, няма да прочета на аванта горещите новини.

                  Докато сипя на ум огън и жупел усещам леко дразнене в лявото око. Разтърквам го и контактната леща остава на върху пръста ми. Започвам да ровя по джобовете си за пудриерата, на което имам "огледалце, огледалце я кажи ..." В бързината е останала на тоалетката у пещерата. Ставам и се запътвам към тоалетната на заведението, в която съм влизала поне 20 пъти за 10 години откак го посещавам. И поради що се нахаквам в мъжката част, в която не знайно кога единият от костюмарите е успял да се натресе и да не се заключи - идея си нямам!? Обаче нищо не можах да видя - по-здравото ми око беше без оптиката, а при другото високият диоптър не се компенсира с лещата. Културно се извинявам и отивам в женската част.

                  След като оправих зрителни си проблеми, изпивам кафето и си тръгвам. На около 100 метра от кафенето се усещам, че не съм платила. Връщам се и виждам как бармана успокоява сервитьорката /явно нова и не запозната с маниерите ми/, че най-вероятно след малко ще се появя. Ако не днес, то утре със сигурност. Младежът почти до съвършенство е изучил навиците ми и далеч не се впечатлява от действията ми

                  Да мръква вече, че не знам какви ще ги забъркам още.

                  Наздраве!


                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Добро утро, Кръчма! Днес ми е едно слънчево .. Смятам с нещо лимонено или кехлибарено да ви кажа наздраве! https://m.youtube.com/watch?v=qvuyYj5ROmk

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      С тея голи охлюви се ойля.
                      Представи си какви щях да ги напиша, ако не бях в период на духовно пречистване
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Лично отговорен ще те държа за тея клевети.
                        Наздраве!

                        П.П. Бъди благодарен, че се намирам във физическо / намалила съм яденото, пиенето и ъъъ, таковата .../ и духовно / не се заяждам с околните/ пречистване до пълнолуние /19.02./, щото ще правя мехлем. После ще ти покажа, откъде излизат голите ойлюви, дето ти опоскват зеленчуковите фантазии /щот при теб реално нищо се не случва/
                        С тея голи охлюви се ойля.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Мушката, бегонии, все една порода салата. Чудя се откога почна сама си отглеждаш храната. Вземи се в ръце.
                          Лично отговорен ще те държа за тея клевети.
                          Наздраве!

                          П.П. Бъди благодарен, че се намирам във физическо / намалила съм яденото, пиенето и ъъъ, таковата .../ и духовно / не се заяждам с околните/ пречистване до пълнолуние /19.02./, щото ще правя мехлем. После ще ти покажа, откъде излизат голите ойлюви, дето ти опоскват зеленчуковите фантазии /щот при теб реално нищо се не случва/
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                            Nazdrawe
                            Няма го Дон Емилио да каже "Морген! По едно кайвенце..?"
                            замотаха го из високоите етажи,
                            та пробвах да го заместя с моргена

                            пп. В по-голямото село наистина се раззеленява скоростно , Особено на това приятно време
                            Забелязала съм, че у Голямо село първо цъфва форзицията /един жълт храсталак/, па после другите зелении се разлистват.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              Много се раззеленило при тебе, Тарантулчо
                              Около нашия хабитат още не е зелено, но днес слънце на воля и жиуотните са щастливи
                              Това долу е "талисман-1" с дългото име Томи Лий Джоунс, по-кратко Том Джонс (поякога се опитва да пее), а най-често ТОМ
                              действа на разстояние 70м, посреща и изпраща, носи късмет Сниман е отдалече и не се вижда добре, а сега е отслабнал щото обикаля по мацки по нощите... [ATTACH=CONFIG]n3443624[/ATTACH]




                              Другият е амиго-1 с немско-италянското име КАрман-Джия, но за кратко "Мечо" (щото с него може да преборим мечката)
                              Когато е щастлив е все с изплезен език (Естественото му състояние е "щастлив"), може да брои до 3,
                              слуша и с двете уши , въпреки че е едричък екземпляр [ATTACH=CONFIG]n3443625[/ATTACH]




                              малко ведро настроение вместо наздраве
                              Преци, при Кака се шири оранжерия, при теб се разхожда менажерия. Хубаво е да си имаш животинки, но некоя Кака да ги гледа. Аз съм така, разхождам се сред храсталака, де съм засадил, а тварите сами идват на почивка и на солариум. Та ако фана некое и го метна във фурната, ще те уведомя къф съм любител на домашните другари.​​​​​​

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Според китайците Слънцето /деня/ управлява нашето съзнание, а Луната /нощта/ - нашето подсъзнание. Споменаването на тез китки ме навежда на мисълта, че ти си в плен на Луната. Що съзнателно знаеш, де пресаждам мушката, ама пусти страх /подсъзнателно/ все към бегониите те кара да поглеждаш
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Мушката, бегонии, все една порода салата. Чудя се откога почна сама си отглеждаш храната. Вземи се в ръце.

                                Коментар

                                Working...
                                X