IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дубрутру.
    Аз съм по добър консуматор,отколкото производител на ракийцата.
    Етилов алкохолец мога да ви спретна,ама не е кат ракийцата,да не сме руснаци да цуцаме спирт.

    Ако все пак има меркалии-ще ви я изчистя от метилеца-идеално-спокойно

    Иначе,вярвам знаете-многократната дестилация в тарелковите казани-тип колони гарантира максимални добиви,и казанджията да не се скъпи на вода за охлаждане-там е тънкостта
    Last edited by hemilio; 17.06.2016, 00:32.
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Я пОмисли дали не си садил лаймчета а не лимони?
      На Флората взех див лимон, студоустойчив с бодли. Три години вече изкара навън до -20 гр. С, но лимони още не е дал. Та Чичин да гледа за бодли първо. после да пита защо лимоните му не почервеняват.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Имам два лимона вкъщи....Половин година само растат и не жълтеят....
        Дали да резна главата на единия, за да видя дали стават за нещо...?
        Я пОмисли дали не си садил лаймчета а не лимони?
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


          Снимките са от фчера. Днес слънце грей.
          Наздраве!
          А пък аз днеска мрачен; що плащах данъци и сметки, та кръф ми капе от сърцето.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Това от преди Христа или след него!?
            Знаеш, че ме мързи да ровя из нета. Пък съм любознателна по природа, така че - вземи та сподели знанията си.
            Ще те черпя един студен чай утре заран
            Наздраве!
            Опаааа, изкарах си чая с честен труд. Глей ко, това с Р.Хр. късна работа. Смята се от годината на Създаване на света, която е 1 септември 5509 г. преди рождението на Христа. Аз ти писах за 1682 г, ще рече към 3826 пр. Р. Хр. Ако изредиш три столици оттогава те признавам за енциклопедистка, Щото аз няма да мога. Ай, сядай чети.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
              Ти прочете, че съм матура по физика и веднага реши да покажеш превъзходство с тоя Лоренц, де само името му помня. Ма, ше те хвана аз в крачка при столиците ооооот 1682 г.
              Това от преди Христа или след него!?
              Знаеш, че ме мързи да ровя из нета. Пък съм любознателна по природа, така че - вземи та сподели знанията си.
              Ще те черпя един студен чай утре заран
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                Днес си крайно мрачна, заоблачена, буреносна... Така е койт ходи по върховете кога боговете си оправят бакиите.


                Снимките са от фчера. Днес слънце грей.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • УжасТ...
                  Бях 1 ч по улиците и съм гроги....
                  Жега и задуха, а уж подухва...
                  Минавам на лимонада ....

                  Наздраве !

                  пп Имам два лимона вкъщи....Половин година само растат и не жълтеят....
                  Дали да резна главата на единия, за да видя дали стават за нещо...?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Дневните температури станаха изключително подходящи за такова питие.


                    Наздраве!
                    Четеш ми мислите, съкровище!!!Наздраве!
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Мдъъ, може и трансформациите на Лоренц да опре.
                      Наздраве!
                      Ти прочете, че съм матура по физика и веднага реши да покажеш превъзходство с тоя Лоренц, де само името му помня. Ма, ше те хвана аз в крачка при столиците ооооот 1682 г.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Дипломацията си личи отвсякъде..Само международното положение и европейското по футбол не са послужили за оправдание...

                        пп Не съм брал зрял бъз...Става ли сладко,сок.. ?
                        Сироп - в голям буркан ред бъз добре узрял, ред захар по 2 см. 40 дена на тъмно. После се прецежда през марля, маха се пяната и се затваря. Повишава имунитета. Особено бъзакът, де расте покрай реките и е по-нисък храст.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                          Тя Менделеевата е за водката. За ракията трябва се съветва с Нютъна, там за притеглянето, или с Анщайна, във връзка с изкривяване на пространството слвд консумация.
                          Мдъъ, може и трансформациите на Лоренц да опре.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Днес си крайно мрачна, заоблачена, буреносна... Така е койт ходи по върховете кога боговете си оправят бакиите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Що!?
                              Дисертацията на Менделеев е “За съединенията на спирта с вода” и е твърде възможно резултатите от експериментите, които е правил, да са били използвани за подобряване вкуса и качествата на водката
                              Наздраве!
                              Може, може...
                              И " Теорията на относителността" може да се използва за английските пържоли....
                              Демек времето за обработка е най - важно и ако спре, пържолата ще си остане сурова......

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                                Мааааалкогабровска! Нищо общо нямам с ония циции от севера, освен благородна завист към изобретателността им. А цвят от бъз не бера, само плод. Я глей Тянка как деликатно отказва - дъжд, студ, мъгли. Личи си от кой габитат е.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X