IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Добро утро !
    Кво става в Кръчмата бре ?
    Студът така е ударил някои хора между ушите, че се дърлят и за едно готино "Добро утро" по икиндия .....
    Майна, чекай да ти поясня значението на поздрава "Добро утро " по никое време....
    Представи си , че се събуждаш след 69 пози до нещо топло.....Напълно е реално, това събуждане да е след икиндия, нали...( всъщност а дано но надали..) Няма ли да се протегнеш и да обелиш "добро утро"....Голям дебил требва да е човек, да не изрече поне таз малка благодарност....

    пп Прав е Именния ..Какво му трябва на един мъж - дамата да владее 69 пози и от време на време да готви по една мусъкъ...
    абе покрай тай Политика все забравям че тука работите са виртуални ... тъй че да ме прощавате всички !

    Коментар


    • Добро утро !
      Кво става в Кръчмата бре ?
      Студът така е ударил някои хора между ушите, че се дърлят и за едно готино "Добро утро" по икиндия .....
      Майна, чекай да ти поясня значението на поздрава "Добро утро " по никое време....
      Представи си , че се събуждаш след 69 пози до нещо топло.....Напълно е реално, това събуждане да е след икиндия, нали...( всъщност а дано но надали..) Няма ли да се протегнеш и да обелиш "добро утро"....Голям дебил требва да е човек, да не изрече поне таз малка благодарност....

      пп Прав е Именния ..Какво му трябва на един мъж - дамата да владее 69 пози и от време на време да готви по една мусъкъ...

      Коментар


      • Е, разбира се, винаги съществува и възможността да съм преуспяла

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

          айде още една преуспяла дето утрото и почва в три след обед......бахмааму какви мъже имате бе ?!
          Готини мъже имаме. Такива, които жените със силен характер ги кефят и възбуждат, а не ги плашат и изпълват с комплекси.
          Наздраве, чужденеций!

          П.П. Това с "добро утро" в късните часове е закачка от една друга тема във форума.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

            привилегията да казват ''добрутро " у три по икиндия е на преуспелите ......другите са с децата или у кухнята .
            Итересно! Или - или ... Пък може да съм малка за деца и кухня или да съм вдовица с отдавна пораснали и излетели от гнездото деца, или пък разввдена и този уикенд да е ред на баща им да се занимава с наследниците си , а на мен да ми е ден за маникюр, или па да съм толко оправна, че до обяд да съм свършила повечето от списъка определящ идеалната булка, сега баща им да гледа мач, а децата да спят и аз да мога да кажа добро утро на станалите рано мъже в Кръчмата ....?
            Наздраве !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Това звездите ли ти говорят? Щото не помня да съм се обяснявала преуспяла ли съм или не съм
              привилегията да казват ''добрутро " у три по икиндия е на преуспелите ......другите са с децата или у кухнята .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                айде още една преуспяла дето утрото и почва в три след обед......бахмааму какви мъже имате бе ?!
                Това звездите ли ти говорят? Щото не помня да съм се обяснявала преуспяла ли съм или не съм

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Те на много неща младежите се канят да ги правят, ама само се канят. Чааак след 30-те устойчиво ги овладяват. Наздраве за бавното съзряване!
                  Онази вечер бях с 5 дивака - трима бъдещи инджинери и двама економисти. Гледаха някакъв мач у дома и ми надуха главата с простотии. Като цяло, от добри деца са се превърнали в съвсем прилични младежи ... Но общо взето контактите им с противоположния пол въобще не са на ниво. Вина имат и двете страни.
                  Наздраве!
                  Last edited by tnm; 24.02.2019, 15:09.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                    ''преуспялата" жена / "бизнес"дама , е преуспяла щото е намерила подходящия / за тая цел / мъж...
                    та ти щом си вече преуспяла , няма смисъл да си правиш труда да си идеална ......блазе му на мъжа ти ...на него трябва да му пиша 10 семейни заповеди ...
                    Ся, точната дефиниция за преуспяла жена е, че това е дама, която е омъжена за преуспял мъж. А преуспял мъж е този, който изкарва повече пари отколкото може да изхарчи жена му.
                    Наздраве!

                    П.П. Не го мисли съпругът ми. Като истински представител на зодия "уфстъ", той има нужда от отрицателни емоции, за да поддържа жизнения си тонус в подходящата кондиция.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                      Добро утро, Кръчма! Трудно е за вярване, една мусака, какви размисли и страсти предизвиква
                      Двойно , късо кафе за мен и джангър

                      https://m.youtube.com/watch?v=4LFcNd-psRA

                      пп. Не че искам нещо да кажа, ама сигурно знаете или сте чували само , за едно приложение в което ако надникнеш и се замайваш, колко е фул макс от педали наоколо. Като покемони изкачат от всякъде. Това относно бизнес дамите. Просто имат ограничен избор . Малко са мъжете
                      Наздраве за истинските мъже !
                      С чисто уиски !
                      айде още една преуспяла дето утрото и почва в три след обед......бахмааму какви мъже имате бе ?!

                      Коментар


                      • Добро утро, Кръчма! Трудно е за вярване, една мусака, какви размисли и страсти предизвиква
                        Двойно , късо кафе за мен и джангър

                        https://m.youtube.com/watch?v=4LFcNd-psRA

                        пп. Не че искам нещо да кажа, ама сигурно знаете или сте чували само , за едно приложение в което ако надникнеш и се замайваш, колко е фул макс от педали наоколо. Като покемони изкачат от всякъде. Това относно бизнес дамите. Просто имат ограничен избор . Малко са мъжете
                        Наздраве за истинските мъже !
                        С чисто уиски !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          В интерес на истината, харесвам статута си на преуспяла жена, но от едната чиста любознателност - сподели ги тез 10 работи, заради които няма да мога да си вдигам наздравиците у Кръчмата /според теб/?
                          ''преуспялата" жена / "бизнес"дама , е преуспяла щото е намерила подходящия / за тая цел / мъж...
                          та ти щом си вече преуспяла , няма смисъл да си правиш труда да си идеална ......блазе му на мъжа ти ...на него трябва да му пиша 10 семейни заповеди ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                            Ми те - нейните пък са САМО ДВЕ: 69 + мусаката = 70... ))

                            Това бил на младите девизът, ама защо? Я ги накарай 365 дни в годината да са на "69 + мусака"...

                            Значи: хора - разни. Може пък на някого да му харесва мусаката - 365 дни в годината..., но на 366-ят вече ще е отвратен... ))
                            Друго си е да се "джафкаш" с някого у форума още от 2011 година. Веднага разбира недоизказаните ти мисли и ги свежда до знанието на другите..
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                              Ъхъ...ако ти изредя не 70 , ами само 10 работи дето прави идеалната жена , нема да имаш време за наздраве у форОма ...
                              В интерес на истината, харесвам статута си на преуспяла жена, но от едната чиста любознателност - сподели ги тез 10 работи, заради които няма да мога да си вдигам наздравиците у Кръчмата /според теб/?
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от S0FIX Разгледай мнение

                                Eбати бизнес-дамите ... само името им такова
                                Ъхъ...инак всичко на фул макс ! Газ до дъно и сетне на 40 "ау , що не мога да имам дете ..." и почват инвитро дивотии и парата на вятъра ...

                                Коментар

                                Working...
                                X