IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Айде да ви кажа едно наздраве, че нали съм ви единствения хаджия, поради липсата на Хемил Туй Джерузалем е бая насрана работа - тъпканица, ръганица и пътя на Христос към кръста, който път е в... мюсюлманския квартал. Иначе Мъртво море е чудно, жалко, че след 60-70 години ще е съвсем мъртво, т.е. ще изчезне. Ейлат е много приятно градче, а това, с което ме спечели, е, че предлагат българско сирене, пишеше си го черно на бяло, като дори гръцката салата беше с българско сирене, а не с някаква си фета - срам за нас като българи, че не си ценим сиренето, а и не само него. Та наздраве и за много години - като видиш арабите и евреите ти стават една идея по-симпатични...
    Last edited by Грую Груев; 25.02.2019, 20:07.
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Жените със силен характер ги пращат в джунглите на Африка,пампата на Патагония и на гости на габровчанин или абърдинец. Ако се върнат от там, може се прежали некой ги вземе, що ще са свикнали на сух хлебец и гола водица, каквито им се полагат. Наздраве за Огнена земя къде заапред ще заточаваме жените със силен характер!
      То, ако оставим на теб, може и на луната да ги пратиш такивата жени. Затова в коментара споменах мъжете със силен характер
      Наздраве, Мрънкало!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Жените със силен характер ги пращат в джунглите на Африка,пампата на Патагония и на гости на габровчанин или абърдинец. Ако се върнат от там, може се прежали некой ги вземе, що ще са свикнали на сух хлебец и гола водица, каквито им се полагат. Наздраве за Огнена земя къде заапред ще заточаваме жените със силен характер!

        Добро утро !
        Имам по- добро предложение...
        Може ли да ги пращаш в Дивото, че нещо съм се повредил и дофтурите ми забраняват да боравя с мотиката....

        пп Забраняват ми и пиенето, но за едно чукане все ще кажа Наздраве !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
          Така ме стресира със заточението, че си забравих музиката https://m.youtube.com/watch?v=GeEKGgv85uk
          Оправи ми деня. Щом си стресирана, ще налея. На тънка струя. На дънцето на чашата.

          Коментар


          • Така ме стресира със заточението, че си забравих музиката https://m.youtube.com/watch?v=GeEKGgv85uk

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Жените със силен характер ги пращат в джунглите на Африка,пампата на Патагония и на гости на габровчанин или абърдинец. Ако се върнат от там, може се прежали некой ги вземе, що ще са свикнали на сух хлебец и гола водица, каквито им се полагат. Наздраве за Огнена земя къде заапред ще заточаваме жените със силен характер!
              Добро утро, Кръчма !
              Инсект, нещо си спал криво. Аз вече бях до печката. Гледай си пиенето и наливай
              Наздраве!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Сър Събев, някой беше изказал мнение /не помня кой точно от клиентелата на Кръчмата/, дето у главите на мъжете битуват множество илюзии. Дали тези илюзии, породени от комуникацията във виртуала предизвикват възбуда или страх - само уважаемите господа си знаят.
                Наздраве!

                П.П. За да харесва жена със силен характер, мъжът трябва да е убеден, че неговият е по-силен. Естествено, тази вероятно незначителна разлика в силата на характерите се компенсира от джентълменското поведение на господина
                Жените със силен характер ги пращат в джунглите на Африка,пампата на Патагония и на гости на габровчанин или абърдинец. Ако се върнат от там, може се прежали некой ги вземе, що ще са свикнали на сух хлебец и гола водица, каквито им се полагат. Наздраве за Огнена земя къде заапред ще заточаваме жените със силен характер!
                Last edited by Trakatrak; 25.02.2019, 12:38.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  Значи у форума пада голема възбуда,

                  Не за друго щот тук слабохарактерни женски не видех.

                  Сър Събев, някой беше изказал мнение /не помня кой точно от клиентелата на Кръчмата/, дето у главите на мъжете битуват множество илюзии. Дали тези илюзии, породени от комуникацията във виртуала предизвикват възбуда или страх - само уважаемите господа си знаят.
                  Наздраве!

                  П.П. За да харесва жена със силен характер, мъжът трябва да е убеден, че неговият е по-силен. Естествено, тази вероятно незначителна разлика в силата на характерите се компенсира от джентълменското поведение на господина

                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Готини мъже имаме. Такива, които жените със силен характер ги кефят и възбуждат, а не ги плашат и изпълват с комплекси.
                    Наздраве, чужденеций!

                    П.П. Това с "добро утро" в късните часове е закачка от една друга тема във форума.
                    Значи у форума пада голема възбуда,

                    Не за друго щот тук слабохарактерни женски не видех.


                    Last edited by Todor Sabev; 25.02.2019, 01:49.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Добро утро !
                      Кво става в Кръчмата бре ?
                      Студът така е ударил някои хора между ушите, че се дърлят и за едно готино "Добро утро" по икиндия .....
                      Майна, чекай да ти поясня значението на поздрава "Добро утро " по никое време....
                      Представи си , че се събуждаш след 69 пози до нещо топло.....Напълно е реално, това събуждане да е след икиндия, нали...( всъщност а дано но надали..) Няма ли да се протегнеш и да обелиш "добро утро"....Голям дебил требва да е човек, да не изрече поне таз малка благодарност....

                      пп Прав е Именния ..Какво му трябва на един мъж - дамата да владее 69 пози и от време на време да готви по една мусъкъ...
                      Според зависито,може и една баница да опече.
                      Наздраве, 4i40!

                      П.П. Видният чужденеций, кат истински представител на таз китна и росна част от нашта Родина, редовно настъпва мотика кат влезе в Кръчмата. Ама му иде отръки, де. Спор няма

                      П.П.П. Хотивам дъ погледам няква вариация на Великолепната седморка. Едва ли шъ ми ареса, ма мое пък се изненадам.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Аха , във виртуалността е трудно да се види (докосне ) реалността . Наздраве и готина вечер на всички !

                        Печката ме гледа с влажен поглед и ще трябва да ви напусна
                        Льеле, таа се бори с печката. Утре ще е вапцана в сажди. Наздраве за мазните борби!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Наздраве , 4i40!
                          Добро утро, Лелче ..!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                            абе покрай тай Политика все забравям че тука работите са виртуални ... тъй че да ме прощавате всички !
                            Аха , във виртуалността е трудно да се види (докосне ) реалността . Наздраве и готина вечер на всички !

                            Печката ме гледа с влажен поглед и ще трябва да ви напусна

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Добро утро !
                              Кво става в Кръчмата бре ?
                              Студът така е ударил някои хора между ушите, че се дърлят и за едно готино "Добро утро" по икиндия .....
                              Майна, чекай да ти поясня значението на поздрава "Добро утро " по никое време....
                              Представи си , че се събуждаш след 69 пози до нещо топло.....Напълно е реално, това събуждане да е след икиндия, нали...( всъщност а дано но надали..) Няма ли да се протегнеш и да обелиш "добро утро"....Голям дебил требва да е човек, да не изрече поне таз малка благодарност....

                              пп Прав е Именния ..Какво му трябва на един мъж - дамата да владее 69 пози и от време на време да готви по една мусъкъ...
                              Наздраве , 4i40!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                абе покрай тай Политика все забравям че тука работите са виртуални ... тъй че да ме прощавате всички !
                                Наздраве !

                                пп Пояснявам...Казваме си винаги наздраве, не защото сме пияници от хоремага а бохеми от крайните квартали..
                                пп Политиката вече не ми се отваря....Поне онова сляпо ( в интелекта) и зъбато кученце да беше махнато като председател на правната комисия...Бахти малоумното човече...Един точен закон не измисли...Станаха за смях...

                                Коментар

                                Working...
                                X