IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • еее че сте пиянденца.
    Nема ли кой да каже едно честито първа пролет и прочее,
    аз не можах щото ми се скапал телефона а от него давам интернет на линукса но докато се усетя че тел-а е виновен и лаптопа умъртвих
    и сега ше играя шах от немай къде щото нямам нет но имам работещ дял на виндовс 7 а там го има тоз шах преди го играех, но на 2ро ниво ми идва скуччно, усещах да дава отпор на 7мо, но го играех церемониално за разчупване на мисълта на 9 щото иначе не е интересно,.(да си призная понякога хитреех и се изкушавах да връщам ход, когато не мисля концентрирано и мусе вързвах )) ) а 10 е още по-интересно но мноооооого мисли и не го издържам ..такъв мисловен.
    И така честитаа първа пролет, щото след малко като се прибера - докато дойде новият тел, няма нет и ..,може и форум x
    интересно е и при шаха, и там има задача, която можеше да донесе 1 мил долара, а има и ходове, които са чисто интуитивни (според мен) но могат да решат финала, а изкуствения интелект още не ги владее тез неща. Ако Ендер все още поглежда насам, интересно би било дали е забелязал кои типове преобладават сред световните шампиони, дали са повече от мислещите типове или от интуитивните.
    (Да си припомним, че 13тия световен е българин !!! а още по-малко нации са генерирали световен шампион, на нашият подмолно отнеха титлата руснаците, с малко измама, но как така ще им отмъкваме титлата, нали са голема сила там и с имперски мабиции, успяха все пак да ни излъжат)
    Dълго стана, да спирам, че да има време и за наздравето

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Да е като първокачествено кафе - силен, горещ и по възможност, да ме държи будна до малките часове на нощта
      Наздраве!
      Добре че не пия кафе, та не мога да те разбера. както се казва в песента за марчето:

      Стихосбирка бих написал,
      подарил ти бих куплет,
      но въобще не съм поет -
      аз съм прост тенекеджия,
      чукам аз коли наред,
      ти ще бъдеп най-отпред

      Наздраве и помнете, както е рекъл министърът (хлъц) - колеги, тука може да е рано за ракия, но в Китай вече е икиндия и хората си пият, та сипете. така че, драга ми тнм, в момента някъде по тихоокеанските острови едно кафе (или повече) държат някоя таитянки будна в очакване на зората
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
        Ей-на!
        Тук има едни майстори, които държат будна по цяла нощ!

        You Shook Me All Night Long
        Това е една от музиките, хвърлящи ме в оркестъра, дйет му казваха.

        Три колонки изгорих покрай такавата музика. Беха относително слаби, с чест държаха, не им хващам карез.
        Сега едната само бръмчи като нощна пипируда между стъклата на прозорец, а от другата се чува некво далечно жалко скърцолявене от чинийката за високите.

        Добре, че съседите беха търпеливи.

        Не, усилвателят си е добре, чака нови пациентки.
        Last edited by Джон Бийст; 21.03.2019, 16:18.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Мии, ако не свърши добре работата, може и да хванеш зората ....
          Па що, има и други крайници - пръсти, език. Те могат да започнат (авангард, по-добрия случай), но могат и да са довършващата резервна завършваща част, утвърждаваща победата от "почти победа" в пълна (или изпразнена).

          Коментар


          • Ей-на!
            Тук има едни майстори, които държат будна по цяла нощ!

            You Shook Me All Night Long

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Да е като първокачествено кафе - силен, горещ и по възможност, да ме държи будна до малките часове на нощта:D
              Наздраве!
              Мии, ако не свърши добре работата, може и да хванеш зората ....

              Коментар


              • хахха е начи немаш нужда от деликатен подход

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                  Зависи какво търсиш...
                  Да е като първокачествено кафе - силен, горещ и по възможност, да ме държи будна до малките часове на нощта
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Забелязала съм, че истинските мъже винаги имат деликатен подход, без значение за какво става въпрос! За разлика от австралопитеците! Дори знам защо е така
                    Зависи какво търсиш...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Туй у наше село не върви, требе си кютек.
                      Булгар! Булга-ар!
                      Наздраве, сър Събев!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Забелязала съм, че истинските мъже винаги имат деликатен подход, без значение за какво става въпрос! За разлика от австралопитеците! Дори знам защо е така
                        Туй у наше село не върви, требе си кютек.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Ми аз май съм австралопитек, щото паля от четвърт оборот и деликатността често я оставям да отлежава за по-добри времена. Обаче си зависи и от компанията де - как беше - що нямало кавалери в днешно време, ми щото нямало дами Разбира се, това не се отнася за клиентелата в кръчмата - тук сме си най.

                          Иначе днес се засрамих малко от себе си - вървя си и гледам един типичен представител на първо или второ поколение дошляк-софиянец. Кайвето, цигарата, златния ланец и т.н. - поразбърка го кайвето, пък си хвърли бъркалката на тротоара, а аз не му направих забележка. Страх ли ме хвана да правя скандали сутринта, бързах ли, писнало ли ми беше вече да се занимавам само аз с хорската простотия, която просто извира на талази в нашата столица - вероятно комбинация от всичко, но не се почувствах добре от този факт. Явно просто не обичам да съм част от масовката за добро или за лошо...

                          Наздраве, че се отплеснах!
                          Казваш, че и ти се явяваш като живо потвърждение на еволюционната теория на Дарвин!?
                          Наздраве, хаджи!

                          П.П. Поведението на дамите и кавалерите зависи от ситуацията. Но съм съгласна с теб, че от решаващо значение е това на дамата.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Забелязала съм, че истинските мъже винаги имат деликатен подход, без значение за какво става въпрос! За разлика от австралопитеците! Дори знам защо е така
                            Малеей, оказва се, Lelq наднича и у другите теми
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              ... поразбърка го кайвето, пък си хвърли бъркалката на тротоара, а аз не му направих забележка. Страх ли ме хвана да правя скандали сутринта, бързах ли, писнало ли ми беше вече да се занимавам само аз с хорската простотия, която просто извира на талази в нашата столица - вероятно комбинация от всичко, но не се почувствах добре от този факт. Явно просто не обичам да съм част от масовката за добро или за лошо...
                              Нищо, за да си компенсираш, включи се в пролетното почистване на София.
                              Той хвърля - ти вдигаш.
                              И всичко е наред.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Забелязала съм, че истинските мъже винаги имат деликатен подход, без значение за какво става въпрос! За разлика от австралопитеците! Дори знам защо е така
                                Ми аз май съм австралопитек, щото паля от четвърт оборот и деликатността често я оставям да отлежава за по-добри времена. Обаче си зависи и от компанията де - как беше - що нямало кавалери в днешно време, ми щото нямало дами Разбира се, това не се отнася за клиентелата в кръчмата - тук сме си най.

                                Иначе днес се засрамих малко от себе си - вървя си и гледам един типичен представител на първо или второ поколение дошляк-софиянец. Кайвето, цигарата, златния ланец и т.н. - поразбърка го кайвето, пък си хвърли бъркалката на тротоара, а аз не му направих забележка. Страх ли ме хвана да правя скандали сутринта, бързах ли, писнало ли ми беше вече да се занимавам само аз с хорската простотия, която просто извира на талази в нашата столица - вероятно комбинация от всичко, но не се почувствах добре от този факт. Явно просто не обичам да съм част от масовката за добро или за лошо...

                                Наздраве, че се отплеснах!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X