IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Ааа, неее.

    Никаква политика в Кръчмата...!!! Това се питах да пиша с две думи и три изречения....
    Явно съм бил неразбран...

    .......
    Забраната, цензурата или ограничаването ... също е вид ...политика

    Коментар


    • Колчо, честито приятелю! ..... Да ви е жива и здрава! Наздраве!
      Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Мисля да засадя "тревичка".....Много ми е закътано и слънчево.....
        Шъ си суша и пуфтя на воля.....

        пп Ти за моето производство и резерви не бери грижа......
        Миналата година изкарах 9 кила и имам още 5-6...
        Отделно имам и многогодишни запаси......

        Засади ли доматите ?
        Някои се подсякоха. Сложих ги, но тоя дъжд май ще ги удави. Миналата година така ми удави разсада краставички поради чрезвичайни обстоятелства, но тая година барем краставици ще бера. Не че ям. Дано поне тиквичките станат, тях си ги хрупам. Това ми е скромната листа зеленчук. Но за сливите още ме е яд.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
          Кое е висша химия - ацет.....назата ли. Консумирай я тогава, пък аз ще си остана при етиловото алкохолче. Гледам темата за косата много те вълнува, щото като ти отидоха сливките и лозите във фризера, ти се налага да вариш тревичка, та дано пусне нещо. Засади поне тръстикова тревичка. Пък един познат ме учил как от доматено пюре става. Имаш още надежда да изкараш собствено производство.
          Мисля да засадя "тревичка".....Много ми е закътано и слънчево.....
          Шъ си суша и пуфтя на воля.....

          пп Ти за моето производство и резерви не бери грижа......
          Миналата година изкарах 9 кила и имам още 5-6...
          Отделно имам и многогодишни запаси......

          Засади ли доматите ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Тва е висша химия бре, Тракащия...

            Нещо кът диалектическия материализъм за историците....( не за хистериците.....)

            Вземай косата и ще се антидепресираш....
            Кое е висша химия - ацет.....назата ли. Консумирай я тогава, пък аз ще си остана при етиловото алкохолче. Гледам темата за косата много те вълнува, щото като ти отидоха сливките и лозите във фризера, ти се налага да вариш тревичка, та дано пусне нещо. Засади поне тръстикова тревичка. Пък един познат ме учил как от доматено пюре става. Имаш още надежда да изкараш собствено производство.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
              Стига с тая антихимия си ме депресирала! Пиши нещо за Цап 2 Ха Още 5 О Хаааа...
              Тва е висша химия бре, Тракащия...

              Нещо кът диалектическия материализъм за историците....( не за хистериците.....)

              Вземай косата и ще се антидепресираш....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Другият път може и по-лаконично да се изразиш. Щото многото думички ме объркват
                Шъ съ опитам да се изразявам по-кратичко, но по-разбраничко......

                пп Бърборенето пречи на.......пиенето....

                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                  Стига с тая антихимия си ме депресирала! Пиши нещо за Цап 2 Ха Още 5 О Хаааа...
                  Добре, де ... Менделеев.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Ааа, неее.

                    Никаква политика в Кръчмата...!!! Това се питах да пиша с две думи и три изречения....
                    Явно съм бил неразбран...

                    пп Рано му е на Колето да се занимава с тези сложни работи...Първо ще полива само водата, после ще купува и изхвърля памперсите и чак тогава, когато му омекнат кунките, ще бъде удостоен с честа да пипне туй крахко месце...

                    Аз вече си взе 30 гр и ми е гот.....

                    Наздраве !
                    Другият път може и по-лаконично да се изразиш. Щото многото думички ме объркват
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Ми ... не мое всички като теб да продуцираме ацеталдехид дехидрогеназа в неограничени количества
                      Наздраве!
                      Стига с тая антихимия си ме депресирала! Пиши нещо за Цап 2 Ха Още 5 О Хаааа...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                        Аз, таковата, връзвам пиенето за политиката, щото много огън и стръв в нея... за пиене. Ама тук сте се събрали все едни хилави пиячи, а по едно малко коняче, а по едно късо виски и тя работата затихва още къде девет часа, а ако некой се обади по-късно, то щото не държи и опашката дълго го държи. Наааа, засегнах ва на държеливост.
                        Ми ... не мое всички като теб да продуцираме ацеталдехид дехидрогеназа в неограничени количества
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Вие двамата с Trakatrak' използвате, че Колето сменя пелени и взехте да говорите за политика в тая високоентелигентна тема. Разваляте хакадемичната атмосфера.
                          Наздраве!
                          Ааа, неее.

                          Никаква политика в Кръчмата...!!! Това се питах да пиша с две думи и три изречения....
                          Явно съм бил неразбран...

                          пп Рано му е на Колето да се занимава с тези сложни работи...Първо ще полива само водата, после ще купува и изхвърля памперсите и чак тогава, когато му омекнат кунките, ще бъде удостоен с честа да пипне туй крахко месце...

                          Аз вече си взе 30 гр и ми е гот.....

                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Вие двамата с Trakatrak' използвате, че Колето сменя пелени и взехте да говорите за политика в тая високоентелигентна тема. Разваляте хакадемичната атмосфера.
                            Наздраве!
                            Аз, таковата, връзвам пиенето за политиката, щото много огън и стръв в нея... за пиене. Ама тук сте се събрали все едни хилави пиячи, а по едно малко коняче, а по едно късо виски и тя работата затихва още къде девет часа, а ако некой се обади по-късно, то щото не държи и опашката дълго го държи. Наааа, засегнах ва на държеливост.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Как ли пък не...
                              Поводът за пийването да бъде падане или ставане на едно тиквено правителство..
                              Това хич не го асимилирам..
                              Туканка се пие по навик....

                              Наздраве !
                              Да, де, ти си пиеш по навик 2х30, ама ний си търсим повод за повечко. Аз без повод не се усещам мотивиран. Та затова си търся и намирам. Например колко е топла, красива и теменужена некоя вечер. Хайде да се напием. Или колко е гръмотевична, дъждовна и непрогледна некоя нощ. Хайде да се напием.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Как ли пък не...
                                Поводът за пийването да бъде падане или ставане на едно тиквено правителство..
                                Това хич не го асимилирам..
                                Туканка се пие по навик....

                                Наздраве !
                                Вие двамата с Trakatrak' използвате, че Колето сменя пелени и взехте да говорите за политика в тая високоентелигентна тема. Разваляте хакадемичната атмосфера.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X