IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq
    Е що точно мойта ?
    Щото аз съм въоръжена
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Тц, брее! Аз съм скучно тъмнокафявоока, с матова кожа и тъмна коса.
      Сънито се притесни за зелените си очи
      Наздраве!
      Знаем, знаем, 155 висока, умерено слабичка към 70 килца с широки плещи, щото ги плещиш нашироко и с легионерски здрави-прави, малко криви крака. Така като гледам това описание приличаш на жената на вожда от остров Тамбукту. Паднах от смях...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Сега разбирам защо жената от време на време ми вика :
        - Турчин ! Каквото кажеш, на твоето трябва да е ....

        Спокоих се...Не било от характера, а заради очите....
        За-ра-ди маааанталитета ти ще да еееее....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Ся ... съвсем хипотетично, нека си представим, че некой твой праотец българин, минавайки през почти цяла Азия на път за Балканите е излъгал некоя убава китайка /щото нали уйгурите и китайците са имали вземане - даване/.
          Та начи, застопорила се родата у Чирпан, ама в митохондриалната й ДНК има мутирал азиатски ген
          Наздраве!
          Би могло да има, ама от практика доказано, че нема. Дори се оплаках, че вече при добро мезене и дансене не мое ме фане. Чак се плаша. Дори по едно време за по-сигурно омекване на краката при дискотечно приключение приемах прословутия коктейл, който научих в Приморско "Слънчев удар" - фифти/фифти мастика с джин или водчица. Верно помага за омекване на краката. Таз вечер може го пробваш, щот и без това не си се качвала на високи токчета отдавна.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
            нерде Дъблин, нерде Стамбул
            Космополитни сме си балканците ))
            В генетика като еталон за една от най-често срещаните комбинации на гени са представени зелените очи, червеникава коса,прозрачно бяла кожа и лунички. Генът за червената коса е най-често срещан в Ирландия. В този порядък и зелените очи би трябвало да са най-многобройни там, но не било баш тъй
            Явно на Балканите комбинацията е зелени очи, кестенява или златиста коса и светла кожа.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
              Те тука се изложи. Аз съм чирпанлия по произход. Там де водата се не пие. А пък за другия клон на произхода ми /малкогабровския/ също се твърди, че пият, но не се напиват.
              Ся ... съвсем хипотетично, нека си представим, че некой твой праотец българин, минавайки през почти цяла Азия на път за Балканите е излъгал некоя убава китайка /щото нали уйгурите и китайците са имали вземане - даване/.
              Та начи, застопорила се родата у Чирпан, ама в митохондриалната й ДНК има мутирал азиатски ген
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Зеленооките са най-рядко срещания цвят очи. И колкото и чудно да звучи, най-често са срещани не в Ирландия, а в Турция.
                нерде Дъблин, нерде Стамбул
                Космополитни сме си балканците ))

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Зеленооките са най-рядко срещания цвят очи. И колкото и чудно да звучи, най-често са срещани не в Ирландия, а в Турция.


                  Сега разбирам защо жената от време на време ми вика :
                  - Турчин ! Каквото кажеш, на твоето трябва да е ....

                  Спокоих се...Не било от характера, а заради очите....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    +111

                    Аз като пътувам в метрото, ни една не съм срещнал, за бърза високоволтова заварка.....
                    а туканка все светлооки....
                    Да се чуди човек..?
                    Зеленооките са най-рядко срещания цвят очи. И колкото и чудно да звучи, най-често са срещани не в Ирландия, а в Турция.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                      Много зеленеоки се събрахте в тази тема. Това да не ви е вещерски събор.
                      Тц, брее! Аз съм скучно тъмнокафявоока, с матова кожа и тъмна коса.
                      Сънито се притесни за зелените си очи
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                        Много зеленеоки се събрахте в тази тема. Това да не ви е вещерски събор.
                        +111

                        Аз като пътувам в метрото, ни една не съм срещнал, за бърза високоволтова заварка.....
                        а туканка все светлооки....
                        Да се чуди човек..?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Зеленооките като синеоките ..., че дори и по-добре
                          Наздраве!
                          Много зеленеоки се събрахте в тази тема. Това да не ви е вещерски събор.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Рекох ти аз, че с възрастта си отсвирил азиатския ген
                            Те тука се изложи. Аз съм чирпанлия по произход. Там де водата се не пие. А пък за другия клон на произхода ми /малкогабровския/ също се твърди, че пият, но не се напиват.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Ако след аз -.жената.бг се прехвърляш и в мама.бг, шъ са депресирам....
                              По принцип малко ми трябва....
                              Не си ли забелязал връзките отгоре на Инвестора накъде водят. Любопитен съм, пък и праскат статии за алкохол, секс, обзавеждане, архитектура. Все интересни работи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                                Ако след аз -.жената.бг се прехвърляш и в мама.бг, шъ са депресирам....
                                По принцип малко ми трябва....

                                Коментар

                                Working...
                                X