IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
    стресирах се от тия данни ...а и нищо не са писали за зеленооките
    затуй Наздраве с чаша червено )

    Пък и толкова свежи попълнения, трябва да пийнем за здравето на мамите и татковците )
    Зеленооките като синеоките ..., че дори и по-добре
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      стресирах се от тия данни ...а и нищо не са писали за зеленооките
      затуй Наздраве с чаша червено )

      Пък и толкова свежи попълнения, трябва да пийнем за здравето на мамите и татковците )

      Коментар


      • http://www.az-jenata.bg/a/8-svobodno...olen-tolerans/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Добро утро !

          Изпитвам непреодолимо желание да изпия отровната змийска кръвчица на някои хора...

          Наздраве !

          пп Извинявам се, че ви развалям убавото и лежерно настроение, но аз съм звук, стон и жица....
          Това не го вяяярвам
          Да си разреждаш кръвчицата ...със змийска, нивгаш

          Хубава вечер на всички
          https://www.youtube.com/watch?v=XivELBdxVRM

          п.п....верно имаше Етърче с един кехлибарен цвят ) къде го туй сега ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            ей, как ме подсети, това етъра беше нещо велико, почти като пепсито по време на соца, че колата не я тачех особено. А някой помни ли Алтай-ките - и това беше велик разредител. Няма ги вече, а бяха любими
            Имаше през 90-те една френска сладкарница на другия ъгъл при "Кристал" в София. Отиваме там веднъж и си поръчвам неква засукана френска безалкохолна напитка. Като ми я носят, тя същинско етърче, само че негазирано и малко по-плътно на вкус. Та схванах откъде сме докопали етъра. И досега си го пия. Но Алтая и Сънколата изчезнаха. Бяха също велики напитки. Особена киселичкият и специфичен вкус на Алтая. Имаше още и Кооп-Кола. А днешната младеж не познава истинския вкус на Кока-Колата. Само в бутилките от 200 грама тя си беше оригинал. Сегашното е бълвоч.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
              Босичка, босичка те предпочитаме, Чичин ще разстила жаравата и ще ти подаде иконата. Дат видиме колкут ти вярата?
              https://www.youtube.com/watch?v=d8vPckBOGb0
              1 Не е лоша като идея да е и босичка....
              2. Жеравата като фон е добре, но защо да заносваме убавото живо тегло на огъня...
              3 Нека си е вярна, на мен не ми пречи..

              пп Не разбрах за какво става реч, но пиша с бира в ръка.....( за оправдание...) .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                ей, как ме подсети, това етъра беше нещо велико, почти като пепсито по време на соца, че колата не я тачех особено. А някой помни ли Алтай-ките - и това беше велик разредител. Няма ги вече, а бяха любими
                Вярно е !
                В началото беше супер, но после стана някаква голяма боза.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq
                  Да не забравяме , че е сряда ! Добре я описа Наздраве с кръвчица !
                  Шия или китка даваш..???

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Остави сега кръвта. Време е за биричка
                    Наздраве!
                    Прибрах се вкъщи, отворих си 2 л Загорка и си вгорчавам езика, но радвам душата...

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Добро утро !

                      Изпитвам непреодолимо желание да изпия отровната змийска кръвчица на някои хора...

                      Наздраве !

                      пп Извинявам се, че ви развалям убавото и лежерно настроение, но аз съм звук, стон и жица....
                      Остави сега кръвта. Време е за биричка
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Добро утро !

                        Изпитвам непреодолимо желание да изпия отровната змийска кръвчица на някои хора...

                        Наздраве !

                        пп Извинявам се, че ви развалям убавото и лежерно настроение, но аз съм звук, стон и жица....
                        Ти па кога се пробуди, кога почна да пиеш кръвчица? Тия работи не требва ли ги правиш по полунощ кога излазяш от дървеното пардесю?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Знам

                          П.П. Убаво, то и без туй цените у атракционна са софийски - вземайте си го
                          Ми, той си е за чужденци. Нашите дечица ги знаят тези занаяти, щото как е тръгнало пак се връщаме към цървулките и навущата. Дано пък после изживеем некое ново Възраждане.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                            Като си върнем Македония географският център право у Сърцето на родината. Навремето за това я избрали за столица. Иначе щеше да си близо до столицата и търновчанки да се големеят пред габровки, че трънката по-висока от габъра.
                            Междудругото, столичната наглост задушава другите градове всячески. По едно време бяха решили да правят международен панаир в София като изместят пловдивския. Това е изключително вредна практика, но простотията голема.
                            Ала за Етъра почвам пропаганда.
                            Знам

                            П.П. Убаво, то и без туй цените у атракционна са софийски - вземайте си го
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Добро утро !

                              Изпитвам непреодолимо желание да изпия отровната змийска кръвчица на някои хора...

                              Наздраве !

                              пп Извинявам се, че ви развалям убавото и лежерно настроение, но аз съм звук, стон и жица....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Баш добре ще сториш Ами с географския център ко прайм!?
                                Май ще трябва да връщаме границите от времето на Второто българско царство /в най-добрите му години/
                                Наздраве!
                                Като си върнем Македония географският център право у Сърцето на родината. Навремето за това я избрали за столица. Иначе щеше да си близо до столицата и търновчанки да се големеят пред габровки, че трънката по-висока от габъра.
                                Междудругото, столичната наглост задушава другите градове всячески. По едно време бяха решили да правят международен панаир в София като изместят пловдивския. Това е изключително вредна практика, но простотията голема.
                                Ала за Етъра почвам пропаганда.

                                Коментар

                                Working...
                                X