IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Кое му е тук странното!? Нали съм написала - когато семе на различно мнение по даден въпрос, взема се предвид моето
    Наздраве, чужденеций!

    П.П. Що ли питаш, след като и ти си присъден на бърдачка!?
    ами ...късно е вече , ама тъй ... да се знае , то не , че младите се изпотрепват да ми повтарят грешките , де ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

      странно само , като как тъй мъжът ти не те е отвел с каруцата към златна Добруджа , ами кротко е вързал конете в Балкана ... ... абе кво ли се чудя и аз ... то мъжете за едното нещо на маймуни се обръщаме ...мхм , понякога за цял живот ... айде наздраве ...
      Кое му е тук странното!? Нали съм написала - когато сме на различно мнение по даден въпрос, взема се предвид моето
      Наздраве, чужденеций!

      П.П. Що ли питаш, след като и ти си присъден на бърдачка!?
      Last edited by tnm; 22.03.2019, 22:13.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

        Как така браковете уредени, а булки продават ли се да дойдем да си напазарувам.
        Нямаш ли си проблем , създай си ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          Как така браковете уредени, а булки продават ли се да дойдем да си напазарувам.
          За миналото говоря, бре!!! Баба ми дядо ми са били с последния уреден брак в родата. От там нататък, де по любов, де по приятелска линия ... Такива ти ми неща.
          Наздраве, сър!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Аз по принцип съм Безценна, за мен и за хората, които ме обичат

            Мисленето ми по отношение на брака не е претърпяло почти никакви промени. В родът ми поколения наред браковете са били уредени и са се основавали горе-долу на тези неща. По инерция от минали години и при мен беше изградена подобна ценностна система от хората, които ме възпитаваха.

            А в коментарите с теб пишем за различни неща. Аз описвам на какво се крепи хармонията в брака, а ти описваш като какво се явява самия брак.
            И аз като теб винаги съм гледала на него като на вид договор - с произхождащите от това права и задължения, приходи и разходи и краен резултат. Относно баланса във взаимоотношенията, държа да вметна, че много държа на него. Затова винаги давам следния пример за равноправието в нашето семейство - когато с по-едрата 1/3-та сме на различни мнения по даден въпрос, в предвид се взема моето мнение. Когато обаче сме на едно мнение по даден въпрос - винаги се взема неговото.
            Наздраве, хаджи!
            странно само , като как тъй мъжът ти не те е отвел с каруцата към златна Добруджа , ами кротко е вързал конете в Балкана ... ... абе кво ли се чудя и аз ... то мъжете за едното нещо на маймуни се обръщаме ...мхм , понякога за цял живот ... айде наздраве ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Аз по принцип съм Безценна, за мен и за хората, които ме обичат

              Мисленето ми по отношение на брака не е претърпяло почти никакви промени. В родът ми поколения наред браковете са били уредени и са се основавали горе-долу на тези неща. По инерция от минали години и при мен беше изградена подобна ценностна система от хората, които ме възпитаваха.

              А в коментарите с теб пишем за различни неща. Аз описвам на какво се крепи хармонията в брака, а ти описваш като какво се явява самия брак.
              И аз като теб винаги съм гледала на него като на вид договор - с произхождащите от това права и задължения, приходи и разходи и краен резултат. Относно баланса във взаимоотношенията, държа да вметна, че много държа на него. Затова винаги давам следния пример за равноправието в нашето семейство - когато с по-едрата 1/3-та сме на различни мнения по даден въпрос, в предвид се взема моето мнение. Когато обаче сме на едно мнение по даден въпрос - винаги се взема неговото.
              Наздраве, хаджи!
              Как така браковете уредени, а булки продават ли се да дойдем да си напазарувам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Ха, тнм, подобна мъдрост е рядко срещана сред младото поколение и се постига само с опит/години. Ако си имала подобно мислене и преди 20-на години, наистина цена нямаше да имаш
                Аз, като представител на една идея по-нездряло поколение, мога да кажа, че бракът е като всичко друго - обикновено счетоводство - даваш и получаваш, като ако активите не отговарят на пасивите, почва да трупаш или положителен (би било супер за теб), или отрицателен резултат. В първият момент всичко е идеалка, защото натоварваш другата страна с твоята емоционална и материална печалба от брака, във втория случай бракът се крепи дотогава, докато загубата ти изяде основния капитал (какъвто и да е той - чеиз, хубав секс, престиж, порастване на децата и т.н.) или пък намериш отнякъде резерви и/и ли заемни средства (да речем съжителствате, а ти заемаш секса от комшийката, да речем)

                Целият живот е една проста сметка и баланс - избягаш ли от баланса и почнеш ли да реализираш прекалено големи печалби/загуби за сметка на другата страна, разпадът става въпрос на време.
                Наздраве!
                Аз по принцип съм Безценна, за мен и за хората, които ме обичат

                Мисленето ми по отношение на брака не е претърпяло почти никакви промени. В родът ми поколения наред браковете са били уредени и са се основавали горе-долу на тези неща. По инерция от минали години и при мен беше изградена подобна ценностна система от хората, които ме възпитаваха.

                А в коментарите с теб пишем за различни неща. Аз описвам на какво се крепи хармонията в брака, а ти описваш като какво се явява самия брак.
                И аз като теб винаги съм гледала на него като на вид договор - с произхождащите от това права и задължения, приходи и разходи и краен резултат. Относно баланса във взаимоотношенията, държа да вметна, че много държа на него. Затова винаги давам следния пример за равноправието в нашето семейство - когато с по-едрата 1/3-та сме на различни мнения по даден въпрос, в предвид се взема моето мнение. Когато обаче сме на едно мнение по даден въпрос - винаги се взема неговото.
                Наздраве, хаджи!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                  За съжаление песента им е изпята а надолу е аритметичен регрес в качествено и кичествено отношение. Включвам и себе си в това число...
                  Но междувременно могат лудо да се забавляват

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Ти пък пак не си в час. Расте първото феноменално поколение между 65 и 80 ......
                    За съжаление песента им е изпята а надолу е аритметичен регрес в качествено и кичествено отношение. Включвам и себе си в това число...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Джон Бийст Разгледай мнение
                      Жива ли е още? Не умре ли по некое време?
                      Ти пък пак не си в час. Расте първото феноменално поколение между 65 и 80 годишна възраст, което не се води за старо, а за първо по рода си междинно зряло поколение, което като група не е съществувало преди в човешката история. Баба ти Лайза включително. Те са опитни, здрави, с акъла си и са обречени на успех. Съществуването им се дължи на подобрените медицински услуги, начин и качество на живот и развитие на западната цивилизация.

                      Актуализирай го тоз софвер де.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Аз аз съм Лайза Минели

                        https://youtu.be/dhka_k6Nqw4
                        Жива ли е още? Не умре ли по некое време?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                          Не зная кога говориш истината... ))

                          Добре де - нес кафето ти е честно! /при определени условия бих ти повярвал, но поне уточни - в каква степен е честно.../

                          Това, че си млада майка - това мога да го повярвам, но чак пък толкова млада /и неопитна/? Колко чАса вече "ги слагаш" тия деца да заспят?

                          Наистина са ми трудни за разбиране тия, младите /лели/... ..., но иначе - не вярвала в защитата... Нападателка! ))

                          Да оставяш веднага виното /дето го наричаш "честното кафе"/ и да поставяш децата в леглото, за да не лекуваш зачервено дупЕ!
                          Говоря истината , когато съм честна Са ще попиташ кога е това. Нали се разбрахме, че аз забравям движението на фигурите по дъската, а ти си майстора! Значи аз няма да подсказвам, ти ще подсказваш на мен

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Джон Бийст Разгледай мнение
                            Връщай. Написах го съзнателно по децки.
                            Аз аз съм Лайза Минели Не носиш на майтап.

                            https://youtu.be/dhka_k6Nqw4

                            Коментар


                            • Но важното е да има купон, кой колкото.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                ДеТСката градина. Връщам ти ръкавицата за ФолКС вагена от вчера петък е все пак
                                Връщай. Написах го съзнателно по децки.

                                Коментар

                                Working...
                                X