IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    на всеки 40 дни ли?
    или дългосрочни цикли на кондратиевъ?
    Бъзикате се вий с Тянка със стар Чичин, а питате ли го как на попрището жизнено в средата се подържа мъжки вид, спортна фигура и секси форма, а? От такива като вазе с високи изисквания бяга по къра да дири мир душевен и покой от взисквания и вглеждания, че да не бъде напълно употребен и захвърлен.

    Коментар


    • Колчо, да тий живо и здраво женското чадо, да го учиш на ум и разум, на четмо и писмо, ама не по житейския Брайл, щото с тия твои заслепения виж докъде се докара... до БФБ. И сега как ше му събереш зестра? Ше се наложи госпожицата сама се оправя в живота и да завърти некой принц или двама трима милионера. Да ий прав и равен пътя с некои приключения по него за тонус!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
        КВО СТАВА ТУКА ???
        Тия дни бех ЗАЕТ !!! НЕ бех в СЛАДА...
        ЧЕРПА СИЧКИ ВАС.
        ДО КОЗИРКАТА !!!
        Щото тия дни вече съм осигурил смяна на караула в кръчмата ...
        Имам ДЪЩЕРЯ !!!
        По увъжителни пречини, не успех да се отчета своевременно.
        за което мола за извенение....
        НАЗДРАВЕ !!!
        Честито, Коле! Да ти е жива и здрава!
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • КВО СТАВА ТУКА ???
          Тия дни бех ЗАЕТ !!! НЕ бех в СЛАДА...
          ЧЕРПА СИЧКИ ВАС.
          ДО КОЗИРКАТА !!!
          Щото тия дни вече съм осигурил смяна на караула в кръчмата ...
          Имам ДЪЩЕРЯ !!!
          По увъжителни пречини, не успех да се отчета своевременно.
          за което мола за извенение....
          НАЗДРАВЕ !!!
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Уважаеми 4i40, не се оплакваме. Просто чакаме да споменеш нещо и за повторяемостта .
            Наздраве!
            на всеки 40 дни ли?
            или дългосрочни цикли на кондратиевъ?
            Last edited by precakanoto; 09.05.2016, 03:37.
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
              Нееееее, в дъжда косим с коса, ама не ми иде много отръки. А с косачкаа понякогаш ме заварва първия дъжд, но бързам се изтегля на сушина да не ръждяса пласмасовия корпус на машинката. А пък карантиите й ги смазвам с ракийка.
              И аз бях така...Блъсках и бързах като луд..Счупих две коси....
              Грешката е, че исках да свърша цялото косене за половин ден, а то е за 3 дни непрекъсната работа....
              Сега кося сутрин по влагата, после с машината и накрая с Раундъпа....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Уважаеми 4i40, не се оплакваме. Просто чакаме да споменеш нещо и за повторяемостта .
                Наздраве!
                AAA, чакай сега.....чакай ...
                Нищо такова не съм обещавал ( щото като обещая - го правя... )
                За обяд само 30 гр ракия и салата - не повече и не повтарям..

                Наздраве !

                Коментар


                • Наздраве за кpаткотpайното, ала качествено ощастливяване:

                  http://www.dnes.bg/mish-mash/2016/05...htastie.301766

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Кооо ?Неее !!!

                    Плексита е разтрит, намазан с мехлеми, атакуван с лекарства и разтрит от женски ръце,,,С едно изречение - взета му е силата и злобата...

                    Кутрето е бинтовано, шинирано, омазано с мехлеми и лекарства....

                    Тези дребни болежки не могат да ме спрат да бъда полезен в готвенето...

                    пп Уважаеми дами, не бях чувал някоя да се оплаква, че станало много и дълго....

                    Наздраве !
                    Уважаеми 4i40, не се оплакваме. Просто чакаме да споменеш нещо и за повторяемостта .
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Много внимавай с гръмотевици в селото...
                      Няма гръмоотводи със "земно" и не знаеш заряда къде ще отиде..Теорията е едно, а практиката съвсем друга при различните гръмотевици...
                      Уж е на 333м ( една секунда броене ), а част от заряда се е прехвърлил по жицата и през машината е стигнала до земята ...но през тебе....И както е влажно и мокро, шъ съ оцъклиш за миг..

                      пп Ако косиш с ел. косачка в мокрото си за почерпка....Тъй де...Трябва да почерпиш, че още пишеш.....
                      Нееееее, в дъжда косим с коса, ама не ми иде много отръки. А с косачкаа понякогаш ме заварва първия дъжд, но бързам се изтегля на сушина да не ръждяса пласмасовия корпус на машинката. А пък карантиите й ги смазвам с ракийка.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                        За туй се не бях сещал. Оня ден къде 5-и се опитах да доокося, че от тия валежи не мога мина цялата морава, та се мъчих дори под рехавия дъжд. Но на пети немаше гръмотевици. Вчера се разгърмя. А моравата си седи на ивици. Тамън като си пия и я гледам, да има за кво да ругая, че да ми върви пиенето. Наздраве!
                        Много внимавай с гръмотевици в селото...
                        Няма гръмоотводи със "земно" и не знаеш заряда къде ще отиде..Теорията е едно, а практиката съвсем друга при различните гръмотевици...
                        Уж е на 333м ( една секунда броене ), а част от заряда се е прехвърлил по жицата и през машината е стигнала до земята ...но през тебе....И както е влажно и мокро, шъ съ оцъклиш за миг..

                        пп Ако косиш с ел. косачка в мокрото си за почерпка....Тъй де...Трябва да почерпиш, че още пишеш.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Да бре..
                          Иска да повярвате, че нищо ми няма и аз като се жалвам туканка, искам да предизвикам съчувствие в някоя нежна и състрадателна душа.....


                          На 6.05 като си косях тревата, се изви буря с гръмотевици за 10 мин....Докато трещя из съседните хълмове, изведнъж довтаса до къщата..Едвам сколасах да изключа ел.косачката и да се прибера...Та си помислих, как за едното чудо може да ме трясне тока..
                          Шъ са изпепеля демонстративно...
                          За туй се не бях сещал. Оня ден къде 5-и се опитах да доокося, че от тия валежи не мога мина цялата морава, та се мъчих дори под рехавия дъжд. Но на пети немаше гръмотевици. Вчера се разгърмя. А моравата си седи на ивици. Тамън като си пия и я гледам, да има за кво да ругая, че да ми върви пиенето. Наздраве!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                            Тъй значи, Чичин, ша манипулирваш форума, а? Ма ша та гони пак слана. Лошо, че и ний покрай теб страдами.
                            Да бре..
                            Иска да повярвате, че нищо ми няма и аз като се жалвам туканка, искам да предизвикам съчувствие в някоя нежна и състрадателна душа.....


                            На 6.05 като си косях тревата, се изви буря с гръмотевици за 10 мин....Докато трещя из съседните хълмове, изведнъж довтаса до къщата..Едвам сколасах да изключа ел.косачката и да се прибера...Та си помислих, как за едното чудо може да ме трясне тока..
                            Шъ са изпепеля демонстративно...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Един път, че даже и ще повториш .... Начи това с плексита си е било чиста инсинуация
                              Наздраве!
                              Тъй значи, Чичин, ша манипулирваш форума, а? Ма ша та гони пак слана. Лошо, че и ний покрай теб страдами.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Усещам некви наченки на заплаха в думите ти. Твърде необмислена постъпка от твоя страна, смятам аз.
                                .
                                Вече пуснах телеграма Мълния:
                                До Всички, до Всички Граждане на Габрово и до Засадити на околните проходи
                                Вашта съгражданка Тянка Няма Тъна Мъна игнорира лимондето, вероетно и етърчето. Порицайте я, щото тя не знай ко праи и се отдала на чуждопоклонство и си направила кумир от некой си Рум Капитан Морган. Ако некой го познава, да го демистифицира и да върне гъжа Няма Тъна Мъна на земята. Точка.

                                Коментар

                                Working...
                                X