IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

    Блайт Даннър - една впечатляваща с вида си актриса...
    викаш чанта, ама лачена. Как да е, по прагматично, аз отрязания покрив мога си го карам и тука, нема ода на майната си... колкото до любовните сцени, то и морковите за магаретата са с пари... та да се върнем на прагматизма, ако съкратиш екскурзийката и минеш на професионалстка пак ще си на напред... Та затова свързах големите претенции с панделката.
    Last edited by pepe1234; 19.03.2019, 15:35.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Джон Бийст Разгледай мнение

      Бе не ми се струва на 66 години? И то с розави панделки в косата и на съсухреното бедро?
      Джоне, то бива съвпадения, ама чак пък толкова!! Сутринта намекнах, че може да разкажа нещо, но имах и колебания. Сега ти засягаш темата и аз приемам, че това е един своеобразен знак от северната вертикала и започвам.

      Скоро гледах филм. Човешки истории, намесени и проблемите на третата възраст. Е, американската трета възраст, тя няма нищо общо с човешката. (Като си помисля само какво направиха буквално вчера тук бойковците с пенсиите и озверявам, но времето изтича, а пари все повече няма. Това няма нищо общо с разказа ми, де.)
      Главната роля е на Блайт Даннър - една впечатляваща с вида си актриса. Умишлено се въздържам да кажа действителната и възраст, възраст при снимане на филма и екранната възраст. Не е прилично ад се споменават цифри и числа пред и за дами.
      Мъжката роля я играеше Върджил. Всъщност ние така му викаме в къщи, той иначе си е Сам Елиът, но покрай Тъмбстоун си остана Върджил.
      Двама представители на третата възраст, много добре изглеждащи за годините си конкретни индивида, ама трета .... По едно време се залових сам в предателска помисъл: Дано не прекалят с някаква любовна сцена. Те пък, изглежда само това чакаха и ... последва интимна сцена!
      Разни културни и социални феномени постулират, че тялото на възрастните хора е грозно и следователно и те са грозни.
      В пълен противовес на подобно схващане - на екрана показаха тактично и нюансирано едно балансирано партньорство и едно много мотивиращо преживяване, което в никакъв случай не беше грозно. Добре де, това е субективна оценка и вероятно компромисна естетика, но беше повод за интересен размисъл.
      Виждам те в съня си. Нещо такова беше името на филма.
      Пък иначе, срещал съм от различни източници, че в интактните и уредени общества, индивидът бил най-щастлив след привикване с мисълта и качеството си на осигурен пенсионер - някъде между 67 и 70 г.
      Почнах да се замислям, сигурно не е лошо да пътува човек спокойно по хълмистите, безкрайни пътища в някой просторен кънвъртибъл. Floyd Lee - Mean Blues

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
        бийст, кой знае, некои на стари години се вдетиняват, особено па ако ги е треснала критическата...
        Нима казваш, че допускаш леля-та да е на 66 години?
        Според чувството ми за нея не е на толкоз пък чак години.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
          Зарязвам! Експериментално. Оставям повечко очи. Ще има шума таа година. Ще се правят сърми.
          Мани ги тези глупости с листата. Гледай грозде да има и да направиш вино. Знам, че не ти понася на язвата, но нас / целокупната клиентела на Кръчмата/ това въобще не ни терзае.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • бийст, кой знае, некои на стари години се вдетиняват, особено па ако ги е треснала критическата...

            Коментар


            • Зарязвам! Експериментално. Оставям повечко очи. Ще има шума таа година. Ще се правят сърми.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                на 66 си от тея с панделките
                Бе не ми се струва на 66 години? И то с розави панделки в косата и на съсухреното бедро?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                  Пак излагация! Кво да се прави: не виждам, не чувам, не разбирам.
                  Сорри, Пепе!
                  Явно денят е такъв, nachev! И аз , като теб , се изложих днес! Нищо и утре е ден!

                  https://m.youtube.com/watch?v=nlTR052uku0

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                    на 66 си от тея с панделките
                    Абе не се тревожи ни за пътя, ни за панделките. Вятърът за какво е ? Ще махне панделките и остава дъъъъългият път и споделеното удоволствие
                    Айде наздраве и чао!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Джон Бийст Разгледай мнение

                      Лоуто го пусна Пепе и ми падна точно на настроението
                      ​​​​​​
                      Сега ще слушам изито, предварително мерси!
                      Пп: и следварително мерси!
                      Пак излагация! Кво да се прави: не виждам, не чувам, не разбирам.
                      Сорри, Пепе!

                      Коментар


                      • на 66 си от тея с панделките

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                          лелче, остави човеко... какво ти требе толко, и до Каварна мое да идеш на рок фест с моторо. Не е нужно чак на майна си райна. Пусни си гугъл ърт мое разгледаш 66 като ти е толко зор...
                          Мое и до Каварна, мое и 66 . Ти не се тревожи

                          Коментар


                          • лелче, остави човеко... какво ти требе толко, и до Каварна мое да идеш на рок фест с моторо. Не е нужно чак на майна си райна. Пусни си гугъл ърт мое разгледаш 66 като ти е толко зор...

                            Коментар


                            • Икономически изгодно е - няма нужда от панделки Наздраве!

                              Коментар


                              • nachev, aти изби рибата с това /Джоне, ти изби рибата с това попадение! След твоя Лоу Райдър, по своя инициатива и без намесата ми последва и нещо друго класическо: Steppenwolf - Born To Be Wild (Изи Райдър)/ Грабвай жена си, скачай на мотора и по 66 та , с търкалящите се камъни!

                                Коментар

                                Working...
                                X