IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Обещано! За топла нощ!

    https://m.youtube.com/watch?v=450p7goxZqg

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
      Не дължа непременно обяснения на форумните участници, но държа да съм коректен - точно в духа на коректността и на други участници тук. Леля е един от коректните. Помолих я нещо - и тя го изпълни. Може и да е било на инат, но пък това не ми пречи да си мисля, че е от нейната коректност. Не стана ясно - хваля, или пък дамгосвам, но дори и последното да е - не подхождам с неразбиране към хората край мен /или поне така си мисля.../

      Значи, искам, обяснявайки поведението си /не само пред леля/ - да разкажа една приказка. Може да повярвате в това, че нещата са се случили именно така, но може да кажете и, че си измислям /и ще бъдете прави, каквото и да е решението ви/.

      Преди много години /много са за един живот!/, преди т.нар. от някого си "демократични промени" - имаЛО едно - нека го наречем - безимеНО момче /с едно "н" се пише по някакви правила, които не е необходимо да обяснявам/. ТО /безименото момче/ много се увличало от спорт. Някакъв си спорт. Сутрин ТО ставало точно в 04:30 и хуквало. Ежедневен крос /15-на километра/, като си въобразявало, че това е част от физическата му подготовка за деня. Редовните му тренировки /по другия спорт/ - започвали в късния след обед /още 2-3 часа/...

      До тук - нищо интересно. И сега има много такива момчета и момичета. Да де, но веднъж - по някакви причини тренировките му се изместили в късен час и момчето се прибирало, със сака си - през рамо - след 22 часа. Нека е било около 22:20... Централна, осветена градска улица.

      В този момент ТО усеща, че към него приближават двама души. Момчето тръгва встрани, с цел леко да заобиколи хората срещу себе си, но - както се казва - уви! Те му препречват пътя и веднага му искат - представете си - лична карта. Питат строго, защо няма отличителни знаци и най-вече - защо се движи... СЛЕД ВЕЧЕРНИЯ ЧАС...

      Момчето мънка. Опитва да се оправдае с тренировките си. Така го оплитат с въпроси, че този не може да си каже малкото име! Сърцето му блъска в гръдния кош, аха - да изхвръкне! Вечерният час, че вечерният час!

      Не бях чувал за вечерен час до снощи. Очевидно - това може да се разшифрова и като вид фобия...

      И - какво толкова? Е, нищо, де! Вероятно е същото, като клаустрофобията: звярът, който обикаля тясната клетка, в която е принуден да стои...

      ......................................

      Епилог: после мислих за нещата. Първо пиша, после мисля! Разбира се, че това е според мен правилното подреждане на събитията и моята реакция. Да премълча нещо, да затая в себе си истината - не би било коректно към участниците тук, а също - и към самият мен.

      Сигурен съм, че нещата се случват винаги точно такива, каквито е трябвало да бъдат! Съмнение в това /поне за мен/ няма.

      Хубава вечер на всички! Наздраве!
      Е, що е тая мнителност? Искай и ще получиш е казано
      Аз повярвах в приказката

      Хубава нощ! Наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Днес всички сте на вълна "Да се върнем години назад". Твоят клип го прегледах, щото не пишеш кой пее.
        Сега и аз ще пусна нещо древно.
        https://www.youtube.com/watch?v=vGJT...?v=I3VpSws5_rI
        Тази песен ми напомня мълния на фона на нощно небе. Тъмнината подсилва ефекта от блясъка й. Така и тембърът на гласа на Елвис Пресли прави текста на песента впечатляващ.
        Наздраве, Преци!

        П.П. Мрънкалото видимо започна да са вдетенява. Голям зор докато отуча по-кльощавия да пише по този начин. Сега ще изживявам някво кофти дежа вю.
        Те, тези които пуснах, май не са толкоз стари на години, виждат ми се по-млади от Васко-кеца примерно,
        При мен, като че ли ми допадат повече дуетите когато ги има на някои добри изпълнители, но Елвис си е майстор също.. Спомних си, като каза за гласа му, че някога имахме съученичка в курса, която по същия начин се впечатляваше от него, докато останалите слушахме "по-съвременни" неща

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Подигравай се ти, а аз едва виждам червените букви на клавиатурата.
          Не го приемай като подигравка, защото и аз май замъглявам вече оптиката Беше нещо като автошегичка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

            Първо на отличниците цъфтят кайсиите ...
            Ъхъ, затова ги хващат всичките слани и замръз. И после що нямало кайсиева ракия.
            Наздраве!

            П.П И наште у Чужденеция цъфнали. Инсектите шават, но те се броят след Гергьовден, та не се знае колко ще паднат още жертва.
            Last edited by tnm; 19.03.2019, 22:06.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              Kaто каза музика - ... днес сутринта незнам защо, отникъде се сетих за тази песен, на един готин малко ретро вече дует
              https://www.youtube.com/watch?v=I3VpSws5_rI
              не можах да се въздържа и я пратих на джубокса ...
              както се пее - ...give me just a smile..
              Нздрв - (кодирано по тарантулски)
              Днес всички сте на вълна "Да се върнем години назад". Твоят клип го прегледах, щото не пишеш кой пее.
              Сега и аз ще пусна нещо древно.
              https://www.youtube.com/watch?v=vGJT...?v=I3VpSws5_rI
              Тази песен ми напомня мълния на фона на нощно небе. Тъмнината подсилва ефекта от блясъка й. Така и тембърът на гласа на Елвис Пресли прави текста на песента впечатляващ.
              Наздраве, Преци!

              П.П. Мрънкалото видимо започна да са вдетенява. Голям зор докато отуча по-кльощавия да пише по този начин. Сега ще изживявам някво кофти дежа вю.

              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                И аз ги чекам, ама още нема. Само дренките жълтеят.
                Първо на отличниците цъфтят кайсиите ...

                Коментар


                • Не дължа непременно обяснения на форумните участници, но държа да съм коректен - точно в духа на коректността и на други участници тук. Леля е един от коректните. Помолих я нещо - и тя го изпълни. Може и да е било на инат, но пък това не ми пречи да си мисля, че е от нейната коректност. Не стана ясно - хваля, или пък дамгосвам, но дори и последното да е - не подхождам с неразбиране към хората край мен /или поне така си мисля.../

                  Значи, искам, обяснявайки поведението си /не само пред леля/ - да разкажа една приказка. Може да повярвате в това, че нещата са се случили именно така, но може да кажете и, че си измислям /и ще бъдете прави, каквото и да е решението ви/.

                  Преди много години /много са за един живот!/, преди т.нар. от някого си "демократични промени" - имаЛО едно - нека го наречем - безимеНО момче /с едно "н" се пише по някакви правила, които не е необходимо да обяснявам/. ТО /безименото момче/ много се увличало от спорт. Някакъв си спорт. Сутрин ТО ставало точно в 04:30 и хуквало. Ежедневен крос /15-на километра/, като си въобразявало, че това е част от физическата му подготовка за деня. Редовните му тренировки /по другия спорт/ - започвали в късния след обед /още 2-3 часа/...

                  До тук - нищо интересно. И сега има много такива момчета и момичета. Да де, но веднъж - по някакви причини тренировките му се изместили в късен час и момчето се прибирало, със сака си - през рамо - след 22 часа. Нека е било около 22:20... Централна, осветена градска улица.

                  В този момент ТО усеща, че към него приближават двама души. Момчето тръгва встрани, с цел леко да заобиколи хората срещу себе си, но - както се казва - уви! Те му препречват пътя и веднага му искат - представете си - лична карта. Питат строго, защо няма отличителни знаци и най-вече - защо се движи... СЛЕД ВЕЧЕРНИЯ ЧАС...

                  Момчето мънка. Опитва да се оправдае с тренировките си. Така го оплитат с въпроси, че този не може да си каже малкото име! Сърцето му блъска в гръдния кош, аха - да изхвръкне! Вечерният час, че вечерният час!

                  Не бях чувал за вечерен час до снощи. Очевидно - това може да се разшифрова и като вид фобия...

                  И - какво толкова? Е, нищо, де! Вероятно е същото, като клаустрофобията: звярът, който обикаля тясната клетка, в която е принуден да стои...

                  ......................................

                  Епилог: после мислих за нещата. Първо пиша, после мисля! Разбира се, че това е според мен правилното подреждане на събитията и моята реакция. Да премълча нещо, да затая в себе си истината - не би било коректно към участниците тук, а също - и към самият мен.

                  Сигурен съм, че нещата се случват винаги точно такива, каквито е трябвало да бъдат! Съмнение в това /поне за мен/ няма.

                  Хубава вечер на всички! Наздраве!
                  Last edited by безимeн; 19.03.2019, 21:44.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Това Др-ке ...що ми прозвуча като Другарке, а не Дрънкалке!?
                    Разбирай го как щеш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                      Наздраве Кръчмааа ! Ей как са нацъфтели кайсиите , па как жужат пчелите ! Радост за окото и душата !
                      И аз ги чекам, ама още нема. Само дренките жълтеят.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        Kaто каза музика - ... днес сутринта незнам защо, отникъде се сетих за тази песен, на един готин малко ретро вече дует
                        https://www.youtube.com/watch?v=I3VpSws5_rI
                        не можах да се въздържа и я пратих на джубокса ...
                        както се пее - ...give me just a smile..
                        Нздрв - (кодирано по тарантулски)
                        Подигравай се ти, а аз едва виждам червените букви на клавиатурата.

                        Коментар


                        • Наздраве с една, поне видимо нетатуирана кака https://m.youtube.com/watch?v=hYqkEb8OhzY

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Момчета и момичета, дами и господа!
                            Вероятно пускате хубава музика, ама смятам дето вече е време да сложите питиета и мезетата на масата.
                            Наздраве!
                            Kaто каза музика - ... днес сутринта незнам защо, отникъде се сетих за тази песен, на един готин малко ретро вече дует
                            https://www.youtube.com/watch?v=I3VpSws5_rI
                            не можах да се въздържа и я пратих на джубокса ...
                            както се пее - ...give me just a smile..
                            Нздрв - (кодирано по тарантулски)
                            Last edited by precakanoto; 19.03.2019, 20:39.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              ++ (y)
                              ps. Не си бил ти, - откъде, накъде пък точно а1р1, тва е съкращение некво, като за комбинатора, ние си знаем защо)))
                              Да, не съм бил аз
                              Прочее, ако изчезна, да знаеш, че пак...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                не бе , жената е от там ...... значи и аз съм там ...
                                аха +
                                "където е жената, там е и родата" - народна скороговорка

                                Коментар

                                Working...
                                X