IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    Забелязала съм, че истинските мъже винаги имат деликатен подход, без значение за какво става въпрос! За разлика от австралопитеците! Дори знам защо е така
    Ми аз май съм австралопитек, щото паля от четвърт оборот и деликатността често я оставям да отлежава за по-добри времена. Обаче си зависи и от компанията де - как беше - що нямало кавалери в днешно време, ми щото нямало дами Разбира се, това не се отнася за клиентелата в кръчмата - тук сме си най.

    Иначе днес се засрамих малко от себе си - вървя си и гледам един типичен представител на първо или второ поколение дошляк-софиянец. Кайвето, цигарата, златния ланец и т.н. - поразбърка го кайвето, пък си хвърли бъркалката на тротоара, а аз не му направих забележка. Страх ли ме хвана да правя скандали сутринта, бързах ли, писнало ли ми беше вече да се занимавам само аз с хорската простотия, която просто извира на талази в нашата столица - вероятно комбинация от всичко, но не се почувствах добре от този факт. Явно просто не обичам да съм част от масовката за добро или за лошо...

    Наздраве, че се отплеснах!
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Доколкото съм запозната, шахът е творение на китайците. Както и играта с пулове, която е позната по света под името "го" /японското й наименование/.
      Китайците твърдят, че цял един човешки живот не стига, за да се изучат всички ходове при играта с ограждане / го /.

      Преди време гледах интересен филм. Баща, професор по история, учеше синът си да играе шах с ограждане. Партията включваше цяла палитра от китайски ритуали - като започнеш от обличането на традиционни китайски дрехи, чаена церемония, рецитиране на стихове, свитъци с нарисувани феникси, украсяване на стаята с цветя ... Липсваха само дамите от фриволния и непостоянен "свят на върбите" / мин дзи, китайският вариант на гейшите/, вероятно, защото младежът все още не беше на подходящата възраст.

      В последствие момчето стана студент по информатика, най-добрият във факултета. И редовно побеждаваше баща си, когато играха " го ". Това се случва често - ученикът да стане по-добър от учителя си. На мен ми беше интересен деликатният, ненатрапчив начин, по който бащата успя да изгради читава ценностна система в сина си, на основана дълголетните китайски традиции.

      Наздраве, Lelq!
      Забелязала съм, че истинските мъже винаги имат деликатен подход, без значение за какво става въпрос! За разлика от австралопитеците! Дори знам защо е така
      Last edited by Lelq; 21.03.2019, 10:52.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Добро утро, tnm !
        Много съм добра, ама нали обясних, що не мога да се разгърна - не мога да запомня кое на къде върви и се налага "врагът" да подсеща Само пътя на царицата съм запомнила, щото си ходи където си иска. Другите са по определени посоки , пътеки. ..и т.н.

        Наздраве!
        Подсети ме за любимо! Черпя - всички!

        https://m.youtube.com/watch?v=eVlRQn6AMYs
        Доколкото съм запозната, шахът е творение на китайците. Както и играта с пулове, която е позната по света под името "го" /японското й наименование/.
        Китайците твърдят, че цял един човешки живот не стига, за да се изучат всички ходове при играта с ограждане / го /.

        Преди време гледах интересен филм. Баща, професор по история, учеше синът си да играе шах с ограждане. Партията включваше цяла палитра от китайски ритуали - като започнеш от обличането на традиционни китайски дрехи, чаена церемония, рецитиране на стихове, свитъци с нарисувани феникси, украсяване на стаята с цветя ... Липсваха само дамите от фриволния и непостоянен "свят на върбите" / мин дзи, китайският вариант на гейшите/, вероятно, защото младежът все още не беше на подходящата възраст.

        В последствие момчето стана студент по информатика, най-добрият във факултета. И редовно побеждаваше баща си, когато играха " го ". Това се случва често - ученикът да стане по-добър от учителя си. На мен ми беше интересен деликатният, ненатрапчив начин, по който бащата успя да изгради читава ценностна система в сина си, на основана дълголетните китайски традиции.

        Наздраве, Lelq!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



          Тая леля! Странни хрумвания има! Това - наистина е подигравка от най-висока степен! ))

          Една дама да ТЕ попита "Играеш ли шах?" )) Не мога да понесе подобна ирония!!! /не! не съм се смял така!/

          Наистина Е много добра! /с въпросите/



          Как се отговоря на такъв /интимен ЗА МЕН!/ въпрос??? Играя ли шах! ))

          Отговор: Играя шах, след секса!... Използвам факта, че партньорката е в полубудно състояние - и се възползвам КАКТО МОГА..... )) Затова парадирам с много победи /от най-различни ъгли, на фиксиране на черните триъгълници..., пардон - квадрати!! ))

          Играя ли шах?!? ТаА ме претрепа!
          Ти от къде знаеш, че сутрин е най - доброто време за секс и шах ?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение




            Отговор: Играя шах, след секса!... Използвам факта, че партньорката е в полубудно състояние - и се възползвам КАКТО МОГА..... ))


            http://kachi-snimka.info/images-2013/rgh1553153513n.png
            Маестро!
            Бройката е впечатляваща...

            Но що за садизъм да вдигаш девойката, след като си я изнемощил и разплул, от леглото, за да я биеш? И то на шах?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



              Тая леля! Странни хрумвания има! Това - наистина е подигравка от най-висока степен! ))

              Една дама да ТЕ попита "Играеш ли шах?" )) Не мога да понесе подобна ирония!!! /не! не съм се смял така!/

              Наистина Е много добра! /с въпросите/



              Как се отговоря на такъв /интимен ЗА МЕН!/ въпрос??? Играя ли шах! ))

              Отговор: Играя шах, след секса!... Използвам факта, че партньорката е в полубудно състояние - и се възползвам КАКТО МОГА..... )) Затова парадирам с много победи /от най-различни ъгли, на фиксиране на черните триъгълници..., пардон - квадрати!! ))

              Играя ли шах?!? ТаА ме претрепа!

              [ATTACH=CONFIG]n3453202[/ATTACH]



              http://kachi-snimka.info/images-2013/rgh1553153513n.png
              Много е добре , че не заспиваш , а се възползваш след секса! Ама е чудо не виждано Сигурен ли си, че не е сън?

              Трябва да пътувам и няма да мога сега да преместя фигура . За това , за мое удобство ще променим твоят план и довечера аз ще взимам отношение по ваЩе опровержения и мнения

              пп Не ми отваря това дето си пратил Ще предположа, че е хвалба с резултати?
              Ако е така, ще предположа пак - много са добри ? Към отлични ?

              Ако интуицията не ме е подвела , за горните предположения, значи ще бъде страхотна игра!
              Е, ти като момченце, ще си натоварен с привилегията, когато имам нужда от подсещане за посоките на фигурите, да ми поднасяш по подходящ начин информацията, за да мога честно и самостоятелно да те сразя! В играта!

              Айде до после. Наздраве! С бира!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение


                Добро утро! вече мога да си правя кафе, да се наслаждавам на аромата и вкуса докато се обяснявам.

                Да съм неориентирана е често срещано при мен, за това не схващам за теб, кой пост е неориентиран. Щото са доста от този вид



                Закъснявам! По - късно ще е с кафето и обясненията

                пп. Играеш ли шах? Много съм добра Само трябва да ме подсеща някой, кое на къде върви
                Наздраве! До после


                Тая леля! Странни хрумвания има! Това - наистина е подигравка от най-висока степен! ))

                Една дама да ТЕ попита "Играеш ли шах?" )) Не мога да понесе подобна ирония!!! /не! не съм се смял така!/

                Наистина Е много добра! /с въпросите/



                Как се отговоря на такъв /интимен ЗА МЕН!/ въпрос??? Играя ли шах! ))

                Отговор: Играя шах, след секса!... Използвам факта, че партньорката е в полубудно състояние - и се възползвам КАКТО МОГА..... )) Затова парадирам с много победи /от най-различни ъгли, на фиксиране на черните триъгълници..., пардон - квадрати!! ))

                Играя ли шах?!? ТаА ме претрепа!

                Click image for larger version

Name:	166 !!!!   .png
Views:	1
Size:	760 Bytes
ID:	3453202




                http://kachi-snimka.info/images-2013/rgh1553153513n.png
                Last edited by безимeн; 21.03.2019, 09:59.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Добро утро, Lelq!

                  Точно си пия кафето и се зачетох в коментара ти. Аз не мога да играя шах. Чудя се дали вече не е време да се науча. По-кльощавият е спец - учителят му по информатика го открехна на тази игра. Мисля, че с удоволствие ще се навие да ме открехне и да ми натрошва канчето периодически, щото вече му омръзна да го бия като маче у дувар на всяка игра на карти, която подфанем
                  Наздраве, Lelq!

                  П.П. Ти ще си скритото асо в ръкава ми. С младежта трябва да се действа подмолно и коварно
                  Добро утро, tnm !
                  Много съм добра, ама нали обясних, що не мога да се разгърна - не мога да запомня кое на къде върви и се налага "врагът" да подсеща Само пътя на царицата съм запомнила, щото си ходи където си иска. Другите са по определени посоки , пътеки. ..и т.н.

                  Наздраве!
                  Подсети ме за любимо! Черпя - всички!

                  https://m.youtube.com/watch?v=eVlRQn6AMYs

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



                    Лелята, заедно с твоя консултант - подценявате паметливостта на мъжете. За теб е /донякъде/ разбираемо. За него - не е!

                    Какво имам предвид, ли? ПрочетИ си първият пост. Съдържанието му съответства на твоята логика и действия. Онзи /твой начин на мислене - може би донякъде може да /ме/ кефи.


                    Този начин на мислене е различен. Не е твой. Да обяснявам ли повече? Никога не съм споменавал думата "политика", когато съм се "оплаквал". В първият ти пост беше неориентирана.


                    По-същественото е, че ОТНОВО получих нещо, без да съм го пожелавал /точно както твърдя!/ Какво е то - ли! То е "2 в 1" - както обичаш сравняваш самата ти: заедно с "твоето" мнение получавам и мнението на твоя консултант... Както вече ти казах - това НЕ МЕ кефи, но пък ти си свободна - да привличаш и се солидаризираш с всякакви мнения, които да отричат твоите, първоначално афиширани /можеш да прочетеш мнението си преди две-три дни/.

                    Не ме опровергавай, за да останеш "лоялна" към нас, двамата - едновременно, въпреки че аз с него нямам спор...


                    п.п. По отношение на моята логорея - бих открехнал хората, които ми я приписват тук, че сумарно за деня - тяхното слово е в пъти по-обемисто от моето, което е епизодично поднесено... )) Знаем, че /почти/ винаги кръдецът се придържал към тезата, че крадецът трябвало да бъде хванат /но без самият той да уточнява частта от тялото, за която трябвало да го държат/... )) /последното уточнение на важи за лелите. Вероятно те са по-добре ориентирани в материята/

                    Наздраве! /имате думата да мнения и опровержения. Утре вечер ще взема отношение!/
                    Преди години се случи и ползвах консултант . Докара ме до фалит. Сега няма кредит, щот има черна точка в досието, няма свободни кинти и не може да си позволи консултант. Ама и желание за консултации няма. Има обица. А няма кинти, щото всички авоари, са събрани в една кутийка (образно казано) и в разрез с всякаква икономическа логика, здрав разум и оценка на риск, са тропнати / инвестирани в ръцете на един банкер. Финансова акула. Та не се консултирам отдавна с аматьори. Доверявам се на професионалист Вече! Ама не му е лесно и на него. Често се случва шокирано да ме гледа над очилата, особено когато съм прочела и разбрала най - ситният шрифт в някой важен документ, но задавам въпроси за несъщественият едър , предназначен за масовката. То, ако имах очила, сигурно и аз така щях да се гледам. Често! Нещо като остатъчна, защитна реакция е може би да го обърквам, та да не може да мисли за друго, освен по същество - за инвестицията ми и докарването на възможно най - голяма доходност от нея! Алчна съм!

                    Наздраве! И готин ден!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение


                      Добро утро! вече мога да си правя кафе, да се наслаждавам на аромата и вкуса докато се обяснявам.

                      Да съм неориентирана е често срещано при мен, за това не схващам за теб, кой пост е неориентиран. Щото са доста от този вид



                      Закъснявам! По - късно ще е с кафето и обясненията

                      пп. Играеш ли шах? Много съм добра Само трябва да ме подсеща някой, кое на къде върви
                      Наздраве! До после
                      Добро утро, Lelq!

                      Точно си пия кафето и се зачетох в коментара ти. Аз не мога да играя шах. Чудя се дали вече не е време да се науча. По-кльощавият е спец - учителят му по информатика го открехна на тази игра. Мисля, че с удоволствие ще се навие да ме открехне и да ми натрошва канчето периодически, щото вече му омръзна да го бия като маче у дувар на всяка игра на карти, която подфанем
                      Наздраве, Lelq!

                      П.П. Ти ще си скритото асо в ръкава ми. С младежта трябва да се действа подмолно и коварно
                      Last edited by tnm; 21.03.2019, 08:30.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар



                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



                        Лелята, заедно с твоя консултант - подценявате паметливостта на мъжете. За теб е /донякъде/ разбираемо. За него - не е!

                        Какво имам предвид, ли? ПрочетИ си първият пост. Съдържанието му съответства на твоята логика и действия. Онзи /твой начин на мислене - може би донякъде може да /ме/ кефи.


                        Този начин на мислене е различен. Не е твой. Да обяснявам ли повече? Никога не съм споменавал думата "политика", когато съм се "оплаквал". В първият ти пост беше неориентирана.


                        По-същественото е, че ОТНОВО получих нещо, без да съм го пожелавал /точно както твърдя!/ Какво е то - ли! То е "2 в 1" - както обичаш сравняваш самата ти: заедно с "твоето" мнение получавам и мнението на твоя консултант... Както вече ти казах - това НЕ МЕ кефи, но пък ти си свободна - да привличаш и се солидаризираш с всякакви мнения, които да отричат твоите, първоначално афиширани /можеш да прочетеш мнението си преди две-три дни/.

                        Не ме опровергавай, за да останеш "лоялна" към нас, двамата - едновременно, въпреки че аз с него нямам спор...


                        п.п. По отношение на моята логорея - бих открехнал хората, които ми я приписват тук, че сумарно за деня - тяхното слово е в пъти по-обемисто от моето, което е епизодично поднесено... )) Знаем, че /почти/ винаги кръдецът се придържал към тезата, че крадецът трябвало да бъде хванат /но без самият той да уточнява частта от тялото, за която трябвало да го държат/... )) /последното уточнение на важи за лелите. Вероятно те са по-добре ориентирани в материята/

                        Наздраве! /имате думата да мнения и опровержения. Утре вечер ще взема отношение!/
                        Добро утро! вече мога да си правя кафе, да се наслаждавам на аромата и вкуса докато се обяснявам.

                        Да съм неориентирана е често срещано при мен, за това не схващам за теб, кой пост е неориентиран. Щото са доста от този вид



                        Закъснявам! По - късно ще е с кафето и обясненията

                        пп. Играеш ли шах? Много съм добра Само трябва да ме подсеща някой, кое на къде върви
                        Наздраве! До после
                        Last edited by Lelq; 21.03.2019, 08:25.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Куче е. Порода Нилска напета.
                          Котка ! Порода Царствено гола.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                            сетне - ишиас ...
                            Може. Ама още не ми се е случвало. Та при мен след наздраве, пак е наздраве
                            Но това не пречи при теб да е - наздраве - ишиас, наздраве - ишиас ....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              Добро утро!

                              Искай и ще получиш, няма нищо общо с мъдростта на лелите ! И е вярно! Оплака се , че те изтрили в политика и аз реших, че не си наясно с въведеният от скоро ВЕЧЕРЕН ЧАС там и го споменах. Ти помоли /иска/ да изтрия и аз уважих желанието ти / получи/

                              Та не си получил, без да искаш! Както твърдиш



                              Успешен ден! Наздраве!


                              Лелята, заедно с твоя консултант - подценявате паметливостта на мъжете. За теб е /донякъде/ разбираемо. За него - не е!

                              Какво имам предвид, ли? ПрочетИ си първият пост. Съдържанието му съответства на твоята логика и действия. Онзи /твой начин на мислене - може би донякъде може да /ме/ кефи.


                              Този начин на мислене е различен. Не е твой. Да обяснявам ли повече? Никога не съм споменавал думата "политика", когато съм се "оплаквал". В първият ти пост беше неориентирана.


                              По-същественото е, че ОТНОВО получих нещо, без да съм го пожелавал /точно както твърдя!/ Какво е то - ли! То е "2 в 1" - както обичаш сравняваш самата ти: заедно с "твоето" мнение получавам и мнението на твоя консултант... Както вече ти казах - това НЕ МЕ кефи, но пък ти си свободна - да привличаш и се солидаризираш с всякакви мнения, които да отричат твоите, първоначално афиширани /можеш да прочетеш мнението си преди две-три дни/.

                              Не ме опровергавай, за да останеш "лоялна" към нас, двамата - едновременно, въпреки че аз с него нямам спор...


                              п.п. По отношение на моята логорея - бих открехнал хората, които ми я приписват тук, че сумарно за деня - тяхното слово е в пъти по-обемисто от моето, което е епизодично поднесено... )) Знаем, че /почти/ винаги кръдецът се придържал към тезата, че крадецът трябвало да бъде хванат /но без самият той да уточнява частта от тялото, за която трябвало да го държат/... )) /последното уточнение на важи за лелите. Вероятно те са по-добре ориентирани в материята/

                              Наздраве! /имате думата да мнения и опровержения. Утре вечер ще взема отношение!/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                                Според мен е котка
                                Куче е. Порода Нилска напета.

                                Коментар

                                Working...
                                X