IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Наздраве!
    На пук на пороите у Чужденеция


    Страхът трудно се преодолява само със знания

    Коментар


    • Добро утро на Кръчмата !

      Два дена да ме няма и все за ядене и пиене сте писали....
      Добре, че е Лелчето, да пие едно на бързо и да отиде да отсрамва компанията....
      Аз се върнах от Дивото и 2 часа издирвам вудо куклата ...
      То бива карък, но толкова не бива...С едно изречение - на празници не се работи....
      Като ме хвана един плексит, не е за разправяне ..3 пъти съм ставал да се грея на печката - до изгаряне..
      Днес цепих някакви дърва и като се отплесна една цепеница - право в кутрето.....

      Вих от болка - сега ми е като патладжан....Счупено....

      Жената се кълне, че с такива ненаучни подходи не се занимава....

      ВЪПРОСЪТ Е ....КОЙ, КОЙ, КОЙ......???

      пп И като си помисли човек, че само едно ребърце от агнето поисках....

      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
        Ако съм те разбрал правилно, би трябвало с порастването все по-трудно се справям с алкохола, ама при мен само ищаха намалява, но поразиите, де ги вършех като млад, где ги сега? Духът, бей, духът спадна, отмина младостта и щеш не щеш, гледаш по-трезво на живота, що не можеш се натаралянкаш качествено и да разпускаш безпаметно. А пък некои наистина им липсва алко...назата, ама те са от северните народи и се нарязват перманентно.
        Trakatrak', с напредването на възрастта ти ставаш жив пример за наличието на свръхекспресията на ацеталдехид дехидрогеназа /черпи едно пиене за превод/
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
          Трака-трак,

          не знам в коя хубава година от календара си роден, ама с отдалечаването на първите две цифри на ЕГН-то от настоящата година, църния ти дроб отделя все по-малко алкохолдехидрогеназа (май се казваше)...

          демек, ензима, който помага да се разгражда C2H5OH, или етиловия алкохол, който се съдържа в определен процент в качествените питиета, и те кара да вършиш поразии, ако се злоупотребява без мярка

          Тва ти е проблема, приятелю
          Ако съм те разбрал правилно, би трябвало с порастването все по-трудно се справям с алкохола, ама при мен само ищаха намалява, но поразиите, де ги вършех като млад, где ги сега? Духът, бей, духът спадна, отмина младостта и щеш не щеш, гледаш по-трезво на живота, що не можеш се натаралянкаш качествено и да разпускаш безпаметно. А пък некои наистина им липсва алко...назата, ама те са от северните народи и се нарязват перманентно.

          Коментар


          • Трака-трак,

            не знам в коя хубава година от календара си роден, ама с отдалечаването на първите две цифри на ЕГН-то от настоящата година, църния ти дроб отделя все по-малко алкохолдехидрогеназа (май се казваше)...

            демек, ензима, който помага да се разгражда C2H5OH, или етиловия алкохол, който се съдържа в определен процент в качествените питиета, и те кара да вършиш поразии, ако се злоупотребява без мярка

            Тва ти е проблема, приятелю
            Last edited by Kildirim_Bei; 07.05.2016, 13:24.
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
              Нещо не мога се напивам напоследък. Бавно ли пия или претръпнах, ама ги няма вече лудите младежки опиянения. Пийте, бре, докато сте млади! Що после нема достигате същата емоция и почва алкохолизиране.
              Преборил си азиатския ген у себе си
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Нещо не мога се напивам напоследък. Бавно ли пия или претръпнах, ама ги няма вече лудите младежки опиянения. Пийте, бре, докато сте млади! Що после нема достигате същата емоция и почва алкохолизиране.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq
                  Добро утро ! Една бира , наздраве и чао. Готин и напоителен ден , Кръчма !
                  Много в телеграфен стил го раздаваш днес !?
                  Ама като така си рекла - и на теб наздраве и хубав ден!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Още е рано сабахлян...
                    Вчера беше празник... голям празник за всички, не само за именниците

                    Животът е един от най-тежките...
                    Голова болить, организм хочеться.... е-е-е-х...

                    нещо по-спокойно трябва със зелевата чорба... да кажем като това:

                    https://www.youtube.com/watch?v=LLsg_Lk819s
                    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                    Коментар


                    • Добро утро!

                      Бели мъже свирят черна музика като тигри!
                      Това ми любимият стил.


                      https://www.youtube.com/watch?v=-gqndAFBOHU
                      Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                      Коментар


                      • Уф-ф-ф-ф...
                        Мамка му и прасе....

                        Къде е зелевата чорба?
                        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                        Коментар


                        • Ок,пичове,тати се върна
                          Наздраве,аз черпя.
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Наздраве на всички именници, земеделци и военни!
                            Да са живи и здрави!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Две три ягодки за мен

                              Коментар


                              • уха!

                                Коментар

                                Working...
                                X