IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро !

    Тая сутрин ме болят кокалите, та се чудя ракийката за разтривка или за загрявка на душата да я ползвам....

    пп При мен духовното надделява....

    Наздраве !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Лимнатката е ръкотворно чудо, както и етърчето. Шъ светна съгражданите ти как принизяваш местните забележителности. Що водчица се е изпила в работно време под формата на лимнатка.

      Усещам некви наченки на заплаха в думите ти. Твърде необмислена постъпка от твоя страна, смятам аз.

      Един студен чай за добро утро, че ти на всичкото отдолу си и с претенции.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Нищо ми няма на изящните като на римски легионер пехотинец краченца
        Употребата на лемонада мое да доведе до такивити инфекции.
        Лимнатката е ръкотворно чудо, както и етърчето. Шъ светна съгражданите ти как принизяваш местните забележителности. Що водчица се е изпила в работно време под формата на лимнатка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
          И за вино, и за ракия най си падам по лимонада Ама щом си болничко в коленцето, шти прата по влака мехлем за двата крака. И да спреш пиенето, щото спирт в коленото бая ше щипе.
          Нищо ми няма на изящните като на римски легионер пехотинец краченца
          Употребата на лемонада мое да доведе до такивити инфекции.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            От туй питие най-много да ми вадят вода от коляното.
            Наздраве!
            И за вино, и за ракия най си падам по лимонада Ама щом си болничко в коленцето, шти прата по влака мехлем за двата крака. И да спреш пиенето, щото спирт в коленото бая ше щипе.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение


              Дай на чужденеций в ръцете дърво, завършващо накрая с желязо и му гледай сеира
              Наздраве, братчед!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                Тая алко.....наза хич ме не друса, ма айде щом си казала, ште почерпа една класна напитка.
                https://nervousshark.files.wordpress...nada.jpg?w=660
                От туй питие най-много да ми вадят вода от коляното.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар




                • Страхът трудно се преодолява само със знания

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Trakatrak', с напредването на възрастта ти ставаш жив пример за наличието на свръхекспресията на ацеталдехид дехидрогеназа /черпи едно пиене за превод/
                    Наздраве!
                    Тая алко.....наза хич ме не друса, ма айде щом си казала, ште почерпа една класна напитка.
                    https://nervousshark.files.wordpress...nada.jpg?w=660

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Браво бре Катил...!
                      Ягоди си изхранил....

                      пп Те моите сега са цъфтят.....

                      Да не пишеш сега, че доматите ти са цъфнали....

                      Ти от работа спря да пишеш...
                      Цъфтят не ами и вързват
                      Що обаче ми показва,че не са се качили снимките
                      Е,не от работа съм спрял да пиша .... просто привиквам към нови навици,един от които е да се задържам по малко пред компютър

                      Наздраве!
                      Страхът трудно се преодолява само със знания

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                        Наздраве!
                        На пук на пороите у Чужденеция


                        Браво бре Катил...!
                        Ягоди си изхранил....

                        пп Те моите сега са цъфтят.....

                        Да не пишеш сега, че доматите ти са цъфнали....

                        Ти от работа спря да пишеш...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Добро утро на Кръчмата !

                          Два дена да ме няма и все за ядене и пиене сте писали....
                          Добре, че е Лелчето, да пие едно на бързо и да отиде да отсрамва компанията....
                          Аз се върнах от Дивото и 2 часа издирвам вудо куклата ...
                          То бива карък, но толкова не бива...С едно изречение - на празници не се работи....
                          Като ме хвана един плексит, не е за разправяне ..3 пъти съм ставал да се грея на печката - до изгаряне..
                          Днес цепих някакви дърва и като се отплесна една цепеница - право в кутрето.....

                          Вих от болка - сега ми е като патладжан....Счупено....

                          Жената се кълне, че с такива ненаучни подходи не се занимава....

                          ВЪПРОСЪТ Е ....КОЙ, КОЙ, КОЙ......???

                          пп И като си помисли човек, че само едно ребърце от агнето поисках....

                          Наздраве !
                          Чичин, тая Тянка бухнала агнешкото ребърце в казаня и глей как твоите ребърца прищипа. Голема сила има в тая веща жена. За десерт и пръстчето с кое ни потропваше по масата тя успя да го издуй. Бравос, Тянке! Тя сигур към мен изпратила магията, ама понежи дигнах алкощит, ме прескочило и теб настигнало. Ше внимаваш, живеем в страна на вещи жени и мекушави мъже.

                          Коментар


                          • Наздраве!
                            На пук на пороите у Чужденеция


                            Страхът трудно се преодолява само със знания

                            Коментар


                            • Добро утро на Кръчмата !

                              Два дена да ме няма и все за ядене и пиене сте писали....
                              Добре, че е Лелчето, да пие едно на бързо и да отиде да отсрамва компанията....
                              Аз се върнах от Дивото и 2 часа издирвам вудо куклата ...
                              То бива карък, но толкова не бива...С едно изречение - на празници не се работи....
                              Като ме хвана един плексит, не е за разправяне ..3 пъти съм ставал да се грея на печката - до изгаряне..
                              Днес цепих някакви дърва и като се отплесна една цепеница - право в кутрето.....

                              Вих от болка - сега ми е като патладжан....Счупено....

                              Жената се кълне, че с такива ненаучни подходи не се занимава....

                              ВЪПРОСЪТ Е ....КОЙ, КОЙ, КОЙ......???

                              пп И като си помисли човек, че само едно ребърце от агнето поисках....

                              Наздраве !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                                Ако съм те разбрал правилно, би трябвало с порастването все по-трудно се справям с алкохола, ама при мен само ищаха намалява, но поразиите, де ги вършех като млад, где ги сега? Духът, бей, духът спадна, отмина младостта и щеш не щеш, гледаш по-трезво на живота, що не можеш се натаралянкаш качествено и да разпускаш безпаметно. А пък некои наистина им липсва алко...назата, ама те са от северните народи и се нарязват перманентно.
                                Trakatrak', с напредването на възрастта ти ставаш жив пример за наличието на свръхекспресията на ацеталдехид дехидрогеназа /черпи едно пиене за превод/
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X