IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Щом си такава късметлийка, вземем се отъркаме о теб. Дано прихванем. Имаше такъв филм за двама неудачници, като пуснаха единият да мине по пътя на другата, че да направи същите гафове и да я открие.
    Тц! Вие е ясно какво ще прихванете, ама не се знае, аз какво ще хвана

    пп. Не гледам много филми, но е странно, че точно преди няколко дни ми разказваха филмът, за който говориш
    Наздраве, инсект!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
      Лели, за сетен път се убеждавам, че си велика!
      Ето това е пример за действия с размах, без условности и предразсъдъци!
      Шапки долу!

      Наздраве!

      Depeche Mode - It's No Good
      Наздраве, nachev!

      https://m.youtube.com/watch?v=B9FzVhw8_bY

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Лелче, ти направо ме разби...Логистиката ти е желязна....
        Пожелавам ти да се прибереш жива и здрава !

        Наздраве !

        Поне се образовах и разбрах, че ще съм на хвърлей от Венеция Та, сега мога спокойно да обяснявам, на подпитващите, че тя си струва промяната в плана .. не , че не ме гледат недоверчиво. Чак сестра ми реши да дойде. Кво ли си мисли?!

        Коментар


        • Добро утро! Вода и кафе ...

          https://m.youtube.com/watch?v=i-YtWbfo-pQ

          Коментар


          • https://youtu.be/PEy1HBHztAM

            Гласа смазва наздраве на всички.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
              Довечера отивам в реална кръчма! Нещо съвсем откачих! След сума време обяснения и на предела на търпението и неразбирането си, най - накрая схванах, че не се опитват да ме вбесят , просто аз вместо хотел в Рим , съм си платила в друг град ! Добре , че по някакви неведоми пътища и самолетът ще кацне там! Дори не знам къде по ботуша се намира! Представям си, изумлението ми, ако бях разбрала чак при пристигането И добре, че сама, щото щях да имам нужда от убежище. Не, че околните не са свикнали на подобни изненади, ама сега надминах себе си! Наздраве! https://m.youtube.com/watch?v=4Vx7MTU-UVE
              Щом си такава късметлийка, вземем се отъркаме о теб. Дано прихванем. Имаше такъв филм за двама неудачници, като пуснаха единият да мине по пътя на другата, че да направи същите гафове и да я открие.

              Коментар


              • Лели, за сетен път се убеждавам, че си велика!
                Ето това е пример за действия с размах, без условности и предразсъдъци!
                Шапки долу!

                Наздраве!

                Depeche Mode - It's No Good

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                  Довечера отивам в реална кръчма! Нещо съвсем откачих! След сума време обяснения и на предела на търпението и неразбирането си, най - накрая схванах, че не се опитват да ме вбесят , просто аз вместо хотел в Рим , съм си платила в друг град ! Добре , че по някакви неведоми пътища и самолетът ще кацне там! Дори не знам къде по ботуша се намира! Представям си, изумлението ми, ако бях разбрала чак при пристигането И добре, че сама, щото щях да имам нужда от убежище. Не, че околните не са свикнали на подобни изненади, ама сега надминах себе си! Наздраве! https://m.youtube.com/watch?v=4Vx7MTU-UVE

                  Лелче, ти направо ме разби...Логистиката ти е желязна....
                  Пожелавам ти да се прибереш жива и здрава !

                  Наздраве !


                  Коментар


                  • Довечера отивам в реална кръчма! Нещо съвсем откачих! След сума време обяснения и на предела на търпението и неразбирането си, най - накрая схванах, че не се опитват да ме вбесят , просто аз вместо хотел в Рим , съм си платила в друг град ! Добре , че по някакви неведоми пътища и самолетът ще кацне там! Дори не знам къде по ботуша се намира! Представям си, изумлението ми, ако бях разбрала чак при пристигането И добре, че сама, щото щях да имам нужда от убежище. Не, че околните не са свикнали на подобни изненади, ама сега надминах себе си! Наздраве! https://m.youtube.com/watch?v=4Vx7MTU-UVE

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Не бре, на снимачната площадка.....
                      Шта посъветвам най-приятелски от тук нататък да гледаш къде стъпваш
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Туй ясно , но пък не ми отговори по колко наполеона се търгуват булките. Пък с тез ножове дет им ги подаряват на младини нещо се двоумя.

                        НАЗДРАВЕ.
                        Нямам племенница на подходящата възраст

                        За девойката не се е плащало, по-скоро тя е носела наполеоните в новия си дом под вид на зестра. На бракът се е гледало като на сделка, с цел запазване на общи бизнес интереси и избягване на удари под кръста.

                        Навремето представителите на родата / и аз по инерция, както казах/ са възпитавани, че един брак основан на привързаност и взаимно уважение, с нищо не е по-лош или фалшив от този, сключен по любов. Възпитателите са били прави - чувството на привързаност е далеч по-трайно от любовта.
                        Наздраве!




                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Филмът съм го гледала като младо девойче в един "бутиков" киносалон у хабитата. Не мисля, че точно този филм може да бъде гледан на видео касета. Както и "Властелинът на пръстена".
                          Наздраве, сър!

                          Ба, Лордът на ринговете съм го гледал незнамсиколко пъти, пък аз не обичам да завтарям едно и също Помня, бях студентин, та ходихме на нощна от 00.00 до 9.00 - таман изглеждах и трите части, барабат със субтитрите, докато народът около мен жулеше "контрата" и "нфс-то". Славни времена - жената, въпреки че е по-млада от мен, ходеше да бачка, стаж да трупа, а мен ме мързеше - правя си нощната, прибера се дома, изпратя я на работа и като му ударя един здрав сън, тъкмо докато се прибере - аз свежарка и готов за подвизи, тя седи и ми се чуди на акъла...

                          Ама одъртях и аз веке, заеби - поня уискито става все по-хубаво с годините
                          наздраве!
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Къде си го гледала това филмче, че ми стана интересно., като студентка в София във филмотечното ли .,,Одеон,, или на видео касета.
                            Не бре, на снимачната площадка.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              Туй ясно , но пък не ми отговори по колко наполеона се търгуват булките. Пък с тез ножове дет им ги подаряват на младини нещо се двоумя.

                              НАЗДРАВЕ.
                              Булките са в акчета
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Сър Събев, да те светна, че у хабитата отдавна сме свалили одеянията от дивечови кожи, зафърлили сме копията и стрелите с каменен връх в дъното на пещерата и сме изпълзели на слънчева светлина
                                Туй ясно , но пък не ми отговори по колко наполеона се търгуват булките. Пък с тез ножове дет им ги подаряват на младини нещо се двоумя.

                                НАЗДРАВЕ.

                                Коментар

                                Working...
                                X