IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Ква любов намесваш, кога ме споменаваш!? Lelq е фен на това чувство. Аз твърдо се въздържам от такива вълнения.
    Наздраве, Мрънкало!
    Хипарите така му казват кога се напушат и не могат да вдигнат вертолета.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Ще си кажеш ти....дърт мераклия....
      Фалшиво пееш. Глоба две малки дюлевки - по 200 едната.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
        Да влезе Орела, дано с клюн свърши работа.
        Аа, тая работа е за светия дух, който кацнал между краката на Мария във вид на гълъб; ма бил закъснял след архангел Гавриил. Както е описано в "Гаврилиада" от Пушкин.

        Или най-малко за Зевс и Леда.

        В божествените неща не се меся, че ше ми набият канчето.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Не се дърпай! Ако Чичи се не изопне, ще търсим алтернатива и нова перспектива. Избирай между Орлето, Анонимко и Пълдинчето. Важното е работата да върви и любов да става, а не война.
          И Пепе, и Пепето!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Така ми харесваш! Имаш награда - една кака. Малко е баята, малко жилеста, малко е клисава, ама все ти се иска да я схрускаш.
            Ще си кажеш ти....дърт мераклия....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Не се дърпай! Ако Чичи се не изопне, ще търсим алтернатива и нова перспектива. Избирай между Орлето, Анонимко и Пълдинчето. Важното е работата да върви и любов да става, а не война.
              Ква любов намесваш, кога ме споменаваш!? Lelq е фен на това чувство. Аз твърдо се въздържам от такива вълнения.
              Наздраве, Мрънкало!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение
                Ей така някак си.



                Това е заарска мастика 55о с мартини.
                Листето е паднало от некоя джанка, не съм го слагал аз.
                Така ми харесваш! Имаш награда - една кака. Малко е баята, малко жилеста, малко е клисава, ама все ще я схрускаш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Ъхъ, стига да се прежали. Щот така като го чета, все на взаимопомощ от други клиенти на Кръчмата се надява.
                  Кой, кой да се прежали? Дядо Мраз ли? Кой после ще носи подаръци на децата, след като падне в борбата?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Рекох ти да не ме бъркаш с англо-саксите. Те си падат по шапки, метли и котки. Моето работно облекло, атрибутите и аксесоарите други.
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Пусни кадро да те видим. Да не си по работен комбинезон, омаслени ръце и каска на главата. А до теб мотокар пръхти и пушиляк дига.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                      Вярно, вече е време да оставим тема с бельото.
                      Наздраве, 4i40!


                      П.П. Трябва да си купувам нов лаФтоп. Поисках компетентното мнение на по-кльощавия и оно веднага рече да ми пробута неговия, а новият да е за него.

                      Така че, дайте тука някво предложение, дето да не е особено атрактивно за представителя на Z поколението / трудно да му "движи" ауто и соликс не знам си кво/.

                      Не държа на марката, искам да е тънък и да не е много тежък, щото го нося с мен всеки ден в раницата. И понеже ходя доста пеша, у един прекрасен миг устройството, колкото и да е леко, започва да ми натежава.
                      Не се дърпай! Ако Чичи се не изопне, ще търсим алтернатива и нова перспектива. Избирай между Орлето, Анонимко и Пълдинчето. Важното е работата да върви и любов да става, а не война.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Добро утро !
                        Айде вече да се прежалва, че от една седмица го носиш туй бельо....

                        Наздраве с айрян !
                        Лелей, чи то ще се изприщи, бе! Само щото дълго се приготовляваш и още нема индикации, дето си готов. Ма, що ли те чака? Да влезе Орела, дано с клюн свърши работа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Добро утро !
                          Айде вече да се прежалва, че от една седмица го носиш туй бельо....

                          Наздраве с айрян !

                          Вярно, вече е време да оставим тема с бельото.
                          Наздраве, 4i40!


                          П.П. Трябва да си купувам нов лаФтоп. Поисках компетентното мнение на по-кльощавия и оно веднага рече да ми пробута неговия, а новият да е за него.

                          Така че, дайте тука някво предложение, дето да не е особено атрактивно за представителя на Z поколението / трудно да му "движи" ауто и соликс не знам си кво/.

                          Не държа на марката, искам да е тънък и да не е много тежък, щото го нося с мен всеки ден в раницата. И понеже ходя доста пеша, у един прекрасен миг устройството, колкото и да е леко, започва да ми натежава.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Ъхъ, стига да се прежали. Щот така като го чета, все на взаимопомощ от други клиенти на Кръчмата се надява.
                            Добро утро !
                            Айде вече да се прежалва, че от една седмица го носиш туй бельо....

                            Наздраве с айрян !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

                              А...

                              Ясно.
                              Ако дойде.

                              А червеното ти бельо не беше ли в очакване на него?
                              Ъхъ, стига да се прежали. Щот така като го чета, все на взаимопомощ от други клиенти на Кръчмата се надява.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Ми, аз по модата хода. Сега е модерно да крадеш на вещиците капите и да се кичиш с тях. Я, виж твойта къде е?
                                Рекох ти да не ме бъркаш с англо-саксите. Те си падат по шапки, метли и котки. Моето работно облекло, атрибутите и аксесоарите други.
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X