IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Мда, сложи поантата! Това подсъзнанието е голяма работа, пък и, доколкото си спомням, ти си единствената, която е качвала снимка на част от тялото си в този форум. Е, вярно ръката, като част от Фпечатленията от Талия-та, ма то на форумни кибици като нас малко ни требе
    П.С. И още не си почерпила!
    Хммм, имам далечен спомен как Безимен, подвизаващ се тогава под друг ник, има нещастието да качи снимка с маса, на която беше подредена закуска. Най-отпред в едър план се мъдреше каничка с щварц кафе, а в отражението върху нея се виждаше снимащия - полуоблечен.
    Позабавлявахме се тогава с видяното на снимка с R1a1, който тогава също се подвизаваше под друг ник.
    Наздраве, хаджи!

    П.П. Оттогава tnm много фнимава какво публикува у Кръчмата
    Last edited by tnm; 18.07.2019, 17:40.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      Наздраве , tnm !
      Така нареченият шамар , свърши работа и сега на този фронт всичко е ок . Ще живее , родителското тяло още дълги години и ще може да шамари мен . Да кажем така
      Наздраве, Lelq!
      Моето родителско тяло отдавна ме е свалило от отчет, така че твоите грижи са ми твърде относителни. Маман се пробва понякога да ми дава наклон на китка, но от години не й се получава. Ма, тя зодия Уфтсъ и доволно упорита.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Кой та пита, ма како? В легионерския стан се изпълнява, инак децимация. А ти си широчка за десетима, та все ще опре меча до кокала.
        Как кой, бре!!! Аз съм дама с тежест и си тежа на мястото. И каква децимация ти е погнала деменцията!? Да не би да съм напуснала строя или да съм загубила орела на легиона!? Несъгласието не се тълкува кат нарушение!
        Наздраве, Мрънкало!

        П.П. Забравих да попитам, ти кога наметна плаща на imperium militiae, че и наказания се пробваш да налагаш!? Малеей, мъкаааа ....
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Мда, сложи поантата! Това подсъзнанието е голяма работа, пък и, доколкото си спомням, ти си единствената, която е качвала снимка на част от тялото си в този форум. Е, вярно ръката, като част от Фпечатленията от Талия-та, ма то на форумни кибици като нас малко ни требе
          П.С. И още не си почерпила!
          Не е вярно ! Някои качват клипчета на цели тела , пълни с емоции

          Вие само поръчвайте , аз ще платя накрая !
          Наздраве , Грую !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            Тц! Няма ! Щото не говорех за този началник , а за родителското тяло и шамарът бе образен . Ма как няма да ме разбира грешно цялата кръчма , като не обяснявам подробно и забравям , че тук само мераклии

            Добро утро , Кръчма !
            Мда, сложи поантата! Това подсъзнанието е голяма работа, пък и, доколкото си спомням, ти си единствената, която е качвала снимка на част от тялото си в този форум. Е, вярно ръката, като част от Фпечатленията от Талия-та, ма то на форумни кибици като нас малко ни требе
            П.С. И още не си почерпила!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

              Ако нахалника е началник се брои за лоша поличба....Присетих се за юръп от другата тема, с нещо доста ново като изпълнение (в превод на заглавието - "поличба"):

              https://www.youtube.com/watch?v=UdYd0WUiUeM


              И аз отскоро ходя на лекции за джуниър-магесник!
              Няма смисъл , тепърва . Има доста велики . Не можеш ги стигна и няколко живота да имаш

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Ако е свързано с работата ти - вдигай гарда и се стягай за кръгова отбрана. Ако е свързано с някакви по-фриволни желания от страна на висшестоящия - късай и фърляй. Никоя служба не си заслужава подобни евентуалности.
                Наздраве!
                Наздраве , tnm !
                Така нареченият шамар , свърши работа и сега на този фронт всичко е ок . Ще живее , родителското тяло още дълги години и ще може да шамари мен . Да кажем така

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Зававалийката! Сега вече сама ще си си началник.
                  Тц! Няма ! Щото не говорех за този началник , а за родителското тяло и шамарът бе образен . Ма как няма да ме разбира грешно цялата кръчма , като не обяснявам подробно и забравям , че тук само мераклии

                  Добро утро , Кръчма !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Не съм съгласна! Сменяй концепцията на проекта.
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Кой та пита, ма како? В легионерския стан се изпълнява, инак децимация. А ти си широчка за десетима, та все ще опре меча до кокала.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                      Бе Трак каза нещо за опаковане от Кристо, ама той опакова само гигантски конструкции и тела.



                      Иначе ще е световно шоу – "Кристо опакова кака tnm".

                      Може би заедно с моста и Рачо Ковача?
                      Пускат ли те да минаваш по моста?
                      Ми, тя е от тези.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Преди време на една международна сбирка, след обилно "поливане на бахчата", от дума на дума разговорът пое в това направление - желанията на "облечените" с власт, стоящи на по-високото стъпало в служебната йерархия.
                        Бяха споделени най-различни случки и последствия. Тогава един колега от Холандия каза, че според него работещите в т.н. Източна Европа / без значение от половата принадлежност/ не знаят как търсят правата си и изреди няколко инстанции, които могат да бъдат уведомени за подобни действия, след което някои хора да си получат заслуженото. У неговият хабитат това давало резултат.
                        Един приятел разправя, как на двустранна делова запивка, нашенче ИТ развеселен рекъл на стоящия до него нискоземец, че ако не се справя със семейните задължения, той можел да помогне. Балканска шегичка, но холандчето останало като треснато. Добре че не е требвало нещо сделка да сключват.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Някъде бях чел за мост, който паднал в следствие на резонанса от маршируваща войска по него - ти си по търсенетео на такива факти, та можеш да го изровиш, ако не е мит, де
                          В горните класове в училище при запознанството с явлението "резонанс" се почваше с тази впечатляваща история, която може и да не е чак вярна до срутване. Но обрисува явлението.

                          Следваше извеждането на формулата за резонанс, която май е проста.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                            Внимавай само с резонанса с тая легионерска стъпка.
                            Аз минавам по него само кога съм фиркана. Тогаз стройната ми стъпка не е твърде стройна
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Ба, това ше да е интересно, ама нека и Леля си каже де, ако иска. Това с фриволните желания е интересна тема, в която съм се озовал не веднъж, макар досега шамар да не съм получавал. Обаче някои хора са прости по природа и доволно нагли от позицията си на голЕм началник, та ако е такъв ситуасионът - евалата на Леля, така се прави!
                              Но да не умувам толкова много рано сутрин, тя само ще си рече какво и що, ако и душа сака, пък ние ще плюнчим калемите, така де, ще разчешем клавиатурите и ще дадем все мъдри съвети и правилни умозаключения
                              Наздраве!
                              Преди време на една международна сбирка, след обилно "поливане на бахчата", от дума на дума разговорът пое в това направление - желанията на "облечените" с власт, стоящи на по-високото стъпало в служебната йерархия.
                              Бяха споделени най-различни случки и последствия. Тогава един колега от Холандия каза, че според него работещите в т.н. Източна Европа / без значение от половата принадлежност/ не знаят как търсят правата си и изреди няколко инстанции, които могат да бъдат уведомени за подобни действия, след което някои хора да си получат заслуженото. У неговият хабитат това давало резултат.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                                Внимавай само с резонанса с тая легионерска стъпка.
                                Някъде бях чел за мост, който паднал в следствие на резонанса от маршируваща войска по него - ти си по търсенетео на такива факти, та можеш да го изровиш, ако не е мит, де
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X