IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сега покрай снимките и голотиите се сетих , че аз като почна много да приказвам и се уливам . Постоянно се нуждая от лигавник и от време на време шамар . Имам един приятел , дето в махалата му викаме Каспър и се сетих , че май не ме разбра , като говорихме по телефона . Сега звъннах - не вдига . Май е сърдит . Дано поне прочете смса и просто да е бил зает или да не е чул звъненето .
    Щото много готин , ама усмихнат

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



      Все си казвах, че няма причини, за да си ми толкова антипатична. Вече си изясних нещата.

      За забавление и за сведение на интересуващите се /като теб/ - аз полуоблечен снимки НЕ правя /всичко по мен си е МОЕ и нищо не съм взел на заем от теб - най-малко!/. Остана да си запишеш И ТАЯ подробност, както и да направиш изводите си за майтап на околните - както се казва.

      Прекалено съм въздържан, за да ти напомня един израз на Любо Пенев. Намеквам ти за него, ако си го случайно забравила.
      А пък мойта ръка беше съвсем гола Не се сетих за ръкавици . Не , че и имах .
      Ма пък си е моя /дет викаш/ , не съм я краднала и си я харесвам . И работа върши Е , тая не толко , ама ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Промените у теб ще са незабележими, освен за околните. Ето, ръката ти вече трепери и потретваш поста ми, явен признак за абстиненция от липса на кръв. Тази вечер в Кръчмата ще има див кръвопой. Това е нощта на твоето посвещение!
        Свърши глада Ще яде !!!

        Има ли специален дрескод ? Или е достатъчно да нося себе си и да седна на масата Може би да подостря маникюра ?
        Наздраве , инсект !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Хммм, имам далечен спомен как Безимен, подвизаващ се тогава под друг ник, има нещастието да качи снимка с маса, на която беше подредена закуска. Най-отпред в едър план се мъдреше каничка с щварц кафе, а в отражението върху нея се виждаше снимащия - полуоблечен.
          Позабавлявахме се тогава с видяното на снимка с R1a1, който тогава също се подвизаваше под друг ник.
          Наздраве, хаджи!

          П.П. Оттогава tnm много фнимава какво публикува у Кръчмата


          Все си казвах, че няма причини, за да си ми толкова антипатична. Вече си изясних нещата.

          За забавление и за сведение на интересуващите се /като теб/ - аз полуоблечен снимки НЕ правя /всичко по мен си е МОЕ и нищо не съм взел на заем от теб - най-малко!/. Остана да си запишеш И ТАЯ подробност, както и да направиш изводите си за майтап на околните - както се казва.

          Прекалено съм въздържан, за да ти напомня един израз на Любо Пенев. Намеквам ти за него, ако си го случайно забравила.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение





            Баси , колко съм прозрачна . Половината нощ висях до казана с големият черпак и кусах , кусах ... Ама нали стисната и забравила да добави кръвчица

            пп.Без майтап , но нещо наистина ме е ухапало по врата . В ляво
            Промените у теб ще са незабележими, освен за околните. Ето, ръката ти вече трепери и потретваш поста ми, явен признак за абстиненция от липса на кръв. Тази вечер в Кръчмата ще има див кръвопой. Това е нощта на твоето посвещение!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

              Ако сте били лице в лице, той е десничар.

              Или тя, де.
              И това с какво помага ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                пп.Без майтап , но нещо наистина ме е ухапало по врата . В ляво
                Ако сте били лице в лице, той е десничар.

                Или тя, де.

                Коментар


                • А това как го постигнах , три пъти да те цитирам , идея нямам ! Може да е някаква поличба или символ ...?! Усмихнат ден !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    По мои сметки ще си измежду първите жертви на Кака Тянка. Ти си наивна, доверчива и си дружка с вампирясалата. Което е много удобно за нея. Провери дали нямаш две следи на врата. Може да те е почнала вече. Виждаш ми се, че и ти си оцъклила кървясали очи. Да не си почнала да обикаляш по нощята да дириш нощна закусчица?
                    Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    По мои сметки ще си измежду първите жертви на Кака Тянка. Ти си наивна, доверчива и си дружка с вампирясалата. Което е много удобно за нея. Провери дали нямаш две следи на врата. Може да те е почнала вече. Виждаш ми се, че и ти си оцъклила кървясали очи. Да не си почнала да обикаляш по нощята да дириш нощна закусчица?
                    Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    По мои сметки ще си измежду първите жертви на Кака Тянка. Ти си наивна, доверчива и си дружка с вампирясалата. Което е много удобно за нея. Провери дали нямаш две следи на врата. Може да те е почнала вече. Виждаш ми се, че и ти си оцъклила кървясали очи. Да не си почнала да обикаляш по нощята да дириш нощна закусчица?
                    Баси , колко съм прозрачна . Половината нощ висях до казана с големият черпак и кусах , кусах ... Ама нали стисната и забравила да добави кръвчица

                    пп.Без майтап , но нещо наистина ме е ухапало по врата . В ляво

                    Коментар


                    • Забравих да внеса и едно уточнение - аз режим и изградени навици за употреба на алкохол , нямам :р Кога ми е кеф , тогава ще пия , кога ми е гальовно , тогава ще се катеря в скута . Та ще трябва и през деня и през нощта , кръчмата да е убава и пълна с паяжини .

                      пп . Може би повече през нощта , щото сега трябва да поработя
                      Наздраве пиянки !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Добро утро , Кръчма !

                        Инсект , като събереш пиенето , ще трябва да го разделиш с мен , щото си мъничък и целият алкохол на кръчмата ,не можеш да носиш сам Пък и без това моят маникюр , още не е нужната дължина . Все се намира някой да го подреже . Обаче да ти споделя - с маникюр или без , мен не можеш ме прибира , като метла в килера . Аз съм топличко и ми трябва скут в който да кротувам И като ми го откажат , кака ти пасти да яде с вампирясването

                        пп . Правих си оргия тази нощ и сутринта тъкмо сладко заспах , ми се обажда пациент . Дъра - бъра и на финала питам подкупващо -а може ли утре ? С надежда да проспя денят ... И отсреща смях - Не искам да те вадя разтърсващо от дрямката ти , но утре е събота . Ма , ако предпочиташ ... Не предпочитам и станах . Сега се разсънвам , подслаждайки се с диня и с надежда , да спра да киселея
                        По мои сметки ще си измежду първите жертви на Кака Тянка. Ти си наивна, доверчива и си дружка с вампирясалата. Което е много удобно за нея. Провери дали нямаш две следи на врата. Може да те е почнала вече. Виждаш ми се, че и ти си оцъклила кървясали очи. Да не си почнала да обикаляш по нощята да дириш нощна закусчица?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Това е целта. Да вампиряса и да ви подгони из кръчмата с кръвясали очи, с източени, наточени зъби и с подострени нокти. Докато ви гони, аз ще ви прибирам пиенето. Защото ние сме в комбина. А на съмване, кога се укроти, ще я прибера в килера да събира сили. До следващата нощ. Заповедайте в най-убавата нощна кръчма!
                          Добро утро , Кръчма !

                          Инсект , като събереш пиенето , ще трябва да го разделиш с мен , щото си мъничък и целият алкохол на кръчмата ,не можеш да носиш сам Пък и без това моят маникюр , още не е нужната дължина . Все се намира някой да го подреже . Обаче да ти споделя - с маникюр или без , мен не можеш ме прибира , като метла в килера . Аз съм топличко и ми трябва скут в който да кротувам И като ми го откажат , кака ти пасти да яде с вампирясването

                          пп . Правих си оргия тази нощ и сутринта тъкмо сладко заспах , ми се обажда пациент . Дъра - бъра и на финала питам подкупващо -а може ли утре ? С надежда да проспя денят ... И отсреща смях - Не искам да те вадя разтърсващо от дрямката ти , но утре е събота . Ма , ако предпочиташ ... Не предпочитам и станах . Сега се разсънвам , подслаждайки се с диня и с надежда , да спра да киселея

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Добра нощ , Кръчма !

                            Инсект , гледам голямо пълнолудие се облещило и да ти напомня , че кака ти вампирясва , периодично . Та , за вещи жени , като нея , по ефикасно е не да я катериш на кол , а първо да го забиеш в сърцето, щото лесно няма се даде Пък после лесна , където искаш , там я катериш
                            Шъ мъ извиняваш , tnm Наздраве !
                            Това е целта. Да вампиряса и да ви подгони из кръчмата с кръвясали очи, с източени, наточени зъби и с подострени нокти. Докато ви гони, аз ще ви прибирам пиенето. Защото ние сме в комбина. А на съмване, кога се укроти, ще я прибера в килера да събира сили. До следващата нощ. Заповедайте в най-убавата нощна кръчма!

                            Коментар


                            • Присъстващите , винаги се изключват . Да му мислят отсъстващите Обикновено , така се получава

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение
                                Как да направим така че всички да са доволни? Като разстреляме недоволните! Наздраве!
                                Интересно от кой трябва да почнем.

                                Коментар

                                Working...
                                X