IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



    При тебе всичко е в повече....( даже и килцата.. )

    Доколкото си спомням и ракията ти беше в повече, и мезето , и бурканите...нооо Тарантул пак гладен , жаден и ....си оди...

    Наздраве !

    пп Със материала можеш пак да направиш оцет - едни 100 кила благинка
    Арахната налегнат от болежки. Трябва все пак да се съобразяваме с пиянките в неравностойно положение
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



      При тебе всичко е в повече....( даже и килцата.. )

      Доколкото си спомням и ракията ти беше в повече, и мезето , и бурканите...нооо Тарантул пак гладен , жаден и ....си оди...

      Наздраве !

      пп Със материала можеш пак да направиш оцет - едни 100 кила благинка
      Той на диета бе . Заради язвите и ишиасът , дето му ги варят по пълнолудие в котела . Не е tnm виновна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Арахната сега го налегна страх. Ще трябва да го водиш му леят куршум.
        Наздраве, Lelq!
        Наздраве , tnm !
        Достатъчно е пускане на малко кръв и ще живне .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Не знайш ти какво е ужасТ. Миналата седмица гастролираща група сювлиевски братчеди да земат и да обрулят ябълката, че да продадат плодовете за оцет. Ама съседката ги видяла и бързо ни уведоми. По-едрата 1/3-та беше решил да упражни крайни мерки, но им се размина, щот като ни видяха изчезнаха кат видение.

          Наложи се да занесем урожая да го смелят и прецедят, че да го направим на натурален сок. А, сега ..., кажи ми не е ли ужасТ да имаш 80 кила сок от ябълки и да нямаш шишета, в които да го разлееш!? Нещата отиват към то калвадос
          Наздраве!


          При тебе всичко е в повече....( даже и килцата.. )

          Доколкото си спомням и ракията ти беше в повече, и мезето , и бурканите...нооо Тарантул пак гладен , жаден и ....си оди...

          Наздраве !

          пп Със материала можеш пак да направиш оцет - едни 100 кила благинка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            УжасТ..
            Натурален !
            Наздраве !
            Не знайш ти какво е ужасТ. Миналата седмица гастролираща група сювлиевски братчеди да земат и да обрулят ябълката, че да продадат плодовете за оцет. Ама съседката ги видяла и бързо ни уведоми. По-едрата 1/3-та беше решил да упражни крайни мерки, но им се размина, щот като ни видяха изчезнаха кат видение.

            Наложи се да занесем урожая да го смелят и прецедят, че да го направим на натурален сок. А, сега ..., кажи ми не е ли ужасТ да имаш 80 литра сок от ябълки и да нямаш шишета, в които да го разлееш!? Нещата отиват към то калвадос
            Наздраве!
            Last edited by tnm; 16.10.2019, 13:25.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Ферментиран или дестилиран?
              Наздраве, 4i40!
              УжасТ..
              Натурален !
              Наздраве !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Драга Кака, радвам се, че съм ти направил вчепатилание с моите намигвания, пощипвания, компотлименти и други изискани маньери и поведенчески бъркочи. Взел съм, начи, преднина пред онова гърчещо се Чиче, де мерака му е да се надигне от миндера, че да стигне до столовата маса. А там кашичка го чака. Ама, не от груювите кашички.
                Мрънкало, ти пред 4i40 няма как да вземеш преднина, щото са ти малко годините общуване с мен. А 4i40 е същи боец - търпи ме от появяването ми у форум.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Ти па не се спря !
                  С мрънканията !
                  Естествено , че само кака ти ще те забележи , като си се сложил на диета. Само тя има нужната за целта оптика . Толко си се смалил , че ще трябва Колето да монтира телескоп срещу ъгълът ти , та дано те видим .
                  пп. Добре , че по си падаш по таваните , че с новият ти вид , до сега някой да те е сгазил и да сме забравили за теб и замърсяването с мрежи , влакна , слюнки .... и т.н.
                  И невъзпитанието ти ! Наздраве на останалата клиентела на заведението ! Инсекта пости и е на вода . Кат реши да дебелее и стане забележим , може да се чукнем и с него . Иначе , ще се задоволява с кака и оптиката и .

                  пп. То хубава работа върши оптиката , май ! Може и аз да си взема една . Като сляза от гората .
                  Арахната сега го налегна страх. Ще трябва да го водиш му леят куршум.
                  Наздраве, Lelq!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Добро утро !
                    И ти си циливилизация бре ! Даже ренесансова.....

                    Наздраве !

                    пп Мойто грозде започна да капе...Пипнеш салкъма и се рони....Таз седмица ще го тръсна върху два чаршафа и ще го направя на сок...
                    Ферментиран или дестилиран?
                    Наздраве, 4i40!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Аз може съм Петко с мъжете, ама ти си Петкан с цивилизованите хора Груич, Начев, Мажно и може само чорбичка да им приготвяш от пиявици, буболечки и сок от кокоса, леко намязваща на шкембе екзотично.
                      Добро утро !
                      И ти си циливилизация бре ! Даже ренесансова.....

                      Наздраве !

                      пп Мойто грозде започна да капе...Пипнеш салкъма и се рони....Таз седмица ще го тръсна върху два чаршафа и ще го направя на сок...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Аз може съм Петко с мъжете, ама ти си Петкан с цивилизованите хора Груич, Начев, Мажно и може само чорбичка да им приготвяш от пиявици, буболечки и сок от кокоса, леко намязваща на шкембе екзотично.
                        Така е , при теб смаляването не е само на живо тегло, явно !
                        За Начев не мога да знам , щото много префарцунен и трудно му се хващат спатиите , ама за Грую , хеле па майната /много ми харесва заглавието му , да повтарям / си се объркал !
                        Сега се излягам на слънчевата полянка , на Витоша , че като стара жена имам нужда да си почина , преди работа и да се издигна над нещата с една- две бири

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Драга Кака, радвам се, че съм ти направил вчепатилание с моите намигвания, пощипвания, компотлименти и други изискани маньери и поведенчески бъркочи. Взел съм, начи, преднина пред онова гърчещо се Чиче, де мерака му е да се надигне от миндера, че да стигне до столовата маса. А там кашичка го чака. Ама, не от груювите кашички.
                          Ти па не се спря !
                          С мрънканията !
                          Естествено , че само кака ти ще те забележи , като си се сложил на диета. Само тя има нужната за целта оптика . Толко си се смалил , че ще трябва Колето да монтира телескоп срещу ъгълът ти , та дано те видим .
                          пп. Добре , че по си падаш по таваните , че с новият ти вид , до сега някой да те е сгазил и да сме забравили за теб и замърсяването с мрежи , влакна , слюнки .... и т.н.
                          И невъзпитанието ти ! Наздраве на останалата клиентела на заведението ! Инсекта пости и е на вода . Кат реши да дебелее и стане забележим , може да се чукнем и с него . Иначе , ще се задоволява с кака и оптиката и .

                          пп. То хубава работа върши оптиката , май ! Може и аз да си взема една . Като сляза от гората .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Добро утро и честит празник на Петковците ! ( И на Тарантул, щот и той "Петко" с мъжете)

                            По стар български обичай, днес се заплождали създанията от женски пол ( кози, овци, крави и ....мадами...)

                            Усмихнат и спорен ден !

                            пп Нооо, Тарантул ще почива....
                            Аз може съм Петко с мъжете, ама ти си Петкан с цивилизованите хора Груич, Начев, Мажно и може само чорбичка да им приготвяш от пиявици, буболечки и сок от кокоса, леко намязваща на шкембе екзотично.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Голям празник, че и пълнолуние довечера. Арахната отдавна не му се е обаждал ишиаса, подаграта и язвата. Чудя се, дали да му спретна некое весело преживяване. Много храчи напоследък по мен, ще трябва да му се набият обръчите.
                              Наздраве, 4i40!
                              Драга Кака, радвам се, че съм ти направил вчепатилание с моите намигвания, пощипвания, компотлименти и други изискани маньери и поведенчески бъркочи. Взел съм, начи, преднина пред онова гърчещо се Чиче, де мерака му е да се надигне от миндера, че да стигне до столовата маса. А там кашичка го чака. Ама, не от груювите кашички.

                              Коментар


                              • Груич, да не си бил на музей на модерното кулинарно безумие? Балканци сме все пак. Тия модерни вкусотии ни отклоняват от най-важното, на маса сядаме да се порадваме, попеем и изпростеем.

                                Коментар

                                Working...
                                X