IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Малииииии ..... Да ти се връща .... Те така като ми се припие на обед .... направо .....
    От две седмици не е спирало да ми се пие. Явно съм се понатоварила психически /физическото натоварване при мен е невъзможно/
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Малииииии ..... Да ти се връща .... Те така като ми се припие на обед .... направо .....
      Life won't wait for you.

      Коментар



      • https://www.youtube.com/watch?v=dqwSde_eEv4
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
          Живели!
          Теби се враћа са каматом!

          http://vbox7.com/play:af0a46f795
          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

          Коментар


          • Ей, чухте ли световната новина от днес!?

            "Руски учени са открили нов, неизвестен никому до сега... повод за пиене !!!"

            Ай наздраве по повод случая!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
              Може!Ама много селско става...Аз днес съм на коктейли мента със студена газирана вода и лед, и ледена Загорка (бирата отделно, разбира се!) Много ободрява
              Живели!

              Šerif Konjević - Mogu dalje sam
              https://www.youtube.com/watch?v=b2DQRzCt_0g

              Коментар


              • Мараба..гледам запивате

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq
                  Тенк ю
                  https://www.youtube.com/watch?v=KCBS5EtszYI
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Сипете, че ми изгорЕ душата ...........
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                      Може!Ама много селско става...Аз днес съм на коктейли мента със студена газирана вода и лед, и ледена Загорка (бирата отделно, разбира се!) Много ободрява
                      Ооо ...
                      Ама нека съм най-крУтия селяк с такваз комбинация на софрата пред мен ...
                      НЕ-КА ...
                      За Загорската... Веднага та усетих, че си серьозен човек.
                      дА.
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                        Може,защо не - роднинските целувки,бързите прегръдки и пр.атрибути на лИбовта, са позволени!Но-оо - никакъв секс ,няма да разваляме празника,я... с "отживелици" ...
                        ПС:Забравих - свалки на ЛС или във фейса,са част от лИбовта,т.е са позволени,докато не се получи засечка .Тъй преди време пуснах песен на стената на една арна дама(според снимката й), пък ми отговори някъф пендел вероятно от ония дето не практикуват "отживелиците".

                        Преди години колегите ми бяха направили профил у фейса - съответно аз хал на хабер си нямах за събитието. И въобще нямаше да разбера, че се развявам из виртуалното пространство докато един приятел не ми звънна по телефона
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                          ако мой да смЕниш хайвера с "другия" и добавиш мааалко бял хлебец с масло..
                          Може!Ама много селско става...Аз днес съм на коктейли мента със студена газирана вода и лед, и ледена Загорка (бирата отделно, разбира се!) Много ободрява
                          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            ....Ако може и още нещо, туй веке е КОМУНИЗЪМ.....:
                            Може,защо не - роднинските целувки,бързите прегръдки и пр.атрибути на лИбовта, са позволени!Но-оо - никакъв секс ,няма да разваляме празника,я... с "отживелици" ...
                            ПС:Забравих - свалки на ЛС или във фейса,са част от лИбовта,т.е са позволени,докато не се получи засечка .Тъй преди време пуснах песен на стената на една арна дама(според снимката й), пък ми отговори някъф пендел вероятно от ония дето не практикуват "отживелиците".
                            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              А бе ... ти за още нещото нямаше ли да отваряш нова тема!?
                              Ключа от СКЛАДА - НЕ давам...
                              само си знаете... - да нема неразбрале...
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Да, Коле, Да....
                                Туй е демокрация !!
                                Всеки да яде и пие, какво му сърце сака.......Ако може и още нещо, туй веке е КОМУНИЗЪМ.....
                                А бе ... ти за още нещото нямаше ли да отваряш нова тема!?
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X