IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За последно...
    Днес ми е супер весело....
    Пътувам в метрото и до мен едно детенце в количка ( м/у 1 и 2 годинки) се опитва да си закопчае цип на якенцето...
    Върти го отдолу, отстрани, прави поне 10 неуспешни опита да вдене дръжката, леко се сърди на неуменията си и накрая се отказа, вдигна си ръчичките и след секунда - две във въздуха, се хвана за главата....
    Направо избухнах в смях....
    пп За да не ме бъзне Тарантул ще подчертая, че се вдетенявам....( признат грях, е половин грях )

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Мооолим! Кой от гръцко село? Един грък е немало там. Турчин един-двама може и да е имало. А хилавата мадама предпазва от кила, херния де, щади язвата, пести храна, бързо се напива и лесно се сваля. Верно, малко по-зла от недохранване и липса на мастни хормони на щастието, но като й угодиш, се скрива в калъфката на възглавката и не се разполага в леглото от край до край. Ама ти би трябвало да си ги спомняш тея работи от далечното ти минало. Но то е базвъзвратно отминало. Наздраве, Дрънчало!


      Тарантул, явно гинкото ти действа благоприятно на мисловния процес...
      Всичко, което си написал за Кака е напълно вярно.....

      Наздраве с гроздов сок !

      пп Кака черпи, че и спомни далечното минало....

      Коментар


      • Добро утро !

        Мажната не рзбра, че в тази тема има хора дето са прескочили "манджата с грозде" и са на ниво "галене на небцето" в еденето, пиенето и т.н.

        Спорен, слънчев и страхотен ден !

        Наздраве !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Но това е анонимен форум и всеки може да се прави на звезда в него - може да не съм мъж на средна възраст с две деца, а пъпчива тийнейджърка с ПМС, знаеш ли?
          мхм , вече не съм сигурен ...... впрочем заслугата си е изцяло твоя .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

            да си жив и здрав , ама ако искаш да си достоверен , по-малко давай воля на фантазиите си тука ... ... щот , както казва народът , куче дето много лае , не хапе ...
            Е, тук наистина ме ядоса - не ме познаваш, иначе щеше да знаеш, че много, ама много рядко преувеличавам и се старая да бъда максимално обективен във всеки един случай, воден от собствената си субективност! Но това е анонимен форум и всеки може да се прави на звезда в него - може да не съм мъж на средна възраст с две деца, а пъпчива тийнейджърка с ПМС, знаеш ли?
            Все тая, няма да занимавам целокупното народонаселение на форума със собствената си персона, ако това не е интересно на аудоторията. Както пиша, така мога и да не пиша - ни ми трябват лайкове, ни ми трябва форумно одобрение, даже фейсбук нямам по този повод. Все едно, спирам, жив и здрав и ти - спирам да лая
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Глей ся, аз кафе не пия, така че този лаф за мен не върви, ама нали знаеш, че у наше село големината на колата е продължение на кОра А сега си запиши, че освен че не пия кафе, нямам и книжка - как е, получи се да порастна в твоите очи, или пак нещо комплекси и това-онова Толкова ли не можеш да схванеш, че някои неща са за кеф, а още Темуджин, наречен още ЧИнгис, е определил трите удоволствия за мъжа - да ядеш месо, да яздиш месо и да вкарваш месо в месо - аз наблягам на първото и третото, 99% от българските мъже наблягат на второто.

              Наздраве!
              да си жив и здрав , ама ако искаш да си достоверен , по-малко давай воля на фантазиите си тука ... ... щот , както казва народът , куче дето много лае , не хапе ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Груич, месото е хубаво малко да поотлежи, че да узрее. Макар някои части на прясно закланото прасе да ставали за ядене веднага.
                Тракче, ти уж си софийски селянин, но явно не си присъствал на свинска сватба - по-хубаво месо от прясно заклано прасе, вратна пържола, хвърлена на жар в снега навън, аз лично не съм ял, а не е като да не съм опитвал всякакви гурмета и да не съм месояден
                Наздраве!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                  Груев , утре ако шариш илядо евро за едно кафе / щот мое и тъй / , смяташ ли, че ше станеш по-висок / поне в собствените си очи / ... пробвай , може и да се получи ...
                  Глей ся, аз кафе не пия, така че този лаф за мен не върви, ама нали знаеш, че у наше село големината на колата е продължение на кОра А сега си запиши, че освен че не пия кафе, нямам и книжка - как е, получи се да порастна в твоите очи, или пак нещо комплекси и това-онова Толкова ли не можеш да схванеш, че някои неща са за кеф, а още Темуджин, наречен още ЧИнгис, е определил трите удоволствия за мъжа - да ядеш месо, да яздиш месо и да вкарваш месо в месо - аз наблягам на първото и третото, 99% от българските мъже наблягат на второто.

                  Наздраве!
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Иляда евро, ама Once in a lifetime предишното ми подобно изживяване в мишлен ресторант беше три пъти по-евтино. Ма е, да не каже мажната, че се големея, най-хубавият ордьовър съм ял в една селска кръчма в Сатовча, пада се точно зад кметството - перфектно сирене пане с току-що разбито яйце, а пък свинското беше заклано сутринта, както ми се похвали кръчмаря. Наздраве за насладите!
                    Груев , утре ако шариш илядо евро за едно кафе / щот мое и тъй / , смяташ ли, че ше станеш по-висок / поне в собствените си очи / ... пробвай , може и да се получи ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Иляда евро, ама Once in a lifetime предишното ми подобно изживяване в мишлен ресторант беше три пъти по-евтино. Ма е, да не каже мажната, че се големея, най-хубавият ордьовър съм ял в една селска кръчма в Сатовча, пада се точно зад кметството - перфектно сирене пане с току-що разбито яйце, а пък свинското беше заклано сутринта, както ми се похвали кръчмаря. Наздраве за насладите!
                      Груич, месото е хубаво малко да поотлежи, че да узрее. Макар някои части на прясно закланото прасе да ставали за ядене веднага.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Бъркаш, Lelq. Наполовина от хабитата е Безимен. Мрънкалото от гръцко село с подобно име му е потеклото. Та затова предпочита хилави мадами - кат стане от леглото трябва да изтръска чаршафа, че да я намери
                        Наздраве!
                        Мооолим! Кой от гръцко село? Един грък е немало там. Турчин един-двама може и да е имало. А хилавата мадама предпазва от кила, херния де, щади язвата, пести храна, бързо се напива и лесно се сваля. Верно, малко по-зла от недохранване и липса на мастни хормони на щастието, но като й угодиш, се скрива в калъфката на възглавката и не се разполага в леглото от край до край. Ама ти би трябвало да си ги спомняш тея работи от далечното ти минало. Но то е базвъзвратно отминало. Наздраве, Дрънчало!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Че и вие габровските половинки е редно да харесвате големи жени - хем се чувствате едри собственици , хем изпълват леглото и не е нужно да се гоните из него , а само мързеливо да се протегнете
                          Неам общо с габровските нрави. Аз съм столичанче с весел селски нрав. И мировъзприятие. А па това да ти заемат леглото и избутат от него, го сметам за висше престъпление.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Мрънкало, виждам, че си не доучило. Не знайш българската азбука и се налага уважаемата модература те вкарва у пътя.

                            Имам подозрения, че си ме намесвал у фантазиите си и поради това си тъй чинно изтрит. Мярна ми се нещо за клада ... !?!?!?
                            Наздраве!
                            На кладата, на кладата.... Вещицата на кладата... Изтриха ме не заради подстрекаване за разправа с вещите лица, а защото го правех на небогоугодната латиница. Но на, поправих се.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              И коварна.
                              Черпи ся едно голямо питие за дето те е постигнало това прозрение.
                              Голема чаша хладка вода.
                              П.п. Нещо не ще да ми качва картинките, май щото съм на ейпъл.
                              Last edited by Trakatrak; 17.10.2019, 16:32.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                как скръндзи бе лелче , я глей Груев ... иляда евро ги няма за нищо ...
                                Иляда евро, ама Once in a lifetime предишното ми подобно изживяване в мишлен ресторант беше три пъти по-евтино. Ма е, да не каже мажната, че се големея, най-хубавият ордьовър съм ял в една селска кръчма в Сатовча, пада се точно зад кметството - перфектно сирене пане с току-що разбито яйце, а пък свинското беше заклано сутринта, както ми се похвали кръчмаря. Наздраве за насладите!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X